Gothic 1 návod asiatka praha

gothic 1 návod asiatka praha

Pokračujte přes několik skřetích lovců až k samému vchodu na hřbitov, kde potkáte prvního mrtvého templáře. Nyní už asi sami tušíte, že v tom je nějaká zrada. Otočte navijákem na levé straně, čímž si zpřístupníte cestu dovnitř.

Tam se moc nezdržujte můžete využít tip Poklad ve skřetím hřbitově a probijte si cestu až Baalu Lukorovi. Ten je akorát v zápalu hříšného tance s několika skřetími zvědy. Nicméně mu pomozte a skřety zabijte. Baal Lukor vám řekně o hrozném neštěstí, které potkalo celou jeho skupinu. Přežil jen on sám. Ale do tábora se nemůže vrátit s prázdnou, a tak bude putovat s vámi.

Z místnosti, kde se s Baalem Lukorem setkáte, vedou tři východy obr. Dejte se tím nejvíce vpravo. Na jeho konci najdete zamřížovaný výklenek obr. Ve slepém "tunelu" nalevo najdete spínač obr. U mrtvoly leží kousek pergamenu. Ukažte jej Baal Lukorovi. Ten věří, že se někde nachází i druhá část. A má také pravdu. Povaluje se v prostřední chodbě. Obě části k sobě nečekaně sedí, ale Baal Lukor neví jak rozluštit, co se v nich píše. Pokračujte tedy do poslední chodby.

U ní se Baal Lukor zastaví a zjistí, že runy vytesané u vchodu mu pomohou rozluštit pergamen. Přijde na to, že se jedná o teleportační kouzlo, které lze použít jen na jednom místě.

Pokračujte do velkého sálu. Tam je ono místo k teleportu. Když projdete mezi dvěma sloupy, Lukor na vás zase promluví. Pak poleze ke zdi.

Opět s váma pokecá. Nyní si stoupněte přímo ke zdi, u které je, a použijte onen skřetí teleport. Ocitnete se za zdí. Pomocí navijáku otevřete cestu i jemu.

Dalšími chodbami se dostene až k hrobce, kde přijde to, na co čekáme. Baal Lukor zjistí, že tam nic není, a z myšlenky, že by nic nepřinesl zpět, doslova zešílí a bude vás chtít zabít. Zabijte ho a vraťte se zpět do tábora, kde to vše sdělte Cor Angarovi. Všechny naděje se tak upínají k Y'Berionovi, který je však stále v bezvědomí, a tak vám Cor Angar zadá další úkol.

Musíte jít do bažin obstarat léčivé byliny. Jedině ty mohou zachránit vůdce Bratrstva. Na nic nečekejte a hned se tam vydejte, ovšem pozor na močálové žraloky.

Hledejte rostlinky se čtyřmi zelenými a čtyřmi oranžovými okvětními lístky. Až jich budete mít alespoň pět, vraťte se ke Cor Angarovi a předejte mu je.

Ale bohužel ani vaše rychlá dodávka nepomůže a Y'Berion zemře. Předtím ale na chvíli procitnul a stačil říci, že Spáč je zlý arcidémon a další pokus o vzývání by mohl dopadnout ještě hůře. Cor Angar je velice moudrý muž a dá na důvěru Y'Beriona v plán úniku mágů Vody a předá vám zároveň klíč od Cor Kalomovy truhlice ten utekl s několika templáři hledat Spáče sám. Vemte si z ní ohnisko a rukopis. Oba předměty zaneste mágům Vody do Nového tábora.

K mágům Vody vás ale nepustí stráže. Musíte znát vstupní heslo. Řekne vám ho Cronos, strážce rudné haldy, nejdříve ho ale musíte přesvědčit. Jednoduše mu povězte o všem, co se událo. Pak vám už nic nebrání, vstoupit do komnat mágů. Jděte přímo za nejvyšším mágem Vody - Saturasem. I jemu vše sdělte a předejte mu ohnisko a almanach. Saturas zmíní, že k tomu, aby mohli mágové odpálit rudnou haldu, díky čemuž by zničili Bariéru, potřebují ještě zbylé čtyři ohniskové kameny, které byly použity při tvorbě Bariéry.

Nabídněte se, že je získáte. Od Saturase dostanete mapu, kde se jednotlivé kameny nacházejí. Označme si všech pět pozic čísly. Než se vydáte na cestu za hledáním ostatních ohnisek, vybavte se potřebnými lektvary 20 jich dostanete od mága Vody Riordiana zdarma.

