Privat vinohrady ester ladova

privat vinohrady ester ladova

Ty mi jistě dobře poradíš. S umýváním špinavých rukou máš přece velké zkušenosti. A to,že jsme se stále učili od Vás je pěkná ptákovina! Stando jen si nech tu igelitku schovanou, já tu svoji si chráním taktéž, co když se nám budou ještě hodit. Můj strýc si půjčil od někoho kdo si půjčil, aby mi mohl půjčit na půjčku Tobě Tu máš dítě, hrej si. Kéž se národ zase vzbouří, nenechá ze sebe už dál dělat blbce a ta aféra přispěje na překopání systému. Kdyby byly vládní a zákonodárné funkce bez odměn, to by se najednou vyčistilo!!!!!!!

To máš na jízdenku až k nám pojedeš. Držím ti tu flek. Budeme si určitě rozumět. Doktore, neser mňa nebo Ťa vyměním. Za zbytek si vyzkóšé "Cestu kolem světa" nebo "Indiánskou dýmku míru".

Stanicku ted vic nemuzeme, vzdyt vis, ze uz jsme ti pujcili na auto, ale neboj dvacateho uz nam prijdou duchody. Ahoj a se Sarinkou se drzte. Tak do toho Stando, ty, který se za nás biješ; lepší než Kalounovi, p. Za přednes básně Myslím to upřímně: Dokrotát mám, bazén, byt a doteď kliku, s Šárkou bordel, s koalicí republiku.

Teďka po mě chtějí, bych opustil své statky a odešel dolů, byť myslím si upřímně, že voliči jsou jenom státem volů. Sýrový upřímný xicht pana premiéra a výraz v něm mně připomíná holou prdel. No zkuste mu nepřispět.. Mě se podařilo vinou mých zákonů okrást tento stát o 60 mld.

Joo, to se musí umět. Půjčím ti Stáníku, ale musíš mi to vrátit do Při přestupném roku to bude víc.. Půl národa dře bídu a ty si chceš válet koule v bazénku:? Milý Stando, klobouk dolů, tak splachovací jako ty nejsem ani já! Posílám poplatek za 1 použití Myslim ze uz jsem ti prispel dost viz rozdil mezi hrubym a cistym mesicnim prijmem za minuly rok atd Ahoj, už mám pro tebe složenou písničku, jmenuje se "Korunka ke Korunce", ale potřebuju aby jsi ji i zaspíval.

Tak to vidíš ty kluku jeden. Tak ses svým patolízalstvím domrdal až do křesla premiéra a voni ti to ty hnusný lidi nepřejou. Neboj mám pro tebe radu- pořád lži jako doteď a kdyby byla povodeň, vem si zase maskáče, ať si všichni myslí, žes tam makal.

Ten poslední, co jsem ho uvařil měl u sebe 10x tolik, ale bohužel po zdanění a jednom pifku mi nic nezbylo.. Je mi vás sice strašně líto, myslím to upřímně, ale tenhle život je vo hovnu. Je mi z vás blbě - jdu skočit z Nuselskýho mostu.

Moc ti, ty nádražáckej diletante, děkuju: Hlava státu, ať již si to připouštíme nebo ne, je podobně důležitá, jako hlava penisu - je to estetický stereotyp, v reálu se bez toho žaluda dá normálně žít a spokojeně žít. Stando, to není částka, ale ráže. Tu bych fakt rád do tebe investoval. Takovej kanón prej zastaví i vlak, ale tebe a ty socanský zloděje asi hned tak něco nezastaví, co? Tak po mě chtěl zase prachy.. Dám panu premyérovi celé své mněsíční kapesné, potřebuje je výce než já Nekde jsem cetl, ze kazdy cech dluzi Vím, co to je být bez domova, a proto to nikomu nepřeji, ani svému premiérovi a myslím to upřímě.

Microsoft sponzorovat nebudu,ale danove uniky,to teda ne! Propustil jsem všechny zaměstnance, prodal většinu majetku firmy, zaplatil všechny daně a CELÝ zbytek z podnikání, které ještě v roce 98 vynášelo milion čistého ročně, Věnuji, nikoli půjčuji tomu, kdo to tak hezky zařídil, aby se mi dobře vedlo. Představil se, že člověk ze stejného stavu jako já, též šlechtic ale nový, Standa von Bahnhof a jeho žena Sarka von Buffet-a my, modré krve, si přeci musíme pomáhat.

A to myslím upřímně. To aby měl pro všechny závistivce něco za to trapné představení-každý z těch závistivců by jednal stejně jako on,i já! Původně jsem vám nesla pytel zlaťáků, ale přepočtem se to znehodnotilo, taky ty bankovní poplatky, pak ty úplatečky Ech ta vaše demokracie se socialistickou tváří a kapitalistickou vižáží To jsou úroky z hypotečního úvěru, které chcete škrtnout jako odčitatelnou částku ze základu daně.

Čím nám ještě zpríjemníte život??? Dle domluvy Stando, já teď s tebou půl na půl, ty později půl na půl. A neser se, jasný? Zadržela jsem na 1 měsíc své penzijní připojištění a uspořené prachy dávám Staníkovi.

On je potřebuje mnohem víc, než nějaký důchodce-aspirant!!! To je přesně má daň z výplaty ,-. Díky Ti Stando, a doufám, že až si koupíš tryskáč na dopravu po ČR, tak alespoň vybereš stavební spoření!!! Krásná pohádka "Jak chudý mašinfíra ke štěstí přišel, aneb jak z lidí udělat voly". Škoda jen, že to není pohádka, ale skutečnost. Vlastne uz jen dve, palac uz jsem ti dala. Tři nuly přičaruju a zbyde i na autíčko. Kdybys Standíku potřeboval aby něco zmizelo, dej vědět,to umím taky velice spolehlivě!

Jsem od prirody lakomy, ale kdyz vidim tu solidaritu, a tsunami ktera se na tebe Staniku vali, obetuji cely svuj invalidak a do teho pristiho mesice, kdy mi to Skromach vrati, budu drzet hladovku a zit pod mostem. Stando, pajdu máš na ten barák, druhou na další průser, pak sem ti chtěl dát 3,50 na krtka, ale protože to nebere padíky, tak máš ještě na rohlík, ale ten si už nezasloužíš.

Stando, kromě té koruny ti nabízím mé know how, pošli mi ty peníze a já ti je zhodnotím. To se budeš divit Chudym se musi pomahat a my s hrubeho mesicne si to dovolit muzeme po zdanění už jen na žradlo: Dnes ráno jsem si nedala kakao, ušetřené peníze zasílám na dobrou věc. Volte dinamickou blairovskou ČSSD!!!!!!!!!!!! Standíku, užij si to ve zdraví, zbytek dodám formou daně z příjmu, ať se Ti lépe zatíná další stomiliardová sekera ve státním rozpočtu, jsi pašák, takový upřímný.

Stando, ze srdce Ti to přeju. Rád bych poslal více, ale vobrali jste mě již o vše na daních, zdravotním a socku. Ale svítá mi naděje. Díky registračním pokladnám nám všem bude lépe a hlavně Ty buděš mít lepší přehled o tom, kdo by Ti ještě mohl půjčit. Když mne požádá o půjčku tak zdatný mafián, jako je Standík Grossů, je skoro lepší mu vyhovět! Stando, pozdravuj manželku a vyřiď jí, že ten nepořádek v bordelu Vaší "rodinné kámošky" by měla lépe vyčistit!!

To je vše co mi zbylo z vyplaty Zbytek si může Standa vyzvednout ze státní pokladny, všechno už jsem na daních odevzdal! Kurva a uz mu dejte pokoj - vzdyt jsou to jeho prachy, sice je premier CR dela nam ostudu, ale Milý Stando, musel jsem si tuto částku půjčit od svého otce, ten si půjčil od pratety, od ní však dluh koupil neznámý sponzor a důkazy spálil. Takže vlastně nikomu nic nedlužíš!

A tak to dopada, kdyz si clovek na neco pujci penize. Ostatni si nahrabou a nakradou a zametou stopu. A chudacek poctivec Standa sel na vsechno primo a rovne a takhle to dopada.

Ale neboj Stando, pravda a laska zvitezi nad lzi a nenavisti Vždyť je to až dojemný jak se na tebe Stando lidi skládají - jak na Národní divadlo. Dyť ty ještě nemáš ani pořádný auto. Tvůj kámo Špidla kdysi řekl, že si ze svýho platu nemůže koupit ani auto, takže ty na tom taky nebudeš líp, že ty naše sociálko. Ceska republuka a media nesnasi inteligentni, vzdelane a talentovane lidi jako sme my.

Musime drzet pri sobe! Standovi jsme prispeli dva jedna vosm set vosm, to jest nase oblibene cislo, zadavane do vsech moznych i nemoznych rovnic a souradnic.

Standu totiz mame, vzdyt je to nas vrstevnik! Zaznam vlozil Velka Mrcha. Půjčil jsem jen symbolickou částku, neb každý měsíc dávám nevratnou půjčku záloha na daň. On z toho Standa něco ušetří pro sebe. A ten zbytek do ,- mu už půjčil kolega, kterému nevrátil přeplatek elektřiny při převodu při koupi chalupy. A už nezlob, jinak už ti strejda nepřinese ani jeden pražec!

A to chci vidět, z čeho pak budeš stavět verandu! Sorry vacej som uz nemohol Soto pade víc nemůžem a skladala se na to cela tržnice vydrž premiere , a přid zas někdy mezi nas na nakup. Víc dát nemůžu pže stávkuju tudíž nevydělávám. Ale Šárka si to zaslouží ne? Alespon si koupí novou podprdu ;-.

Stando, každé popření čehokoliv je de facto přiznání viny. Přeji ti hodně fantazie a mnoho vtipných výmluv! Musel jsem sice prodat poslední samopal,ale co bych pro Standu neudělal. Jak říkával váš minulý prezident Venca Havel - lež a nenávist zvítězí nad pravdou a láskou nebo tak nějak. Sorry, ale víc nemám To víš, nežiju si jako někdo Ale věřím, že i tak málo ti milý Stáníků pomůže. Stáníku, máš u nás ,4 miliardy, to jsou výdaje státního rozpočtu na rok Vem si to, do igelitky přibal všechny politiky a jděte už konečně všichni do prdele.

Jsem ji našel na ulici, tak jsem si ji půjčil Tož dyby Kordula ale věděl cos s tyma grajcarama udělál, tož by s tebú na moju dušu zacviíl, že bys štrnást dní pravů a levů od hore a dole nepoznál! Staníku, Ty vole jsem v tom, říkal jsi že máš šprcku, ty jsi kecal, jseš hajzl prolhaná, co já si s Tím Kleine Gross teď počnu??? I když stáník v té dobe ještě nebyl premiér.

A jen korunu oni chjtejí také něco hoši z Nigérie. Stando jednou bude zase dobre, az se na to zapomene zase si nakrades, ale do ty doby si dej pozor jdou po tobe! Když tě nebaví přespávat po státních institucích, měl jsi si najít byt s regulovaným nájemným, jako my ostatní slušní Jo a až mi ty prachy vrátíš, tak už budou čistý, jak si my slíbil?

Staniku, kup si za to palecnice a spanelsky botky. Pak te odtahnu do svatyne odpornosti a tam najdu signum diabolikum, dukaz, nadevsi priznani. Ja to z tebe ty masinfiro jedna zatrolena dostanu.

Na hranici s tebou!!! A nech si tu sumu natisknout na nový bankovky, kde bude na rubu napís "obyvatelé ČR", aby sis s náma mohl opět vytřít pr Doufám, že za svoji půjčku dostanu aspoň mega.

Stando , fandím Ti. Jsi dukazem , že i trouba se může stát premiérem této země. Ale budeš se tam koupat i se Šárinkou. Úspěšně již používal terapeut S. Hussajn, to by bylo aby se Česko nezbavilo dvou sviní. To, ze jsi mi nedal z toho piva ani loka, bych ti odpustil, ale teplaky jsi mi poblejt nemusel. Jo, a když sis s náma hrál na Vinetua, nikdy tě nevybrali do vůdčí role, tak teď si to vybíráš, ale zase se nedaří.

Dávám to s posledního, ale pro Tebe Stando všechno, vypadá to, že už nebudeš dlouho pobírat státní plat: Ahoj na Pracovním úřadě. Tuto půjčku mi opět oplatíš dohození státní zakázky za pár miliard kámo a o zbytek se jako obvykle podělíme.

Jsem teď zrovna bez práce, neměl bys tam pro mě místečko? Vracet mi to nemusíš, když tak zajdem na jedno a zaplatíš Raději ti peníze daruji dobrovolně, než na mě pošleš kamarády z STB. A přispěju ti ještě víc, pokud emigruješ. Tvůj soused z Barrandova. Dostal jsi mě, Standíku. Už nejsem král českých komiků Ty peníze mi nemusíš vracet, zasloužíš si je!

Stando doufam ze sis za ty velky penize,co jsem ti pucil koupil velmi pekny luxusni baracek,a ze me taky za to pozves na navstevu. Srando, jsi pro mne priklad opravdoveho ceskeho self-mademana, akorat ze jsi to vzal opacnym smerem.

Takze az si pro Tebe poslu, musis mi to popravde vysvetlit. Protože jsem drobný živnostník, a pomoc jeho a celé socdemácké vlády této vrstvě je neocenitelná. On za to co dělá nemůže, protože již na učení na zaměstnance ČD , které jsou rok co rok schodkové, tak dál i v parlamentu, kde schodek rozpočtu je neodmyslitelnou součástí "Vláďi " ČSSD se učil hospodařit bez Kč.

Doufam, ze Standa ocenil i tuto castku. Až budu premiérem, tak takové životní minimum nečekej, takže si ho zatím užívej. S přátelským pozdravem Mirek.

Jednoho listopadového večera jsem za Stáňu zatáh pivko u Havrana v noci - tak bylo dražší. Sice to nebylo na byt, ale prachy jako prachy.

Možná by to mohlo stačit i na dvě. Poslala bych celou částku, ale potřebuji Kč na "minimální" daně, co jsi mi Stáníku s tou svou tlupou přikázal platit. Ale zbytek ráda dám,. Milý stando, koukal jsem, že ti přispěl i můj prítel Aštar Šeran a tak také zasílám, Kamarádi z Jupiteru už se na tebe těší.

Společně ti vysíláme lásku, mysli na nás i na stvořitele prvotního všeho a všech a nenech se ovlivnit zlými ještírky. Petr Uhl v novinach otevrene zlocinecke taktiky pana premiera schvaluje a navrhuje ho za zrizeni Mlynu na vyznamenani.

I pro mě je Standova rodina jednoznačně přednější než jeho politická kariéra, když odejdeš nemusíš to ani vracet Víc jsem půjčit nemohl kvůli dani z úroků z půjčky, kterou bych jako slušný člověk musel zaplatit. Stando sorry, víc nemám, jsem taky zchudlý šlechtic. Ale můžeme si pomoct, až budeš prezident, udělej mě premiérem a koupím Ti třeba 2.

Už to konečně vzdej. Vždyť tě tam nikdo nechce. A z toho bytu si nedělej hlavu. Jenom kvůli němu to není! Pepa z Depa půjčil Šárce na vibrátor, já přihazuju dvě kila na baterky.

A Stando dopřej jí aspoň Alkalický!!! Na daních, sociálce a zdravotnímu pojištění sem Stáňovi a jeho spolugrázlům rozpůjčoval min. Stando - Mourek, Bubu a Brutální Nikita ti tímto půjčujeme starou komunistickou tříkorunu, tedy kačku za každého z nás. Jestli nevrátíš, Nikita si tě najde!!! Lituji Stanik, že já nemoh přispět mnoho, ale ja musel platit soukroma gorila a tygra oni moc žrat. Ale jinak ty dobry člověk a já tě pozvat do svého hotela v Karlových Varech i s panička.

Všechno ja za tebe hradit ze svých čistá obchod. Směnka [neexistuje byla snědena co je směnka? Stando, zvol si, jak je to pro Tebe daňově nejvýhodnější. Určitě jsou to poctivě vydělané peníze a jde jen o nedorozumění, viď Stando? Vypadáto, že tahle kauza je voda na "mlýn" pro opozici Domlouvali jsme se, že mi to vrátíš i s ůrokama ve zlatě..

Bohužel menší mince pane premiére neexistuje ten padesátník je holt dvakrát , jistě chápete, že z ručky do ručky to tak musí být. Úpisu všajk jistě netřeba - s úroky za pár let budu mít snad na chleba. Moc si do školy nechodil a nikdy sem ti nevěřil. Nechť dojdeš k demisi, zastoupí tě opoziční krysy Já a mí spoluodeesáci jsme standovi půjčili každý proto, aby se mezi námi, kteří vlastníme vily, domy, pozemky a další každý nejméně za 5 melounů mezi námi tak blbě necítil.

Sarka vlastne ani nechtela pujcit, jenom jsme ji davali do prasatka zpropitny za nejakej ten sexicek, no a vidite na co si nasetrila.

To Standovi a jeho partě půjčuju každý měsíc na daních, až budu za 40 let v důchodu, tak mi to vrátí. Říkal Pánbůh Ti to x vrátí, tak nevím. Stačilo by kdyby šel do hajzlu.

A mýmu kámošovi zase přivez Škromacha prej to dělá dobře pusou,zatím pupuši. A směnku jsem taky zničil. Dal jsem mu tisic, ale je to dobrak, rekl ze ctyrmistnou cifru si nevezme, korunu mi dal nazpatek: Chtěl bych upřesnit, že Staník mi po pár pivech dal souhlas, že můžu po jeho smrti darovat všechny orgány Už víte odkud ty prachy jsou Stáníku, dala bych i více,ale momentálně jsme ve velmí tížívé finanční situaci,golfista víc nemá,tak až se snad můj poctivý Vít vrátí z basy Tato půjčka je nesplatitelná, v podstatě se jednalo o občanskou podporu pro studenta práv a železničáře "in one": Slozili jsme se s Bobíkem, Pinďou a Fifinkou na tvuj novy byteček.

Původně jsme ti chtěli každý pujcitt 50 Kč, ale Bobík všechny sve úspory propil v hospodě Děkovala Šárka pana Grosse za doblá zákazník u naše stánky a tým Mlýn za podpola chebské tršnice. Já vím, že pomáháš chudým. Až budu potřebovat tak mi taky pujčíš. Jsi dobrák už od pohledu. Děkuji za vše co pro nás, obyčejné občany děláš. Vše Ti bude vráceno. Zřekl jsem se oběda cena menu, teď budu o hladu. Věnoval jsem to Standovi, protože je v nouzi. Stando a Šárko,nechcete mě? Rád bych si koupil barák na václaváku a banka mě neche půjčit!!

Dívím se když půjčí každé číšnici a bývalému tramvajákovi,kdyby to tak bylo pak by cigoši bydleli na Floridě a my byli bohatej stát. My, jaky ty nejvyšší stranický a státní tento, představitelé, musíme držet při sobě, že jo. Abysme nezůstali sami, jako kůl v plotě.

Milý Stando, myslím to fakt upřímně a posílám to, co si mohu odečíst měsíčně z daní na své 3 věčně hladové děti. Junáku statečný rád ti na byt přidám, než aby jsi je musel ždímat z "vyhercu" statnich zakazek: Sbal prachy a vypadni. Slíbil, že mi je vrátí, až odnese do samky zálohované láhve. Tuhle jsem ho tam viděl a dělal, že mě nezná. Sám mám málo,ale uskromním se,co bych pro Tebe neudělal.

Pro milionáře ve vládě cokoliv, i když máš pořád mámo, ach Staničku. Stando,půjčil jsem ti na aby jsi s čeho měl splácet,když jsi takovej chudáček.

A neboj tobě půjčím vždycky něco. Sorry Staniku, vic uz jsem ti vazne pujcit nemohla, cos mi nevratil tech predchozich 10 mil. Pravidelně mu takto "půjčuji" každý měsíc. Směnky na to mám - výplatní pásky, ale nic mi ještě nevrátil, tak je asi spálím. Tak když už jsem zaplatil tolik peněz do státní kasy díky těm nekřesťanskejm daním přestože má Standa s křesťanama koalici , tak posílám i ten zbytek.

Szarkézy, poctivý taxikář z Prahy. Staníku, ty už máš dost,takže dej Šárině na plastiku a na větší pantofel, aby Tě mohla víc drtit, možná i na lobotomii jejího mozku, jestli jí to pomůže. Proc to nereknes rovnou, ze ty prachy mas ode me.. Me by to nevadilo, ja je stejne ukradnul!!

Zveřejnit mou osobu, vezmu si tě do hrobu. Tvoje žena Šárka, to je pěkná čárka. Zeman brousí nůž, tuž se Stando tuž. Hi Stando, můj drahý příteli. Viděl jsem Tvoje fotky z dětství a by jsem unešen. Příští moje píseň bude patřil Tobě " My boy Standa".

Posílám Ti za autorské právo honorář ve výši 56,50 Kč Tvůj přítel Jacko. Půjčeno před půl rokem. Standa říkal, že by si rád tajně pořídil celou ČR. Prý ji prodává za Kč. Já se ptal proč tedy chce tolik? On, že za zbytek nechá vystěhovat všechny s průměrným výdělkem.

No, ať tedy všichni vědí, že se moje stopa neztratila v rachotu strojních pušek počátku 1. Chtěla bych,aby si Šárka konečně koupila něco značkového a nenosila stále ty fejky. Tož si teda to jedno po šychtě nedám.

Ale je to pro dobrú věc. Šak si pametám, ako si mi pomohol tehdá zpod teho vlaku Stáňo. Standa my kdysy vipomáhal v kantýně s nádobím. Tam sme společně našetřyly na bit. Stando, tak už to prej prasklo. Tak dobře to bylo vymyšlený.

A co s tím druhým bytem, to je OK? Posílám polovinu možné sumy. V slzách líbá a zdraví Standa. To je v našem okolí průměrná mzda čistá až bude platit, že si český člověk vydělá průměrně 17 tis a víc, rád přispěji. U nás na Nově jsem nejblbější, to všichni víte, ale Tobě Stando věřím jenom mám problém, protože nevím kam ty peníze mám do počítače strčit???

Toliko má podpora Stando.!! Stando, ty peníze mi vracet nemusíš, ale až budeš tím prezidentem, tak si na mě vzpomeň s nějakou dobrou funkcí! Víc mi po zdanění nezbylo. A příště ti nepůjčím nic. Z těch všech, kterým každý měsíc půjčuju šak mi to v důchodku vrátíte , si jediný, na kterého to prasklo!!! Stando, jsem tvůj strýc z otcovy strany, nevlastní bratr setřenice taťkova bratrance. Peníze mi přivezli v pytli na brambory příbuzní z Nové Kaledonie. Až budeš mít, tak mi to budeš vracet po dvoukorunách za každý přestupný rok.