Ohniska můžete sesbírat v libovolném pořadí, nicméně my jsme se snažili je seřadit tak, aby výprava byla časově co nejvýhodnější. Takže vzhůru do boje, nejlepší část hry je před vámi! Ohnisko pod kamenným kruhem. Kousek od kamenného kruhu potkáte Miltena, který vám sdělí podrobnosti okolo ohniska a způsobu jak jej získat. On sám hledá skřetí talisman.

Poví vám příběh o kletbě, která vysí nad tímto kruhem. Kdo do něj vstoupí, bude proměněn v hnusnou nemrtvou bestii a za trest bude kruh strážit před nepřáteli. Někdo před vámi to už udělal, tak se proměny bát nemusíte.

Vaším úkolem je toho strážce porazit, což se zpočátku může zdát jako dost obtížný úkol. Ale to by nebyl Milten mág, aby vám nedal magický svitek Znič nemrtvého, kterým strážce uzemníte během chviličky. Takže běžte spolu dovnitř. Nejdříve se zbavte kostlivců a poté zakouzlete na strážce kouzlo. Najdete u něj klíč a talisman. Talisman si vezme Milten, ohnisko se nachází v jedné z truhel. Ohnisko v trolím kaňonu. Po cestě k ohnisku se budete muset prodrat přes skupinku chňapavců.

Kousek od vašeho cíle narazíte na Diega. Ten vás varuje před "čímsi velkým". Zároveň také zjistíte, že vás má dokonale prokouknutého a ví o vaší pouti za ohnisky. Diego se k vám přidá. Po chvíli putování narazíte na ono "cosi velké". Jedná se o horského trola.

Diego ho zabaví a vy máte mezitím vymyslet způsob jak trola zabít. Předtím vším však ještě doporučujeme vypořádat se s početnou skupinou gobliních bojovníků. Diego nemůže zemřít, tak nemějte strach, že by jej trol rozmetal.

Na zemi uvidíte ležet magický svitek Zmenši nestvůru. Pak je tedy jasné co udělat. Zmenšete trola do přijatelnější velikosti a pak ho jednou ranou sejměte jako malinu. Za trolem je u skály naviják, který je ale naneštěstí rozbitý. Opět přiloží ruce k dílu Diego a mechanismus je rázem opraven.

Pak už s ním stačí jen otočit a otevře se chodba na ohniskovou plošinu. Jděte si pro ohnisko, ale pozor ještě na pár harpyjí, které tam číhají. Ohnisko v rozvalinách kláštera. Ruiny kláštera stojí na východním pobřeží, severovýchodně od Starého tábora. Poblíž nich se potuluje Gorn, jenž se vydal hledat starý poklad.

Přislíbí vám pomoc, ale jen když společně pobijete smečky chňapavců, které se pohybují kolem. To pro větší bezpečnost celé akce. Na konci jeskyně, kterou vyčistíte od těch bestií, je truhlice se svitky přeměny ve žravou štěnici a klíčem. Jděte zpět, přejděte přes kládu a pokračujte dále ke klášteru. Narazíte na zavřenou bránu.

Vypadá to, jako by nebylo cesty dále. Jste-li ale bystří, uvidíte kolem spousty žravých štěnic a malou díru ve zdi kousek vpravo od brány. Pak vás musí napadnout, že se máte proměnit ve štěnici a projít tou dírou. Navijákem otevřte bránu Gornovi. Vydejte se směrem ke skupině chňapavců a následně do jeskyně kousek od nich.

Na konci narazíte na stínovou šelmu. Zabijte ji a v místosti u ní najdete v truhle ohnisko. Na zpáteční cestě vás potká "malé" překvapení. Vypořádejte se s ním dle libosti: Ohnisko v horské pevnosti. Před pevností si dejte na mostě pozor na jeho strážce. Toho lze zabít jen tupou zbraní, jakou je například Drtič kamene. Za mostem potkáte novice Lestera z Bratrstva.

Ten shodou okolností hledá na tomto místě rukopis jednoho vládce. Celá pevnost je plná otravných harpyjí. Když vlezete dovnitř, Lester vám řekne, že se trochu porozhlédne po prvním patře. Vy prohledejte celé přízemí. V jedné z místností najdete truhlu s klíčem a páku, která vám otevře tajnou místnost, kde najdete pár užitečných lektvarů. Pak vylezte do prvního patra. Lestera najdete postávat u truhlice. Najdete v ní rukopis. Výměnou za něj dostanete od Lestera čtyři svitky telekineze.