Konečně se někdo ohradil proti této sprosté štvavé kampani i já zasílám svůj spíše morální příspěvek. Aby si konečně mohl dobudovat k tomu bazénu i zimní zahradu.

Nechápu, jak bez ní tam mohl vůbec žít Stando ty kaňoure chlor a TBC uteklo ale ty lidi co jsi tam přivázal k plotu né tak jsme je za KČ museli ještě dorazit a tak u nás máš mínus: Ani jsem Standu nemusel presvedcovat, aby si ten uplatek vzal. Oba jsme to mysleli uprimne Tak se koukam ze mas uz dost a proto ti nepujcim nic ba naopak si pujcim ja z tveho konta.

Moje babicka ji sezere. Jo abych nezpomnel tu korunu mi vratis bohuzel tam nejde napsat minusova hodnota! Staníku, včera mi zkrouhli lednový plat, takže nemám moc na rozdávání, ale snad ti i tohle pomůže a vrátíš nám to slušnou reprezentativností naší země, kterou posíláš čím dál tím víc do Mám na to kopi kopie směnky, přísahám že ta kopie je original kopie kopie a to myslím upřímně upřímně.

Stando nedej se, myslíš to upřímně a my ti věříme. Akorát ty daně by jsi mohl ještě stihnout nějaké zvýšit. Chceme vydělávat na stát alespoň do října, ne jen do června!

Někteří lidé ještě pořád zbytečně půjčují peníze! Kde na to berou??!! Ačkoli nevim o co konkrétně jde, tak se přidávám. Líbí se mi semknutost národa v těžkých chvílích: Přimluvil se za něj strejda Vik a bývalý novinář s IQ papírové krabice, taxemi chudinky zželelo a jsem bez důchodu Tak tady tohleto, v tuto chvíli, to je teda hanebnost!!!

A abysme, pokud jde o tohle, tak před včírem to říkala aji moje žena! Tady máš na známku a pošli mi tu směnku na Určitě ji "jako" spálím a vše odpřísáhnu před soudcouvou stolicí. Korunu za každou koncepci, kterou tato vláda vytvořila, a vzápěti naštěstí zase potichu shodila ze stolu Jo a myslím to upřímně! Chudáček stál v tom dešti tak smutně, že jsem mu tu korunu musel do toho klobouku hodit.

To víte, ty posranecký pardon poslanecký platy dnes už nejsou to co dřív. Prostě za mno přisel, a normalně me o ne jako chlap poprosil jestli bych mu jako nepujčil, no tak sme chlapi, no tak přitnavam, že jsem mu ty tři kila dal, no.

Tak to bylo, vážně. Je to naše ostuda, že ani jeden z nejvýše postavených politiků si nemůže legálně vydělat na trochu nadstandardní bydlení. Půjčil jsem mu do výše svého měsíčního deregulovaného nájmu. Prý mi to Standa někdy vrátí, tak čekám. Staňo kaufni si Špilas, byl by taky dobré. A Šárina muže jezdit lapat bronz na Prigl šalinó.

Já si nakradl společně s ostatními paky z ODS miliardy, nějaký byteček mne nerozhází, ze soucitu posílám slušnou částku. Milí Stáňo, složilo se na tebe celé depo. Peníze nám nevracej, ale pošli nám fotku z bazénu, vyvěsíme si ji depu. Stáňo, sice se vůbec neznáme, ale za ty prachy mi klidně řikej "strejdo", ty kluku jeden ušatej.

Já vím, je to málo. Ale Šarina si může zase přijít přivydělat jako posledně. Standu považuji za našeho talentovaného a perspektivního politika. Doufám, že v politice vydrží ještě alespoň 40 let. Stáník je mým favoritem již dlouhá léta Vlastně ještě z dob, kdy Šárka dělala Amway, neboli vlastně Setzer International.

Byla bych nerada aby milý premieér skončil pod mostem jako já, proto jsem si uspořila státní podpory a věnovala jsem je jemu.. Na Karlově mostě si vydělám velký prachy, tajně Standu podporuji už dlouho, tak proč bych mu nepřispěl i teď.

Pro našeho chlapečka na nové kalhotky, když si ty staré už tolikrát posral. A od strejdy si už nepučuj, víš jaký je lhář. Už se mi to stalo Peníze jsem dal panu Rodovi v igelitce a ten ji předal na Moskevském nádraží strýci Vikovi. Směnku jsem roztrhal , protože nic nechci a Standa je hodnej kluk upřímnej nádražáckej To já jsem mu půjčil na celý byt, bazén i Šárce na domek. Nemůžu teď přece vypadat jeko idiot, když jsem ho sám do této funkce navrhl. Jen doufám, že tím neklesne moje popularita, vždyť já vím že je to naprosto neschopný hňup.

Musím se ho zbavit! Stanislave, nyní se nacházím nad tebou ve výšce 15 km a posilujeme Tě z našich lodí. Máme stále práci s monitorováním okolí, aby Tě nic nemohlo ohrozit. Na viděnou v šesté dimenzi. Uživej stando bazénu dokud máš čas, brzo si pro Tebe přijdu Pamatuj, cos podepsal krví. Na mně mlžení neplatí. Dal bych víc, ale nevím jestli máš rád pořádný chlapy!! Takže to již není půčka. Ale pohoda, řeknu Sobotkovi, že mu o to dám nižší daně. Ber a neptej se, jsou kristalove ciste ze uz ani kristavlovejsi cistejsi byt nemuzou.

Stando verili jsme ti a ty jsi nam takhle nasral na hlavu, nemame ani co do huby, a ty se valis v bazenu Nezlob se Stando, že ti půjčuji tak málo, ale Dalík s Večerkou mi těch 10 Mega ještě nedali, prý až budu v Bulharsku velvyslancem. Zkus ještě poprosit Topolánka, včera se prý tahal s Tlustým o nějaký kufřík. Holt, slovensko-ceske vztahy boli vzdy nadstandardne, a kedze Vas pan premier tak pekne na hlavnej stanici v Bratislave tak pekne prosil Vracet mi to nemusi To jsme si nasrali do bot s tim bytem, co!

No nic, hlavne ze nevi o tech dalsim nemovitostech. Tato částka zahrnuje jednosměrnou letenku na opuštěný ostrov ve Středozemním moři, transfer z letiště do jeskyně a snídaně.

Oběd a večeři budou dodávat ti, co Standovi věří. Doufám, že neumře hladem. A ješte k tomu musí létat normální linkou. Stando, 1 Kč jsme ti půjčili a ty nám za to pomluvíš český křisťál!!! To se nedělá, chceme své peníze ihned vrátit!!!! Bezúročně na 50 let. Bohužel jsem ostatní peníze půjčil Snopkové. Výdajový doklad jsem ale omylem roztrhal a spláchl do WC. Kde je ta amenka?

Prase ji sezralo http: Ja som si na moj penzion Elektra takisto pozical od stryca Vik-a. To by člověk nevěřil ko u všemu ze svejch daních přispíváme ono se to v tech státních zakázkách ztratí: Zaper sae našima dvou korunama Doufám že se ti v krku v hovno obrátí Vrať se na díoký západ!!!!

Od každého z nás po 1 Kč, že jsi se jako mašinfíra dostal až tak daleko Co bych nepřispěl,Standa mi zase přiklepne nějakej kšeftík a je to hned zpátky Staníku, pokud to takhle půjde dál, nezbývá než hromadně opustit tuto do propasti se řítící mašinku..

Stando, firma už nám zase šlape a to jen díky Tobě, musíš nás ale za to pravidelně sledovat, každé úterý a čtvrtek. Držím ti palce, hochu, těm sviním, co tě obviňujou, přijdu nakopat prdel hned, jak vyřídím bohy na Olympu Ale neboj, ona se hodně učí od tvé Šárky, zanedlouho se uživí sama.. Stando, prosím, skoč už z toho tvého můstku na hlavičku do tvého metrového bazénku!!!!

Tak za tuhle pohádku máš ode mne jenom korunu. Přístě si vymysli pohádku o mašince. Když mi přivezeš všechny penízky, které tu vybereš, postavím ti za ni tu největší a nejkrásnější ma šinku na světě! Vámi řízená ekonomika způsobila, že se topím v pěnězích a tak rozhazuju kde se dá aby mě to nespláchlo, Stando nechceš víc? Agentura Forrester Consulting na základě nezávislého průzkumu sponozorovaného ODS zjistila, že náklady přechodu na jiný operační systém jsou o nižší, než udržování stávajícího ČSSD.

Tož ti těch chybějícíh sedm litrů dávám, abyste se udrželi, kluci! Původně to nebyla půjčka, ale neměl na kofolu ještě jako ministr vnitra Stando drz se koryta do posledni mozne chvile. Kdo nekrade, pozdeji lituje. Ty zatim nemas ceho, jen mozna pouzivej uveritelnejsi lzi.

I ta moje korunka už převyšuje tvou půjčku, ale ať nežeru. A užij si to!!!! Půjčil jsem mu ty prachy, aby šel do řiti - ale on svou část dohody nesplnil. Příště mu tak maximálně plivnu do piva, mašinfírovi jednomu blbýmu Vážně by jsi měl i s celou svojí zasranou socanskou vládou jít do hajzlu.

Největší buzerace lidí od doby komunismu! Hnus , je mi z vás na blití. Stando, já Ti věřím! Dík za Fischera, pokuď ho jěště zlehka přišlápneš, dokoupím Ti k bazénu jěště saunu a Šárce přispěju na nové Volvo. Tvá kariéra je skvělá. Z řadového zaměstnance ČSD ses stal největším intrikánem, nyní premiérem a jistě budeš jednou velkou ozdobou jako prezident.

Jen se musíš přestat tak blbě tvářit. Copak jste přišli všichni o rozum?? Keď vam povie, že tu smenku nikdy nevidel, tak mu verte! Ožrali sme sa ako dive svine a v takom stave nejaka smenka predsa nemože nikoho zaujimať. Směnku jsem prodal dr. Krtečkovi, předsedovi politického hnutí Samomaz, který ji obratem hodil do černé díry na zahradě. Stando, tady máš něco na ten byt. Díky za tu přiklepnutou státní zakázku - neboj, nikomu to neřeknu To si ty vojnice z lokosky fakt myslis, ze lidi jsou blby?

Nahota je dnes běžnější v online světě, než v realitě. A tak jako sex, i nahotu jiných bytostí, prožíváme v plné přítomnosti. Neměj očekávání, protože bys mohl být zklamán. Stačí mít otevřenou mysl a přijít si prohlédnout skutečné, oddané a nahé ženy ve velmi zajímavém prostředí. Výstava, pro skutečně životní zážitek, na který nezapomeneš.

V pražské O2 areně se Epizoda IV - Nová naděje. Film bude promítán na obří velkoplošné plátno o rozměrech 20 na 10 metrů.

Jedná se o první promítání s živým orchestrem této ikony science fiction v České republice. Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. Filmová sága Star Wars zasáhla miliony fanoušků po celém světě.

Jedná se o jeden z nejúspěšnějších filmových příběhů všech dob, jehož sláva a popularita přesáhla filmová plátna a stala se jednou z nejcennějších značek planety. Čeští fanoušci Star Wars se nyní dočkají unikátního zážitku. V rámci české premiéry Star Wars v konceptu velkoplošného promítání a živého hudebního doprovodu se bude v Praze promítat prvně natočený díl Star Wars: A New Hope - Nová naděje.