Ty použijte pro shození ohniska z ohniskové plošiny. Poté sejděte dolů před pevnost a vemte si jej. Toto ohnisko již máte. Získali již dříve pro Y'Beriona pro potřeby vzývání Spáče. Nyní použijte teleportační svitek, který jste dostali od Saturase, k rychlému přemístění do studoven mágů Vody.

Případně můžete ohniska odevzdávat po jednom, když Saturas zjistí, že jste použili teleport, dá vám nový. Odevzdejte mu všechna ohniska, čímž třetí kapitola končí. Saturas vás následně pošle do Starého tábora. Musíte přesvědčit mágy Ohně, aby pomohli se stržením Bariéry, jelikož mágové Vody to sami provézt nemohou.

U severní brány Starého tábora potkáte Miltena a u jižní Diega. Ten bastard Gomez je nechal zavraždit, když se postavili proti invazi do Svobodného dolu.

Starý důl byl totiž zatopen a Gomez musel situaci řešit. Aby neohrozil své postavení, musel najít nový zdroj rudy. Diego vás pošle varovat Nový tábor. Neváhejte a řekněte Saturasovi vše, co se ve Starém táboře událo. Pokud jste dříve byli strážce nebo mág Ohně, můžete se přidat k Novému táboru. Jako strážce vás přijmou buď žoldáci nebo mágové, ze mága Ohně pouze mágové.

Vzhledem k tomu, že mágové Ohně jsou mrtví, pošle vás Saturas najít Xardase. Xardas je mág, který řídil všechny ostatní při tvorbě Bariéry. Nyní žije odděleně od okolního světa ve své věži kdesi ve skřetí zemi. Než se za ním vydáte, promluvte s Gornem čeká na vás u pentagramu u Saturase , který vám řekne něco o přepadení Svobodného dolu. Vydejte se tedy do skřetí země. Ideální je do ní vstoupit "branou" u Starého tábora, kterou hlídá dvojice strážců obr. Vydejte se doleva přes skupinku skřetích psů, kousavců obr.

Přijdete na velké rozcestí. Otočte se o ° a uvidíte Xardasovu věž obr. K ní se budete muset dostat po úzké cestě mezi skálami. Tam na vás čekají tři golemové. Kamenného zabijte tupou zbraní, ledového ohnivým kouzlem a ohnivého ledovým kouzlem. Od všech vezměte srdce a vstupte do věže. Tam promluvte s démonem a všechna srdce mu odevzdejte.

Použijte ji a objevíte se v prvním patře věže. Vylezte po žebříku a projděte do další místnosti, kde už konečně potkáte Xardase. Promluvte s ním co nejvíc to jde. Zjistíte, že odpálení rudné haldy NENÍ řešení. Tak co potom tedy? Na to vám odpoví jistý skřetí šaman. Tento šaman se jmenuje Ur-Shak a nyní se skrývá ve zničené citadele. Nevíte-li, kde se nachází, podívejte se na mapu Kolonie kopec jižně od Starého tábora.

Kromě šamana potkáte u citadely i skupinku skřetích chrámových bojovníků, kteří chtějí Ur-Shaka zabít. Vypořádejte se s nimi a promluvte se šamanem. Poví vám krátkou pohádku. Bylo nebylo pět skřetích šamanů, kteří se rozhodli, že pro svého boha Krushaka postaví podzemní chrám.

Až bylo vše hotovo, darovali mu svá srdce. Aby se jim Krushak odvděčil, proměnil je v nemrtvé bestie. Stejně tak jako všechny ostatní, co pracovali na stavbě chrámu.

Srdce šamanů jsou nyní zdroje moci Krushaka. Vstup do chrámu je ve skřetí vesnici. Nyní je ale zapečetěný. Správně hádáte, že Krushak je Spáč. A jak to tak vypadá, vaše kroky vedou k jeho zabití. Jen to opravdu může strhnout Bariéru! To je posvátná zbraň přátelství, kterou když nosíte, skřeti na vás neútočí. Vyrobit ji pro vás může Ur-Shakův přítel Tarrok. Ten je nyní otrokem ve Svobodném dole. Ještě než se do něj vydáte, teleportujte se za Xardasem a povězte mu o vašem rozhovoru s Ur-Shakem.

Nyní se teleportujte k mágům Vody. Riordian vás pošle za Gornem, který spolu s několika muži čeká na cestě ke Svobodnému dolu. Vyjděte z velké jeskyně a dejte se po cestě doleva. Po chvíli narazíte na Gorna. Společně s Gornem se vplížíte do dolu a všechny po jednom pomalu odděláte.

Gorn vám ale ještě řekne o banditovi Wolfovi, který chce, abyste se u něj před odchodem zastavili. Jedná se o vedlejší úkol, který vám ovšem může přinést slušnou zbroj. Pak už konečně můžete jít osvobodit ne-příliš-svobodný důl, jak Wolf trefně poznamená. Vyzvěte Gorna k odchodu.

Po cestě potkáte pár břitev, které na jeho radu pobijte. Až přijdete k dolu, Gorn zůstane nahoře a vy se vydejte dolů k bráně. Cestou potkáte mrtvé žoldáky. Mají u sebe vždy nějaké lektvary. Poberte je, čímž si uděláte dobrou zásobu. Dole u brány potkáte Jackala a další dva strážce ze Starého tábora. Po menší výměně názorů je zabijte. V zavřeném domě klíč vám dal Gorn už dřív napravo od brány je naviják.

Otočte jím a vstupte do dolu. Gorn vám bude aktivně pomáhat vraždit dotěrné stráže. Buď jej můžete poslat hlídat bránu nebo mu dávat příkazy. Je to na vás. Jinak tady není co vysvětlovat.

Prostě všechno projděte až najdete skřetího otroka Tarroka. Po cestě si dejte pozor na stráže s kuší. Ti dokážou být celkem otravní. Tarrok po vás bude nejdříve chtít lektvar, který vyléčí jeho zranění. Prý jej ztratil, když utíkal před strážci. Pro lektvar nemusíte chodit daleko. Najdete jej hezky schovaný za balvanem nedaleko Tarroka obrázky Tarrok vám jej jako protislužbu za jeho vyléčení pomůže vyrobit. Potřebuje k tomu však čtyři ingredience, bez kterých se neobejde.

Jedná se o tesák trola , roh stínové šelmy , jazyk ohnivé ještěrky a zub močálového žraloka. Až tyto věci budete mít, máte se k němu vrátit. Tesák trola - je třeba zabít velkého mocného trola.

Jednoho už máte za sebou, takže už víte, do čeho jdete. Jeden trol se nachází na velkém prostranství u hor kousek od Starého dolu. Neváhejte a vydejte se tam. Trola lze zabít několika způsoby. Vše je podrobně popsáno v tipu Jak skolit trola. Roh stínové šelmy - je třeba zabít stínovou šelmu, což je daleko snažší úkol než trol.

Stínové šelmy žijí v lesích. Například jednu najdete v jeskyni po cestě ze Starého dolu do Starého tábora. Udolejte ji a vemte si roh. Zub močálového žraloka - je třeba zabít močálového žraloka. Močáloví žraloci mají svůj domov v bažinách za Bratrstvem. Jednoho prostě zabijte a vemte jeho zub. Jazyk ohnivé ještěrky - je třeba zabít ohnivou ještěrku.

Získat tuto ingredienci může být celkem obtížné, jelikož ohnivé ještěrky jsou velmi nebezpečná zvířata, která na vás umějí chrlit oheň. Tento druh potvor se vyskytuje na západním pobřeží u vraku lodi. Na ohnivé ještěrky se dá vyzrát pomocí tipu Jak zabít ohnivou ještěrku.

Až budete mít všechny čtyři potřebné věci, vraťte se k Tarrokovi. Nyní se konečně můžete vydat do skřetí vesnice do Spáčova chrámu. Než se vydáte do Spáčova chrámu, pořádně se vybavte léčivými lektvary tip Jak mít spousty lektvarů a užitečnými kouzly telekineze, světlo. Budete potřebovat i luk či kuši jedno jak silný , tak si nezapomeňte vzít i nějakou munici.

Nejdřív se musíte vydat skrz skřetí vesnici. U mostu před ní potkáte Ur-Shaka, od něhož získáte několik rad, kterých se můžete držet, ale taky nemusíte. Vesnici můžete projít dvěma způsoby. V prvním případě vás skřeti nechají na pokoji a do chrámu se budete muset dostat pomocí teleportačního kouzla, které najdete v truhle v jeskyni. Ta je strážena dvěma skřety. Vběhněte do ní obr.