Ten natočil George Lucas již v roce a představil tak světu nový fenomén. Film, kterým to vše začalo a který změnil budoucnost filmového průmyslu. Nová naděje získala celkem sedm filmových Oscarů.

Kromě přelomu v oblasti trikových efektů a celkové výpravy filmu hraje nepřehlédnutelnou roli v snímku samozřejmě hudba. Stal se tak jedním z nejúspěšnějších filmových hudebních skladatelů všech dob. V podání kompletního filharmonického orchestru půjde o skvělý zážitek," doplňuje Havelková. Celá show bude zajištěna nejmodernějším zvukovým aparátem. Glenn Hughes, bývalý baskytarista a zpěvák Deep Purple, známý milionům rockerů jako "Voice of Rock" Hlas rocku a současný frontman superskupiny Black Country Communion, s potěšením oznamuje, že vystoupí v Praze v klubu Roxy v rámci evropského turné dne Glenn Hughes je přední britský baskytarista a zpěvák, který v Angažmá u této hardrockové kapely mu zaručilo statut celosvětově uznávané hvězdy a pevné místo v rockové historii.

Podle mnohých fanoušků Deep Purple překonaly tyto nahrávky s hlasem Glenna Hughese i původní alba s frontmanem Ianem Gillanem. Ze všech hitů z tohoto období lze zmínit např. Písně z těchto desek dodnes tvoří osu Hughesova koncertního playlistu. Jedním z dalších zásadních momentů v Glennově kariéře byla v V devadesátých letech naplno rozjel svoji úspěšnou sólovou dráhu.

Vydal několik alb, které se pohybovaly ve vodách funku, soulu a hlavně hard rocku. V roce založil spolu s kytaristou a zpěvákem Joe Bonamassou superskupinu Black County Communion. Na radu producenta skupiny Kevina Shirleyho mezi sebe přibrali ještě bubeníka Jasona Bonhama a klávesistu Dereka Sheriniana.. První studiové album vydali v září V červnu následovalo album 2, na něž téhož roku navázalo evropské turné. Své třetí a na dlouho poslední album nazvané Afterglow kapela vydala v říjnu Zvuk kapely připomíná populární klasické rockové skupiny sedmdesátých let, což odráží Hughesovu dřívější kariéru, stejně jako fakt, že Bonhamův otec působil ve skupině Led Zeppelin.

V březnu , po měsících veřejně známého napětí mezi členy skupiny, Bonamassa oznámil svůj odchod ze skupiny; rovněž řekl, že mu není známo, zda skupina bude pokračovat s jiným kytaristou, nebo se rozpadne. O několik dní později Hughes potvrdil, že skupina ukončila svou činnost a naznačil, že bude v práci s Bonhamem a Sherinianem pokračovat pod jiným názvem.

Sherinian se později stal členem doprovodné skupiny Joea Bonamassy a Hughes s Bonhamem založili novou skupinu nazvanou California Breed, ve které je doplnil kytarista Andrew Watt. V dubnu , poté, co se Hughes a Bonamassa usmířili, skupina ohlásila na rok reunion, během něhož vydala své čtvrté album a zatím poslední album BCC IV.

Února , kde předvedl nekompromisní hardrockovou show bez příkras, ve které přehrál, za nadšeného ohlasu publika, všechny důležité milníky své kariéry.

S každou písní dokazoval, že jeho titul "Voice of Rock" je oprávněný. Vstupenky v předprodeji za ,- Kč v síti Ticketportal.

Dušan Neumann neumann bountyrockcafe. Turnaj bojových sportů se uskuteční Představí se také Miloš Petrášek , jeden z nejtalentovanějších českých bojovníků, jenž se netají ambicí startovat v elitní americké profesionální soutěži ve smíšených bojových uměních UFC, ale láká ho také titul šampiona Oktagonu, a to hned ve dvou vahách 84 a 93 kg. Vstupenky jsou v prodeji od O 2 arena, Praha Největší hvězdy: Zkušený revival Whitesnake zahraje po 10 ročnících opět na legendách, v čele s českým Davidem Coverdalem — Radkem Zíkou.

Repertoár kapely zahrnuje téměř celé tvůrčí období Whitesnake a diváci se mohou těšit na mohutný autentický zvuk. Dalším vystupujícím bude výborný tribute kapely Black Sabbath, zaměřující se na tvorbu a období skupiny s legendárním Ronnie James Diem. Kapela si získala pověst uznávaného revivalu, její video ke skladbě Heaven and Hell má na youtube již přes 2 miliony zhlédnutí.

Live Forever k poctě zakladateli heavy metalu Tony Iommimu. Po velkém úspěchu, který sklidili za svoje vystoupení na Večeru legend, se na akci vrací Metallica revival z Berouna. Výběr jejich repertoáru spadá do celého období tvorby Metallicy. Na akci se brněnskému publiku představí nový frontman skupiny. Na pódiu uvidíte stejnou sestavu bicích, jako má Lars Ulrich, typický explorer Jamese Hetfielda nebo kytarový zesilovač Mesa Boogie, který používá Kirk Hammett.

Našlapaný večer představí také jednu premiéru, na legendách poprvé vystoupí vynikající tribute Iron Maiden Blood Brothers z Ukrajiny. Pro pětici muzikantů je hudba Maidenů životním stylem. Díky energii, kterou na jevišti předávají, se stali oblíbenými po celé Evropě a vystoupili jako support Scorpions a mnoha dalších rockových hvězd. Vstupenky jsou k dostání za Kč v předprodeji v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích — KC Semilasso, Indies, v Domě pánů z Lipé.

Vzhledem k obvykle vyprodané akci doporučujeme divákům využít předprodejní sítě. Hodnotu poukazu je třeba vyčerpat, nevyčerpaná hodnota se nevrací. Na pravém okraji je uvedeno evidenční číslo poukazu a doba jeho platnosti. Karel Gott se vrací do O2 areny v Praze! Po čtyřech letech se příznivci legendárního českého zpěváka mohou těšit na jeho samostatný koncert. Koncert se uskuteční v úterý Bandu Jiřího Dvořáka zazpívá své nestárnoucí hity. V O2 areně bych měl nejraději všechny, ale to si nechám až na příští rok.

Pro tento koncert jsem se rozhodl scénu trochu omladit. Koncert Karla Gotta v O2 areně nebude pouze hudebním zážitkem, doprovodí ho také prvotřídní světelná technika, velkolepé LED obrazovky a projekce. Prodej vstupenek v ceně od Kč bude v síti Ticketportal zahájen pro veřejnost 6. Koncert pořádá O2 arena ve spolupráci s Karel Gott Agency. Nejslavnější česká kapela Lucie opakuje svůj koncertní hattrick z roku a přidává v pražské O 2 areně třetí koncert.

Kromě už avizovaných vystoupení Vstupenky na třetí koncert Lucie v Praze budou v prodeji od 1. Zároveň skupina vyjede na podzim na halové turné k podpoře této nahrávky. Kromě novinek na něm muzikanti zahrají i všechny zásadní hity kapely a průřez celou kariérou. Jak bude koncert vypadat, kapela nedávno avizovala v koncertním videu k hitu Chci zas v tobě spát , který s Lucií zpívá 30 fanoušků v publiku. Lucie vstoupila na hudební scénu v roce První sólovou deskou byl eponymní debut z roku , posledním řadovým albem pak Dobrá kočzka která nemlsá z roku Lucie za svoji kariéru dosáhla snad všech možných úspěchů a ocenění, které jsou v Česku v hudební branži možné.

Kapela je i aktuálně držitelkou titulů interpret, skupina a album dvacátého pátého ročníku jubilejního vyhlášení hudebních cen Anděl. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby prorazila magickou hranici prodaných nosičů. Celkem skupina prodala přes milion hudebních nosičů. Lucie rovněž drží české prvenství v podobě třikrát po sobě vyprodané pražské O 2 areny.

The Backwards, jeden z nejlepších světových Beatles revivalů, vystoupí v Sono Centru! Koncem května rozezní sál brněnského Sono Centra písně slavné britské čtveřice The Beatles. Tato formace si za pouhou dekádu svého působení na hudební scéně získala obrovskou popularitu u fanoušků, uznání kritiků i komerční úspěch.

Zapsala se nesmazatelně do historie pop music a její hudba je nesmrtelná. O tom svědčí fakt, že i po rozpadu je hudba The Beatles hraná, a to nejen v rozhlasovém éteru, ale i naživo. Kdybychom chtěli spočítat revivalové skupiny Beatles celosvětově, patrně bychom se nedopočítali. Do Brna jsme ale pozvali jednu z nejlepších! Košická skupina The Backwards začala svou kariéru v roce původní tvorbou, poté ale přišlo spontánní rozhodnutí věnovat se hudbě své nejoblíbenější skupiny - Beatles.

První koncertní vystoupení se konalo v září a první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Těmi zásadními však byla dvě vítězství na Světovém Beatlefestu v New Yorku v letech a V roce obsadili první místo v konkurenci 36 kapel z celého světa, v roce za sebou nechali dokonce 44 kapel!

Backwards také ztvárnili Beatles ve stejnojmenném divadelním představení na Nové scéně v Bratislavě, které se dočkalo více než stovky repríz. Dalším projektem tohoto typu bylo hudebně-taneční představení Beatles na scéně Národního divadla moravskoslezského v Ostravě v roce Kapela absolvuje ročně mnoho koncertů, vystoupení na veřejných i soukromých akcích různého charakteru a populární se stala i díky vystoupením v hudebně - zábavných pořadech všech našich televizí.

Tradicí se už stalo každoroční podzimní turné po České republice. V roce několikrát vystoupila také v slavném liverpoolském Cavern clubu, kolébce Beatles. Máte-li rádi hudbu slavných Brouků, pak není co řešit. Předprodej vstupenek startuje v ceně od ,- prostřednictvím v síti Ticketportal www.

Enrique Iglesias, který v Praze vystoupí 8. Koncert je již dlouho beznadějně vyprodaný, české publikum však nemusí zoufat. Španělská popová megastar dnes totiž oznámila druhý koncertní termín, kromě 8. Iglesias, který v Praze koncertoval v prosinci , svým fanouškům tehdy slíbil, že se do České republiky brzy vrátí. Nejen že svůj slib nyní plní, ale publikum potěší hned dvakrát.

Koncerty v O2 areně 7. Svá vystoupení tak pojme jako skutečně velkolepou narozeninovou party a vzhledem ke kapacitě O2 areny — největší tuzemské multifunkční haly, nejspíš půjde o největší oslavu narozenin vůbec! Vstupenky budou k dostání od pátečního rána Elton John vystoupí 7. Elton John oznámil na koncertních termínů v rámci exkluzivního živého přenosu z Gotham Hall v New Yorku podporovaného kanálem Youtube. Sledujte Livestream znovu zde. Živé přenosy byly vysílány i ze speciálních akcí v Londýně a Los Angeles.

Po více než půlstoletí na cestě a bezkonkurenční kariéře, která redefinovala kulturní mapu a potvrdila, že je opravdovým umělcem celosvětového významu, dnes Elton John prostřednictvím exkluzivního živého vysílání VR na YouTube oznámil termíny "Farewell Yellow Brick Road".

Turné odstartuje v USA 8. Elton John se v rámci tohoto turné vrátí po třech letech do České republiky. Půjde o poslední turné superhvězdy, která je půl století na cestě a zároveň je jednou z nejvíce trvalých umělců pop kultury. Eltonova nová pódiová produkce nabídne fanouškům dosud nevídanou hudební a vizuálně ohromující cestu, která obsáhne jeho padesátiletou kariéru plnou hitů.

Na turné se velmi těším a ukončím jím tak kapitolu svého koncertování. Potřebuji věnovat více času výchově svých dětí. Novinky o turné byly světu ohlášeny způsobem, který definoval Eltona a jeho tvůrčí přínos během jeho oslnivé kariéry - jako inovativního a odvážného umělce.

Fanouškům po celém světě vysílání přineslo díky technologii YouTube VR neopakovatelný zážitek, který jim umožnil znovu prožít některé důležité chvíle Eltonovy nezastavitelné cesty k celosvětové slávě. Transformace je koneckonců součástí jeho DNA a Elton rád využívá nejmodernější technologii, která mu pomáhá vzdorovat prostoru a času a spojuje jeho minulost s budoucností.

Záběry z akce spolu s dalšími videozáběry "ze zákulisí" sledujícími Eltonovu cestu podporuje služba YouTube a jsou k vidění na adrese youtube. Loni Eltonův projekt "The Cut" podporovaný YouTube poskytl neznámým talentovaným tvůrcům příležitost vytvořit nová hudební videa k jeho největším hitům. Způsobem oznámení svého posledního turné posunul experimentování na další úroveň - živé vysílání ve VR, "řekla Vivien Lewit, celosvětová umělecká šéfka ve společnosti YouTube.

Dnes bylo také oznámeno, že společnost Gucci bude výhradním návrhářem kostýmů pro Eltonovo "Farewell Yellow Brick Road". Dosavadní Eltonovy kariérní úspěchy jsou ve své šíři a trvalosti nepřekonatelné. Elton je jedním z nejprodávanějších sólových umělců všech dob s 38 zlatými deskami a 31 platinovými a multiplatinovými alby. Má více než 50 Top 40 hitů a prodal více než milionů alb po celém světě. Je držitelem rekordů za nejprodávanější singl všech dob "Candle in the Wind ", kterého se prodalo přes 33 milionů kusů.

Nahrávka "Diamonds" obsahující největší hity se v listopadu roku usadila v první pětce britského žebříčku a byla ověnčena zlatem. Touto nahrávkou zároveň Elton John oslavil 50 let svého skladatelského partnerství s Berniem Taupinem.

Mimo jiné také složil hudbu k úspěšným divadelním i muzikálovým titulům, jako jsou Billy Elliot: Musical, Aida nebo Lví Král, který se stal show i filmem s nejvyšším celosvětovým ziskem. K dnešnímu dni odehrál Elton od zahájení svého prvního turné v roce více než koncertů ve více než 80 zemích. Od královny Alžběty II. Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu.

Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení ve vlivech soulu, funku a rocku Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny GRAMMY a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii "Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon".

Hudební úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Kromě hudby a účinkování ve filmu se Kravitz od roku věnuje své kreativní firmě Kravitz design Inc, která poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek.

Nejslavnější swingový orchestr na světě přijede začátkem příštího roku zahřát české a moravské publikum svou unikátní show. Hity jako Moonlight Serenade či In the Mood si chodí poslechnout naživo stovky lidí a koncerty bývají často rychle vyprodány. Pro koncert v pražské O2 areně si vybrala i svého předskokana, kterým se stane česká zpěvačka Lenny.

Čtyřiadvacetiletá rodačka z Prahy má se skotskou soulovou hvězdou mnoho společného, včetně vstupu na hudební scénu. Obě oslnily hned svým debutovým albem, za které posbíraly řadu hudebních cen. Lenny zaujala už svým prvním singlem v roce All My Love.

Svůj specifický hlas pak naplno ukázala o tři roky později ve svém dosud největším hitu Hell. Singl mladé zpěvačky se samozřejmě objevil i na debutovém albu Hearts, kterým posléze triumfovala i na hudebních Cenách Anděl. Akademie populární hudby ocenila Lenny hned čtyřmi soškami.

Deska Hearts se stala albem roku, píseň Hell. V současné době Lenny koncertuje po celé Evropě, velké úspěchy sklízí se svou kapelou zejména v Itálii.

Lenny se v hudební branži pohybuje odmala. Se svou matkou, známou zpěvačkou a kytaristkou Lenkou Filipovou, koncertovala po celém světě jako doprovodná zpěvačka. Díky tomu, že vyrůstala v anglickém prostředí, Lenny zpívá své písně rovněž v angličtině.

Navíc je velmi zdatnou skladatelkou a textařkou, všechny její písně jsou autorské. Při koncertech se i sama doprovází na piano. Kromě toho, že naším hlavním hudebním nástrojem je piano, inspiruje mne především jako písničkářka. A jak se česká zpěvačka nachystá na samotné vystoupení v O 2 areně?

Už se opravdu moc těším i na samotnou O 2 arenu. Za poslední roky jsem měla možnost zde několikrát hrát a pokaždé to byl ohromně silný zážitek. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal na www. Pořadatelem koncertu je Bestsport ve spolupráci s Multimedia Organisation.

Už potřetí se na podzim v pražské O 2 areně odehraje koncert, který u nás nemá obdoby. Největší hvězdy české a slovenské populární hudby se vystřídají Vrcholem celého večera bude hodinový koncert kapely Kryštof , která letos vystoupí na takto velkém pódiu v hale právě jen na Českém mejdanu s Impulsem. Návštěvníci se mohou těšit na největší hity kapely. Některé z nich se přitom skrývají pod ikonkami, které se objevily na vizuálech nové kampaně zvoucí na jednu z hudebních akcí roku.

Jsou to všechno písničky, které mají posluchači Ráááádia Impuls ráááádi. Právě tyto písničky mohou přinést posluchačům v souvislosti s Českým mejdanem i něco navíc. Letošní program Českého mejdanu s Impulsem trochu připomíná letní hudební festivaly, ale odehraje se v klidu a v pohodlí pod střechou. Novou kategorií vstupenek je letos stání přímo u pódia a jejich předprodej byl právě spuštěn. Těšit se můžete na stále populárnější skupinu Jelen , která se na Český mejdan s Impulsem po roční pauze vrací stejně jako Peter Nagy , který navíc přiveze svou kapelu Indigo.

To patrně nebude kultovní písnička Profesor Indigo chybět. Mladší publikum nepochybně přivítá skupinu Mirai , která v loňském roce sbírala jednu hudební cenu za druhou, od Českých Slavíků, až po Anděly. Snad udrží letos laťku stejně vysoko v duchu jejich největšího hitu, Když nemůžeš, tak přidej. Jeho hity Po schodoch nebo Jako kníže Rohan si určitě s radostí zazpívá celá O 2 arena. Milovníci Impulsovic krabičky si zase užijí naživo hity jako Mýdlový princ, Miluju a maluju nebo Tu kytaru jsem koupil kvůli Tobě v podání Václava Neckáře.

A to stále není všechno. Český mejdan s Impulsem získal do letošní sestavy i další skvělá jména. Xindl X zahraje své nejznámější písničky, mezi kterými nebude chybět Popelka nebo seriálová Na vodě a přidá i novinku, která vyjde na jeho letošním chystaném albu. Ve skvělé formě je také Michal Hrůza s kapelou Hrůzy , který oslavil 20 let na scéně i velkým filmovým hitem Pro Emu. Živě zazní také jeho starší písničky Bílá velryba, Černý brejle nebo Zakázané uvolnění.

Velké finále pak bude patřit kapele Kryštof , která po loňských vyprodaných stadionech na Strahově zamíří do O 2 areny na Český mejdan s hodinovým skvělým závěrečným koncertem. Srdcebeat, Ty a já, Šnůry, Obchodník s deštěm, Lolita, a mnohem víc zazní živě na letošním 3.

Nenechte si Český mejdan s Impulsem Vstupenky v ceně - Kč v prodeji na www. Nevzpomínám si, že bych od koncertu Jimiho Hendrixe někdy v Máte rádi filmovou hudbu, klasiku nebo rock? Oba jsou držiteli nespočtu mezinárodních ocenění, vítězi nejprestižnějších hudebních soutěží. Skladba se takřka přes noc stala masivním virálním hitem na YouTube, který okamžitě vynesl duu nejen nahrávací smlouvu se Sony Masterworks, ale také pozvání na turné Sira Eltona Johna.

Za uplynulých šest let nahráli čtyři alba, jejich videa na YouTube vykazují celkově přes milionů zhlédnutí, vyprodávají největší koncertní sály, sportovní haly a amfiteátry od Ameriky přes Asii či Austrálii po Evropu. Hráli pro britskou královnu Alžbětu II. Vstupenky k dostání v síti Ticketportal od pondělí Aktuálně šestičlenné seskupení Arcade Fire pochází z kanadského Montrealu, vzniklo v roce a u jeho zrodu stáli manželé Régine Chassagne a Win Butler, jeho mladší bratr William a dále Richard Parry a Tim Kingsbury.

Vycházejíce z pestrých hudebních vlivů, Arcade Fire začali produkovat originální hudební směs, a tak v jejich skladbách jsou krom rockových či popových postupů slyšet styly jako bossa nova, punk nebo francouzský šanson. Během své hudební kariéry vydali pět studiových alb - průlomovým se stalo hned debutové album Funeral, které vyšlo v roce , a krátce poté získalo i nominaci na prestižní cenu Grammy v kategorii Nejlepší alternativní album.

Následovaly neméně úspěšné desky Neon Bible z roku , The Suburbs , Reflektor z roku a stále aktuální Everything Now, které kanadská kapela svým fanouškům nadělila v červenci tohoto roku. Arcade Fire doposud prodali po celém světě miliony kopií svých alb a singlů, obdrželi celou řadu nejrůznějších hudebních ocenění, mezi kterými nechybí ani cena Grammy či Brit Award, a jednotliví hudebníci jsou proslulí svými multi-instrumentálními schopnostmi, za které sklízejí úspěchy po celém světě.

Samostatnou kapitolou jsou živá vystoupení Arcade Fire. Jejich koncerty bývají pověstné svojí originalitou i uhrančivostí, nádherně syrovým zvukem a upřímnými emocemi, díky čemuž patří k nejvyhledávanějším kanadským umělcům posledních dvou dekád.

O jejich jedinečnosti se budeme moci v červnu příštího roku konečně přesvědčit i v České republice, kdy vystoupí v pražské O2 areně. Světová show Rock Meets Classic představí hned několik super hvězd rockové scény, jejichž nejznámější rockové skladby zazní v aranžmá pro velký symfonický orchestr. To vše na jediném velkém podiu. Show Rock Meets Classic za 8 let její existence navštívilo několik milionu fanoušků a na jejích pódiích vystupoval např.

V roce se tato světová show představí poprvé v České republice a to za doprovodu takových jmen rockové scény jako:. Leo Leoni a Nic Maeder — kytarista a zpěvák ze švýcarské hard rockové kapely Gotthard. John Helliwell a Jesse Siebenberg — saxofonista a zpěvák z britské legendární kapely Supertramp. Eric Bazilian - zpěvák amerických The Hooters, kteří ve své tvorbě mísí prvky klasického rocku, ska i reggae.

Každý zástupce slavných kapel předvede ve svém setu to nejlepší z jejich legendární tvorby v doprovodu symfonického orchestru, což rockovým hitů dodá nový velkolepý zvuk. Praha tak může očekávat rockovou show, která nemá obdoby. Dvoudenní vstupenka první kategorie na pět zápasů do spodního patra O2 areny stojí 2. Jednodenní vstupenky na sobotu do horního ochozu areny jsou v prodeji za a korun, na neděli za a korun. Moc se těším na návrat do týmu a na atmosféru, která se dá prožít právě jen při Fed Cupu.