Po chvíli narazíte na místnost obr. Teleportační svitek pak stačí zakouzlit před zamřížovaným vstupem do chrámu. Opět můžete zajít pro teleportační svitek nebo můžete použít sošku, která stojí na vrcholu sloupu, kolem nějž se modlili skřetí šamani. Přitáhněte si ji kouzlem telekineze obr. V chrámu přeběhněte po spadlém sloupu přes propast do velkého sálu.

Tam na vás čekají první bestie - kostlivci se svým mágem. Až je odděláte, běžte k zavalenému vchodu na levé straně. Najdete tam spínač obr. Díky němu balvan, co vám brání v cestě, vyjede nahoru. Otevřou se cely s kostlivci vlevo a vpravo. Zabijte je a stiskněte v každé z cel spínač.

Projděte do místnosti se třemi spínači obr. Za každým z nich je symbol určité barvy. Spínače musíte otočit v pořadí 2x oranžová, 2x žlutá a 1x fialová, přičemž když budete otáčet 2x, musíte otočit jednou CTRL a šipka nahoru a stále držet CTRL. Až otočí jednou stále držíte CTRL opět dejte šipku nahoru a spínač otočí zpět. Pokud vše provedete ve správném pořadí, otevřou se mříže, které vám umožní cestu dál obr. Vydejte se do tunelu označeného číslem "1" na obrázku č.

Držte pravé stěny až na konec tunelu, kde vylezte ven. Projděte do místnosti se třemi spínači. Opět se zaklapnou mříže. Otočte všemi a objeví se první z pěti prokletých šamanů Varrag Kasorg. Nebude mít s vámi slitování, tak jej nemějte ani vy. Zabijte ho a vemte mu runu a jeho speciální meč. Mimochodem musíte vzít speciální meče od všech šamanů, jinak hru nedohrajete.

Schovejte zbraň a "použijte" podivný relikviář. Do něj hrdina bodne mečem od šamana a uvolní vám tak cestu dál. Vraťte se zpět do místa, kde jste vlezli do tunelu. Nyní se dejte cestou označenou číslem 2 na obrázku č. Tam se dejte doleva k zamřížované chodbě číslo 1 na obr. Kromě pukliny ve zdi obr. Levý vás uvězní a ještě spustí strop, pravý odvalí balvan číslo 2 na obr.

Je snad jasné, kterým otočit. Jděte do chodby, za odvaleným balvanem, kde potkáte druhého šamana - Varrag Hashora. Až jej zabijete, opět mu vemte jeho meč, kterým opět probodnete podivný relikviář.

Nyní běžte po uspořádaných "schodech" nahoru. Uvidíte chrámovou stráž zabít a za ní další zamřížovanou chodbu. Stiskněte spínač a pokračujte. V místnosti na konci vás kromě obvyklého zaklapnutí mříží čeká další šaman - Varrag Unhilqt.

Dostat se ven je zde trochu obtížnější. Naproti mříží je ve zdi jakýsi "terč", který musíte trefit lukem nebo kuší. Míření je automatické obr. Pak se uvolní mříž v zemi a zajedou bodáky, které na vás v nově otevřené, malé místnosti čekaly. Po obvodu jsou malé mumie, ze kterých můžete vybrat lektvary s trvalým účinkem. Na sarkofágu stiskněte zelený drahokam v jeho hrudi, který odstaví mříž ze dveří. Nyní běžte ven z chodby a vydejte se do jeskyně hned vedle. Dostanete se na velké prostranství.

U jedné z mříží potkáte templáře Gor Bobu, který tvrdí, že je nesmrtelný. Ukažte mu tu jeho nesmrtelnost, načež běžte do místnosti s červenou podlahou. Tam nejdřív na stěně stiskněte spínač obr.

Po opadnutí mříží střelte do dalšího terče na protější stěně. Otevřou se brány místnosti naproti. Jsou v ní tři spínače, kterými musíte pootočit ve správném pořadí. Pokud otočíte špatně, vyleze malý démon, což je taková "nekonečná" zásobárna zkušeností. Každopádně správná kombinace je červený, bílý u brány a druhý bílý. Pak se otevřou mříže, které strážil teď už mrtvý templář. Projděte do velkého sálu a namiřte si to doprava do chodby mezi sochama.

Budete muset projít přes bodáky obr. Poté se ocitnete se v obrovské skalní jeskyni s ochozem a ostrůvkem, mezi nimiž je proud horké lavy.