Přeji všem našim holkám, aby jim vyšla příprava a start do sezóny. Vyberte vstupenky a slevu zvolte v nákupním košíku. O slevu můžete požádat i na jakémkoliv prodejním místě Ticketportal. Oba dubnové koncerty Leoše Mareše vzbudily takový ohlas mezi fanoušky, že původní záměr ponechat horní sektory uzavřené, vzal brzy za své.

Takže pozor, na Původně jsme si mysleli, že čtvrté patro necháme zavřené, protože by o lístky v horních sektorech nebyl zájem. Ale příjemně jste nás překvapili. Zahrnuli jste nás dotazy a požadavky, abychom i tato místa uvolnili, protože lístky na plochu už nejsou k sehnání a přesto chcete show vidět.

Takže jsme vaše přání vyslyšeli — a nejen proto, že se blíží Vánoce. Na oba koncerty ve dnech Váš enormní zájem nás moc těší a slibujeme, že uděláme o to větší show! Vstupenky do horních sektorů se začnou prodávat v pondělí 4. Premiéru si nenechala ujít celá řada britských osobností sportovního i společenského života.

O největší překvapení večera se ale postaral sám hlavní představitel filmové ságy Vin Diesel, který si před představením našel čas na setkání s fanoušky a vzápětí dokonce celou show velmi emotivně uvedl.

Ale výsledek stojí za to. Dvouhodinová, adrenalinem nabitá show plná na milimetr přesných kaskadérských kousků má nakročeno stát se naprostou senzací mezi dosavadními živými halovými produkcemi. Jednotící dějovou linku celé show představuje pátrání po neustále unikajícím super-zločinci, kterým diváky provází charizmatická dvojice moderátorů — okouzlující Elysie Wren a mužného Marka Ebulueho v rolích federálních agentů.

Tisíce špičkových kaskadérů a řidičů se ucházely o příležitost vystupovat v této show. Po mnoha náročných konkurzech se podařilo vybrat skupinu profesionálů, která v rámci příprav na světové turné prošla tvrdým 4-měsíčním výcvikovým kempem.

Spolu s nimi tvoří kompletní tým i nejlepší parkouristé. Výsledné mezinárodní obsazení je zárukou, že si diváci vychutnají neuvěřitelné akce a kaskadérské kousky, které naživo nebyly nikdy dříve k vidění. A dosavadní divácké ohlasy po londýnské premiéře a několika následných reprízách napovídají tomu, že si představení užijí nejen dospělí návštěvníci, ale také děti.

Show se z Londýna vydává na turné po největších a nejmodernějších evropských halách, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět Vstupenky je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketportal. Pearl Jam zahájí čtrnáctidenní evropské turné v červnu koncertem v Amsterdamu a zakončí ho v červenci téhož roku v Lisabonu. Kapela se na tomto turné představí poprvé od roku v Římě a zcela poprvé v Padově a Krakově. Do Prahy se vrátí po šesti letech od své poslední koncertní návštěvy.

Kapela, která vydala deset studiových alb, odehrála stovky jedinečných živých představení, které zaznamenala na oficiálních koncertních bootlegech, je i nadále uznávána kritikou i komerčně úspěšná - s více než 85 miliony alb prodaných po celém světě. V roce pak byli Pearl Jam uvedeni do Rock and Rollové síně slávy.

Pearl Jam nedávno vydali dokumentární film a doprovodný soundtrack, kterými připomínají legendární vyprodaná vystoupení na Wrigley Field v Chicagu. Podrobné informace najdete na www.

Mistrovství světa ve florbale Největší světová florbalová akce po deseti letech v Praze! Po deseti letech se do České republiky vrací největší světová florbalová akce — Mistrovství světa mužů. V kvalifikaci o Dva nejlepší týmy ze skupin A a B postupují přímo do čtvrtfinále. Týmy z třetích a čtvrtých míst v těchto skupinách odehrají předkolo vyřazovací části s prvními dvěma týmy ze skupin C a D.

Pak následuje vyřazovací část turnaje a dodatečné zápasy o umístění. Rozdělení týmů do skupin, rozpis utkání a předprodej pro veřejnost bude k dispozici na jaře Informace o akci naleznete na www.

V případě poptávky více jak 5Ks vstupenek nás kontaktujte na e-mail ticketing prague Strhující proud vokálního a instrumentálního mistrovství — takový bude osmý ročník olomouckého Bounty Rock Café Open Air, který v sobotu V areálu Korunní pevnůstky se vystřídá sedm skupin a interpretů: Předprodej vstupenek startuje už 1.

Line-up tradičního bigbítového svátku má celkem sedm položek. Večerními hvězdami programu budou The Magic of Santana a blues rockový kytarový virtuos a bravurní zpěvák Ryan McGarvey. Ryanovi McGarveymu, další superstar červnového festivalu, ještě nebylo třicet, ale už je jednou z největších blues rockových osobností. Důkazem je dlouhý seznam různých ocenění. Ačkoliv je samouk, posbíral už skoro dvacet různých cen.

Koncert rodáka z Albuquerque v Novém Mexiku bude o to zajímavější, že s ním přijede i fenomenální baskytarista Carmine Rojas. Že se v Olomouci v červnu příštího roku v Olomouci sejdou jedni z nejlepších rockových zpěváků, dokazuje další jméno v programu — Doogie White. Instrumentální a vokální mistrovství charakterizuje i další vystupující skupinu, českou Supergroup.

Korunní pevnůstkou se kromě toho prožene taky dánský rockový uragán Blindstone, zahraje jedna z nejvýraznějších českých kapel současnosti Dymytry a celý festival uvede olomoucká metalová legenda Skramasax v čele se zpěvákem Miroslavem Spilkou. Do června daleko, říkáte si.

A ti, kteří si lístky koupí do konce roku, můžou počítat s dárkovou vánoční cenou korun. Je známý po celém světě svou energií v ringu, vzrušujícími manévry ve vzduchu a absolutní sebejistotou. Všude, kde vystoupil, sklízel úspěchy, které mu psaly neuvěřitelně působivý životopis zakončený nejprestižnějším titulem sportovní zábavy z Mistrovství WWE.

Po dosažení celosvětového úspěchu a uznání se Owens v roce připojil k ostatním konkurentům, kdy debutoval na NXT TakeOver: R Evolution a o několik měsíců později se zúčastnil mistrovství NXT, kde porazil Zayna, svého nejstaršího přítele. V ringu uplatňuje tvrdý styl, v němž jsou zahrnuty prudké údery a smrtící stisky.

Korunním klenotem jeho arzenálu je zničující kop kolenem, kterým již uspal řadu soupeřů. Navzdory všem úspěchům v taneční branži nedokázaly taneční kroky uspokojit jejího soutěživého ducha, a tak se ocitla jako soutěžící na WWE NXT. Navzdory tomu, že byla v posledním týdnu sezóny vyřazena, se Naomi brzy pustila na oběžnou dráhu kolem Planety Funk jako polovina The Funkadactyls. Indická hvězda se v rámci své cesty na vrchol na mistrovství WWE potýkala s řadou problémů a utrpení, které by jen málokdo vydržel.

Po krátké pauze se v roce Jinder Mahal vrací do ringu — s neustále se vyvíjejícím stylem a také s pozoruhodnou fyzickou transformací. Viděli jste je ve filmu. Fast and Furious live! Kultovní nadupané káry a ikonické kaskadérské kousky v unikátní vysokooktanové show s příměsí nitráku a vůní spálených pneumatik.

Rychlá a zběsilá jízda startuje Vstupenky v prodeji od 1. Judas Priest, pocházejí z anglického Birminghamu, kde se dali dohromady v roce Ovšem až v roce přišel do kapely zpěvák Rob Halford a nahradil Alana Atkinse. Během druhé půlky   Ještě před vydáním pravděpodobně nejtěžší nahrávky celé své kariéry "Painkiller" přichází do kapely bubeník Scott Travis. Členové kapely Judas Priest obnovili osobní i profesionální vztahy v roce Judas Priest a Ripper Owens, který v minulosti nahradil Halforda, se rozešli v dobrém po vzájemné dohodě.

Kapela si velice váží práce, kterou pro ně Owens udělal, a pomohl tak vrátit hudbu Judas Priest k milionům fanoušků po Halfordově odchodu, který se v roce vydal na sólovou dráhu.

Rok se nesl ve znamení vydání dvojalba "Nostradamus". V roce Judas Priest oslavili ti leté výročí vydání jejich klasiky "British Steel", které podpořili na masivním koncertním turné. V listopadu se kytarista K. Downing rozhodl odejít z kapely na   a na jeho místo byl povolán talentovaný jednatřicetiletý kytarista Richie Faulkner, který do Judas Priest výborně zapadl a podílí se plnou měrou na jejich energické show.

V roce vydali Judas Priest zatím poslední studiové album 'Redeemer of Souls,' které debutovalo   na 6. Od roku , kdy se u nás po delší přestávce představili poprvé,   k nám Judas Priest jezdí pravidelně — potěšili již fanoušky v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a Liberci, nyní míří do Plzně. Drtivá síla skladeb   a strhující texty zaujaly fanoušky již od samých začátků kapely, tedy od roku , kdy se tato formace, pocházející z Los Angeles, dala dohromady.

Název kapely je zkomoleninou slova megadeath, což doslova znamená masová smrt - texty se zabývají hlavně proti politickou a proti válečnou tematikou, také ale běžnými lidskými problémy.

Hudbu Magadeth charakterizuje především typický kytarový styl, komplexnost, komplikované hudební motivy, pompézní kytarová sóla a samozřejmě Mustainův typický vokál. Kapela za více jak třicet let aktivního koncertování a vydávání desek získala mnohá ocenění. Šest alb v pořadí jdoucích po sobě bylo oceněno platinovou deskou a sedmkrát v řadě byli Megadeth nominováni na nejlepší metalovou kapelu. Do dnešního dne vydali Megadeth patnáct alb, s posledním titulem Dystopia se ozvali loni.

David Mustaine je jediným členem kapely, který vydržel ve skupině od jejího vzniku až dodnes. Umocněte si váš zážitek o prvotřídní catering a pohodlí VIP míst formou all inclusive.

Z Kaskáda baru klubového patra budete mít nejen úžasný výhled, znamenitou večeři, ale i míchané nápoje v ceně. Po skončení koncertu se také v Kaskáda baru budou slavit Leošovy narozeniny. Takže proběhne afterparty s Leošem, na kterou zaručeně nikdy nezapomenete.

Pro objednání nás prosím kontaktujte na E: Frontman kapely Jožo Ráž se totiž rozhodl, že po posledním koncertu výpravné šňůry v pražské O2 areně Nevylučuje, že se jednou za čas s muzikanty někde výjimečně objeví, ale další turné nebo nahrávání zcela vylučuje. Tentokrát je pravdou, že po oslavách ti let Elánu v roce se kapela zcela odmlčí. Co bude dál zatím nikdo neví. Ve vzduchu jsou i možnosti Elánu bez Joža. Zda tomu ale tak bude, je ještě ve hvězdách" , vysvětluje Vladimír Moško z manažerské agentury Elánu MC production.

Jožo Ráž říká, že chce skončit na vrcholu slávy. A to je prý nyní. Tentokrát jsem rozhodnutý a nenechám se přemluvit. Nejsem unavený a publikum miluju, ale vím, že končím a hotovo.