Podél ochozu jsou tři místnosti se třemi spínači. Všemi otočte a vyjede most k ostrůvku. Běžte ke kryptě na ostrůvku, ale zahy zjistíte, že dveřmi to nepůjde. Lepší způsob je prolézt dírou ve zdi na pravé straně obr. Čtvrtý šaman - Varrag Ruushk. Z podstavce vemte Podivný meč a vyjděte z krypty nyní už můžete normálně.

Vraťte se k místu, kde jste se utkali s templářem Gor Bobou. Pokračujete směrem od "místnosti s červenou podlahou" přes jeskyni až na velké prostranství. Pokud se dobře podíváte, uvidíte v jeho středu spínač obr. Přeskákejte k němu a otočte s ním. Stůjte na místě a plošina se spínačem zajede do země. Tam proběhněte až do místnosti, kde budete po kolena ve vodě. Klikněte na název úkolu v tabulce níže pro zobrazení podrobností a řešení.

V případě, že zde nenaleznete návod na Váš problém, napište do zákysů na Gothicz fóru. Hledáte-li návod na hlavní linii hry, pokračujte tudy. Gothic 1 Gothic 2 G2: NH Gothic 3 G3: Ostatní Koupit Gothic 1. Ostatní Koupit Gothic 2. Inventář Kamenné tabulky Opasky Zbraně Zbroje. Články Bugy a kuriozity Články a interview Community Patch 1. O sekci Co je to modifikace Seznam modifikací.

Textury Přehled všech galerií. Filmy Přehled všech filmů Gothic:

: Gothic 1 návod asiatka praha

OPILE HOLKY SEX VE ŠKOLE Jenomže novic Talas, který byl pro něj poslán, byl přepaden černými gobliny a ti mu knihu samozřejmě vzali. Templářům u vstupu řekněte, že vás posílá novic Lester a pokračujte dovnitř. Aby neohrozil své postavení, musel najít nový zdroj rudy. Trola lze zabít několika způsoby. Teleportační svitek pak stačí zakouzlit před zamřížovaným vstupem do chrámu.
Sex anonce foot fetiš Opile zeny sexy studentky
Sex lesby sex ceske budejovice Black porn sex video cz
SEX ZDARMA SEXI KLUCI Stráže v klidu uplaťte a nakonec jej přiveďte až k Tondralovi. Kouří na chrámovém náměstí. Jazyk ohnivé ještěrky - je třeba zabít ohnivou ještěrku. Seberte recept a předejte jej Dexterovi. Zabijte je a stiskněte v každé z cel spínač. Cor Angar, vůdce templářů, však má řešení - pošle vás na Skřetí hřbitov, kam již poslal Baala Lukora s několika templáři, aby našli nějaké důkazy.
Gothic 1 návod asiatka praha Hlavní sekce O čem je tato sekce? Vemte si z ní ohnisko a rukopis. Po cestě potkáte pár břitev, které na jeho radu pobijte. Inventář Kamenné tabulky Opasky Zbraně Zbroje. Poví vám příběh o kletbě, která vysí nad tímto kruhem. Cestu k hřbitovu vám ochotně ukáže starý známý novic Talas.

Kompilace orgasmu erotické služby praha

VASEPORNO CHLUPATÉ KUNDY

LESBICKE ZNASILNENI MATURE HD

Na nic nečekejte a hned se tam vydejte, ovšem pozor na močálové žraloky. Jděte rovně, přímo do Gomezova sídla. Noc Havrana Gothic 3 Gothic 3: O sekci Co je to modifikace Seznam modifikací. Test oddanosti - Tento úkol musíte bezpodmínečně splnit, chcete-li se přidat ke Starému táboru. prosinec Sex seznamka gothic 1 návod keygen nod32 zdravi seznamka svatebni pochod mp3 ke stazeni 1. makelearnshare.eu 2. Mrdačka s asiatkou. rat oblečení atomic net video rako obklady praha rámečky na půjčka na exekuce. 6. březen Gothic 1 návod 69 seznamka Návod obsahuje průchod hlavní linií, vedlejší úkoly a seznam učitelů. Vítejte v seznamu úkolů z Gothic 1. . milf nahé babičky · Dtsny svet asiatka praha · Seznamka olomouc erotická masáž. by: gothic 1 návod privat praha; Posted in: Neformální seznamka. gothic 1 SWINGERS FANTASY ASIATKA PRIVAT, Každý den jsou novinky a zprávy!!!.