Seknout s kariérou je potřeba tehdy, kdy vás lidé žerou. Když je už nebudete zajímat, je pozdě" , říká Jožo Ráž. Poslední možností vidět kapelu na turné bude v rámci koncertní šňůry Elán 50 na podzim Naplánované koncerty v Ostravě, Hradci Králové, Brně, Bratislavě, Zvolenu, Košicích, Ústí nad Labem nebo Praze se prodávají tak rychle, že se kapela rozhodla přidat další dvě města — Trenčín a Žilinu, a jedná se i o možném open air v rámci turné.

A co bude dělat zbytek kapely po odchodu Ráže? Uvidíme, pro co se rozhodnou. Urazili jsme dlouhou cestu, ale já moc na minulost nevzpomínám. Prostě co bylo, bylo a je pryč. Hrajeme už devětačtyřicet let a musím říci, že Elán má momentálně pořád Elán. Za rok slavíme padesátiny, ke kterým chystáme řadu monstrkoncertů. A ty budou současně i rozloučením s naší činností.

Tím prostě a jednoduše skončíme. Nebo skončím já" , doplňuje Ráž. Cesar Millan, který je označován za výjimečného znalce psí duše, se téměř na den přesně po roce od jeho první show v České republice vrátí do Prahy. Stane se tak Cesar Millan, který po "Zaříkávači psů" nyní sklízí neméně velký úspěch se svým novým televizním pořadem "Psí národ Cesara Millana", poodhalí publiku ve zbrusu nové live show tajemství šťastnějšího a zdravějšího vztahu mezi lidmi a jejich psími miláčky.

Na psech různých ras vybraných od českých majitelů bude opět demonstrovat své unikátní výcvikové metody, které jsou výsledkem jeho více než pětadvacetileté praxe. Ukáže publiku, jak jednoduše lze mezi lidmi a psy při oboustranném respektu a důvěře navodit harmonii a rovnováhu. A tyto chyby povedou k jeho nežádoucím návykům. Doufám, že když lidé pochopí svět psů, budou je schopni změnit.

A možná trochu i sami sebe," říká Cesar Millan. Vyrůstal v chudých poměrech na farmě, kde se však brzy projevil jeho mimořádný talent v "komunikaci" se zvířaty, především se psy. Už v Mexiku se mu proto začalo přezdívat "el perrero" neboli "zaříkávač psů". Ilegálně se dostal do Spojených států, kde jeho hvězdnou kariéru odstartovala "převýchova" psa hollywoodského herce Willa Smithe. Celosvětovou popularitu mu ale přinesl až pořad na televizní stanici National Geographic, který v dnešní době sleduje každý týden na 30 miliónů diváků ve více než stovce zemí světa a vysloužil si tři nominace na prestižní televizní ceny Emmy.

Z knih Cesara Millana jsou bestsellery, které pravidelně obsazují první příčky prodejního žebříčku New York Times, jeho vystoupení plní arény po celém světě.

Je držitelem nespočtu ocenění, provozuje psí psychologickou kliniku a díky "převýchově" zachránil život tisícům psů, kteří měli být pro svoji nezvladatelnou agresivní povahu utraceni. Více informací na www. Pirates of the Caribbean: Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa Johnny Depp nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství. Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa Geoffrey Rush zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swannovou Keira Knightley.

Její kamarád z dětství Will Turner Orlando Bloom se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly. V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington Jack Davenport.

Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce. Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo. The Curse of the Black Pearl in Concert - nejslavnější pirátské dobrodružství všech dob v jedinečném spojení filmu, promítaného na gigantické HD plátno, a živé hudby hrané symfonickým orchestrem za doprovodu sborů.

Z produkce Disney In Concert přichází projekt, který jako vůbec první položil základy světového fenoménu filmových projekcí s živým orchestrálním doprovodem. Nejslavnější hudební motivy skladatele Klause Badelta a filmovou akademií oceněného Hanse Zimmera ožívaly před zraky nadšených diváků po celém světě ve vyprodaných halách a nyní tento unikátní projekt konečně přijíždí ohromit i české publikum, a to 9.

Film bude doprovázen živou hudbou v podání Filharmonie Hradec Králové, tělesem uznávaným po celé Evropě nejen díky svému dlouholetému působení v nejslavnějších evropských koncertních síních, ale také svým pravidelným účinkováním na významných mezinárodních hudebních festivalech jako jsou Pražské Jaro, operní festival Smetanova Litomyšl či Janáčkovy Hukvaldy.

Vše se bude odehrávat pod taktovkou renomovaného dirigenta Helmuta Imiga, který stál u samotného zrodu spojení pirátských dobrodružství Jacka Sparrowa s živým symfonickým orchestrem a od roku pod jeho rukou ožívá slavná hudba Pirátů z Karibiku v koncertních síních a halách po celém světě. První díl hvězdně obsazené ságy Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly obdržel 5 nominací na Oscara hl.

Kapela v čele s legendárním kytaristou Deep Purple existovala jen něco málo přes deset let, ale bezesporu významně ovlivnila historii rockové hudby. Po zklamání z hudebního směru, kterým se tvorba Deep Purple ubírala, se Ritchie v roce rozhodl kapelu opustit, aby usiloval o osobní uměleckou vizi a realizoval vlastní hudební ambice.

Všichni, kdo od Muže v černém čekali bombastický rockový počin, byli zklamáni: Kombinací své romantické záliby v mystických středověkých motivech a vokálu výjimečného zpěváka Ronnieho Jamese Dia Blackmore zručně vytvořil rockové písně se zřetelnými odkazy na renesanční a barokní hudbu dob minulých. Po mnoha personálních podobách a rozchodech Rainbow odehráli poslední koncert A jak říkají, zbytek je historie… až doposud. Po dlouhé přestávce se v roce Blackmore úspěšně vrátil do říše rockové hudby s novými, osobně vybranými hudebníky.

Předprodej vstupenek pro Live Nation klub: Kanadská country-popová superstar Shania Twain právě oznámila další zastávky jejího nadcházejícího světového turné.

Poté, co v průběhu léta ohlásila americkou část turné a následně sedm koncertů po Velké Británii, nyní představuje dalších devět evropských zastávek, mezi kterými nechybí ani Česká republika, kde se představí úplně poprvé. V pažské O2 areně vystoupí již 6. Kanaďanka Shania Twain patřila na konci dvacátého a na začátku jednadvacátého století ke komerčně nejúspěšnějším zpěvačkám vůbec. Její alba se prodávala po miliónech, její singly obsazovaly první příčky světových hitparád a její koncertní turné platila za ta nejrychleji vyprodaná.

Doposud prodala více než 90 milionů hudebních nosičů a již téměř dvě dekády si drží pozici nejprodávanější zpěvačky country. Právě její geniální propojení tohoto hudebního stylu s popem a mainstreamem bylo v tehdejší době revoluční a posluchači jej přijali s nadšením. Dlouhých patnáct let si ale fanoušci museli počkat na její nové album. Ještě před vydáním desky dvaapadesátiletá zpěvačka ohlásila velké světové Shania Now Tour , které bude od května příštího roku čítat jen v Americe téměř padesát zastávek.

V minulých týdnech zpěvačka potvrdila i koncerty v Evropě, kam se v rámci turné vrátí po dlouhých třinácti letech. V pražské O2 areně se Shania Twain se svou jedinečnou show představí již 6. Tomu již nyní napovídá její název: Dlouholetí příznivci show si přijdou na své, stejně tak i diváci, kteří tohle zcela mimořádné představení chtějí navštívit poprvé: Kromě osvědčené koncepce uceleného uměleckého díla s působivou, speciálně komponovanou hudbou, velkolepými světelnými efekty, skvělým jezdectvím a tanečním uměním a samozřejmě s nádhernými koňmi, přinese toto vystoupení také celou řadu novinek.

Představí se i mnoho nových plemen koní, kteří předvedou své umění, samozřejmě opět společně s nejlepšími evropskými jezdci. Kromě toho nebudou chybět ani poetické scény, drezúra a volný styl, stejně jako okouzlující komediální program s malými čtyřnohými hvězdami.

Právě tahle skvělá kombinace každý rok nadchne přibližně půl miliónu lidí všech generací po celé Evropě. Opět vás čeká rodinná show, ve které se představí několik desítek koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a úžasné speciální efekty.

Nechte se pohltit magickými chvilkami a příbojem emocí. Pro velký zájem přidán další termín 4. To se pyšní mnohamilionovými prodeji po celém světě.

Bude to skvělá show, to vám slibuji. Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show. Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá - jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkci a úchvatným kvadrofonním zvukem. Toto nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.

Celkem vyprodaných koncertů turné navštívily více než 4 miliony fanoušků po celém světě a turné dosáhlo nejvyšších hrubých příjmů v historii. Vydáte se tak na cestu z Králova přístaviště až za hranice Zimohradu, a užijte si svět Sedmi království naživo v úplně novém měřítku. Slavný skladatel Ramin Djawadi povede orchestr a sbor, a společně zahrají hudbu ze všech sedmi řad kultovního seriálu HBO, který získal ocenění Emmy®.

S využitím nejmodernějších technologií se představí skladatel hudby k seriálu Hra o trůny Ramin Djawadi, který spolu s orchestrem a sborem vezme fanoušky na hudební pouť skrze celou říši. Fanoušci průkopnického a kritikou uznávaného představení budou mít konečně možnost se ponořit do vesmíru Game of Thrones® prostřednictvím úchvatného hudebního doprovodu vytvořeného právě Raminem Djawadim.

Stejně bohaté jako příběhy, zápletky a celý svět seriálu Hra o trůny je i oslavovaná Raminova hudba, která podtrhuje emoční váhu klíčových okamžiků mezi oblíbenými i nenáviděnými postavami a dává zcela nový rozměr bitevním scénám.

Raminova úvodní skladba se sama o sobě okamžitě stala oblíbeným fenoménem pop kultury. Nadšení fanoušků hudby ze Hry o trůny roste s každou odvysílanou řadou. Turné, které navštíví i Českou republiku, je produkované a propagované výhradně společností Live Nation v partnerství s HBO Global Licensing, bude využívat inovativní produkci hudebních turné a video technologii, která dá jednotlivým scénám ze seriálu zcela nový rozměr.

Epický příběh o zradě a lásce na kontinentu, kde léta a zimy mohou trvat roky a jen touha po moci je věčná, vznikl na základě nejprodávanějších fantasy knih George R.

Martina Game of Thrones®. Na programu turné od února do dubna je celkem 23 měst v devíti zemích. Kameramani celkem natočili hodin během výletů ve 40 zemích a pořídili unikátní snímky naší Země a jejích obyvatel pomocí dronů, fotopastí, teleobjektivů, kamer pro záznam v šeru a vysokorychlostních kamer. Díky pokročilé technologii bylo možné zažít přírodu z úplně nového úhlu - blíž, detailněji a mnohem překvapivěji než kdykoliv předtím.

Živá koncertní verze nyní představí fascinující scény seriálu na obrovské obrazovce. Nově sestavený filmový materiál, který BBC použila speciálně pro tuto show, zavede diváka do extrémních přírodních oblastí - na ostrovy, do pouští, do džungle a dokonce i do měst - které byly lidským očím dosud skryty. Přehlídka se tak stává vzrušující společenskou akcí a působivou vizuálním a hudebním putováním. Hudební doprovod, který dokonale podtrhává působivost záběrů a emotivně je zesiluje, vytvořili držitel Oscara Hans Zimmer, Jacob Shea a Jasha Klebe.

Zimmer již složil hudbu pro více než filmů, včetně 12 let v řetězech, Batman vs. Prahy pod vedením Matthewa Freemana uvede skladby, které napsal výhradně Zimmer a jeho tým právě pro toto živé představení. To vytváří pestrou hudební paletu jako podklad pro jedinečné záběry, na kterých filmaři z BBC pracovali po celá léta.

Střídavě veselá a dramatická hudba vtahuje diváka ještě hlouběji do toho, co se na obrazovce odehrává. Její vize je budovat značky a pověst BBC, publikum a komerční návratnost po celém světě.

Toho je dosaženo investováním, komercializací a prezentováním obsahu z BBC po celém světě způsobem, který je v souladu se standardy a hodnotami BBC.

Toto podnikání také prosazuje britskou kreativitu po celém světě. Diváci si užijí druhý díl Harryho Pottera v rámci filmového turné s Českým národním symfonickým orchestrem, který bude hrát hudbu z filmu živě. Filmové koncertní turné Harry Potter, které je dalším kouzelným zážitkem ze světa kouzel J. Rowlingové, odstartovalo v červnu roku filmem Harry Potter a Kámen mudrců a až do roku jsou naplánovány stovky koncertů ve více než 35 zemích po celém světě.

Ve filmu Harry Potter a Tajemná komnata létají auta, bojují stromy a záhadný skřítek přichází varovat Harryho Pottera na začátku druhého roku jeho úžasné cesty do světa kouzel. Tento rok budou v Bradavicích mluvit pavouci, dopisy budou nadávat a Harryho nově objevená znepokojující vlastnost mluvit s hady ho rozkmotří s jeho přáteli.

Od kouzelnických soubojů až po splašené potlouky, tento rok je plný dobrodružství a nebezpečí, zvlášť když krvavý nápis na stěně oznamuje: Okouzlující a neuvěřitelná hudba k filmu získala nominaci na cenu Grammy, stala se okamžitě klasikou, čarokrásné motivy podtrhují dobrodružnost magických zážitků Harryho Pottera.

Toto filmové koncertní turné bylo vytvořeno společností CineConcerts ve spolupráci s Warner Bros. Consumer Products a bude probíhat pod vedením jeho tvůrce a producenta Justina Freera. S velkým potěšením jsme poprvé v historii představili projekt, při kterém je možné zažít hudbu hranou živě významným symfonickým orchestrem a doplněnou oblíbeným filmem, který je simultánně promítán na velké obrazovce, je to nezapomenutelná událost. Vstupenky na film Harry Potter a Tajemná komnata jsou v prodeji od Pro více informací ohledně Filmového koncertního turné Harry Potter navštivte, prosím, stránky www.

The Ultimate Voyage Justin Freer je předním dirigentem symfonického orchestru pro projekční projekty. Ať už díky celovečerním filmům s živě hrajícím orchestrem nebo interaktivním sportovním událostem v originálním 3D prostředí, Cineconcerts je lídrem na poli živé zábavy.

Consumer Products Warner Bros. Consumer Products, Warner Bros. Entertainment Company je jednou z předních licenčních a maloobchodních merchandisingových společností na světě. LYV je přední světovou společností v oblasti živé zábavy a skládá se z těchto segmentů: Pro další informace navštivte www. Český národní symfonický orchestr V roce oslaví Český národní symfonický orchestr třiadvacáté narozeniny.

Během této doby se zařadil jako jeden z předních českých souborů k nejvytíženějším orchestrům v Evropě. Renomé si získal zejména pro všestranné schopnosti v širokém spektru žánrů, ať už se jedná o hudbu klasickou, filmovou, jazzovou nebo muzikálovou, a doma i v zahraničí se tradičně těší obrovskému zájmu publika. Jubilejní desátá řadová deska, která dostala název Uzavřenej kruh, je venku již od listopadu loňského roku.

Dle slov samotné kapely je nové album o něco tvrdší a "šlapavější", než předchozí Hledání IDentity. Ani nemáme žádnou dohodu nebo představu, jestli bude album takový, nebo makový. Píšeme prostě písničky, jak nás co napadne a není to podle žádnýho klíče nebo konceptu.

Mezitím kapela Škwor absolvovala po celé České republice také úspěšné halové turné, největší ve své dosavadní historii. Avšak pověstnou třešinkou na dortu bude Prostě jsme si řekli, že už uzrál ten správnej čas! Zkrátka je potřeba se posouvat dál a Škwor nikdy nechtěl jenom tak stagnovat, proto je to pro nás další výzva a taky povinnost, udělat pro naše fans ve velkym prostoru co nejlepší show!

V koncertním repertoáru však kromě nových písní nebude chybět ani nějaká ta balada a klasické "škwoří vypalovačky". To, na co se ale Škwor těší ze všeho nejvíc, je, až zahrají své písně naživo svým fanouškům.

Ti se tak mohou v pražské hale těšit na pořádnou show! Vždyť jsou to kulatý narozky a ty se maj přece oslavit, jak se patří! Vstupenky na koncert Letos je to přesně 10 let od vzniku labelu Azurit Kingdom! K této příležitosti jsme si pro vás, připravili speciální věc: Jedná se o tour, která je zcela v naší režii a nebude se jen tak opakovat. Koncerty, na kterých si přijdou na své jak fanoušci, kteří jsou s námi od samotných začátků, tak ti, kteří objevili tvorbu AK teprve nedávno.

Doplní ho talentovaná DJ Black Angelika. No guestlist, no phones, no playback! K celé tour připravujeme i speciální limitovanou edici AK merchandise. Kapacita bude omezena a upravena tak, abyste si koncert mohli pohodlně užít. Do předprodeje půjdou všechny lístky najednou, takže doporučujeme nečekat s nákupem. Ve většině zastávek budou k dispozici VIP zóny, kde se budete moci potkat se samotnými interprety z AK a další výhody.

AK X Tour - Deset let tvrdě Nyní přidávají koncerty v Evropě a nechybí ani zastávka v Praze. Imagine Dragons, držitelé prestižní Grammy a několika platinových ocenění, se na jaře podívají do arén evropských měst.

Na seznamu je i pražská O2 arena, kde jejich koncert proběhne Předprodej vstupenek bude zahájen v pátek K dispozici budou vstupenky v cenovém rozmezí Kč. Další informace jsou dostupné na www. Hned v prvním týdnu se stala nejstreamovanější alternativně-rockovou nahrávkou všech dob.

Album dosáhlo na platinové ocenění v pěti zemích, v dalších dvanácti bylo certifikováno zlatě a na Spotify k dnešnímu dni čítá více než miliardu přehrání. S předstihem půldruhého roku se začíná připravovat další mimořádné představení, které v sobě spojuje lední revue, muzikál a akrobatickou show. Naváže tak na show, která vyprodala O2 arenu loni v prosinci, kdy se v největší multifunkční areně představila Máša poprvé. Všichni fanoušci roztomilého, ale nezbedného děvčátka Máši a jejího oddaného ochránce medvěda Míši, se mohou těšit na výjimečný zážitek.

Propracované představení pro celou rodinu je přehlídkou bruslařských, tanečních i akrobatických schopností účinkujících, výpravných kostýmů, originální chytlavé hudby a vtipných situací. Na fotogalerii z předvánoční show z roku se můžete podívat zde. Zábavná pestrobarevná show, nevšední hudební repertoár od světových klasiků až po muzikálové melodie a moderní poprockové skladby, humor, který si nezadá s výstupem populárního stand-up komika.

Tak vypadá koncert nizozemského houslisty Andrého Rieu, který 1. Naposledy zde halu vyprodal letos v květnu, do Prahy se příští rok vrátí již popáté, a to s novým repertoárem. André Rieu dokazuje, že koncert vážné hudby nemusí být žádná nuda. Publikum baví tento umělec již 30 let, jedno světové turné střídá druhé. Houslový virtuos, kterému se po právu přezdívá Král valčíků, vyprodává koncertní haly po celém světě, dosud jeho show shlédlo na deset milionů fanoušků na všech kontinentech.

Českému publiku se poprvé představil v květnu a zcela nadchl až po střechu zaplněnou pražskou O 2 arenu. Od té doby se sem vrací pravidelně každý rok. Její architektura a historie je prostě překrásná a úchvatná. A stejně tak i zdejší publikum je jednoduše báječné a vždy mě vřele přivítá.

Velmi mne těší, jak fanoušci dávají najevo své nadšení. Češi opravdu milují hudbu a myslím, že neexistuje moc zemí, které by měli tak bohatou folkloristickou tradici. Ještě předtím, než Rieu zahraje 1. A diváci se mohou těšit opět na strhující večer, kde nebudou chybět úryvky ze slavných oper, rockové písně, popové skladby, muzikálové a filmové melodie a samozřejmě klasické valčíky. A nizozemský houslový mág si připraví i řadu překvapení a novinek.

.. listopad Www privat ve zdare cz miroslav láznička seznamka latex guma neopren privat lenka .. Kozatá Ester Ládová šukaná do kundy ester foto ladova porno www, makelearnshare.eu - České a ester . Praha - Vinohrady - MHD u domu. červen Erotika zdarma pro Korunní /5, Praha, Vinohrady – Naplánovat trasu. ESTER LADOVA AMATERI CZ, No tak když dělají v postely vše. A Věra. leden Vyberte si svou holku na dnešní den. privat vinohrady freevideo zdarma Privat vinohrady freevideo zdarma, Není nikdo, koho by jsi zajímala, kdo by tě M seznamka mature zdarma · Ester ladová vyholene kundicky · Lesby.

Musím říct, že je to těžká disciplína, ale nesmírně mě to baví. Hudební část Antonio Vivaldi: Concerto in D con Violino Solo obligato, op.

Pro všechny příznivce Andrea Bocelliho, kteří se na jeho letošní, dlouhé měsíce předem vyprodaný, koncert nedostali, i pro ty, kteří by si chtěli výjimečný zážitek zopakovat, máme radostnou novinku.

Maestro se do pražské O2 areny znovu vrátí Program koncertu bude kromě klasického repertoáru obohacen i o skladby z posledních alb. Do posledního místa zaplněná pražská O2 arena letos v květnu bouřlivě přivítala slavného italského tenoristu Andrea Bocelliho. Publikum uchvátili i maestrovi přizvaní hosté a tradičně skvělý výkon Českého národního orchestru se smíšeným sborem pod taktovkou dirigenta Marcella Roty.

Dokonalý zážitek umocnila také nejmodernější světelná, zvuková a video technika, sestavená na míru pražské O2 areny. Dva roky plánování a tři dny pečlivých příprav bohatě odměnila neuvěřitelně spontánní a nadšená reakce publika, které v závěru koncertu vzdalo tomuto světovému tenoristovi hold ovacemi ve stoje.

V oblasti populární i klasické hudby je Andrea Bocelli již přes dvacet let jednou z nejmilovanějších a nejsledovanějších hvězd. Během své kariéry vystupoval tento slavný tenorista pro čtyři americké prezidenty, tři papeže, britskou královskou rodinu a celou řadu ministerských předsedů. Zpíval ve Windsorském paláci na gala večeru pořádaném u příležitosti devadesátých narozenin královny Alžběty II. Andrea Bocelli vyprodává koncerty po celém světě a i nadále dělí svůj čas mezi klasický a popový repertoár.

Je držitelem celé řady ocenění, na svém kontě má dosud i 5 nominací na cenu Grammy a 6 nominací na Latin Grammy. Jeho alba se pravidelně umisťují v čele světových prodejních žebříčků. Mimo to se Bocelli velmi intenzivně věnuje i charitě. Jím založená nadace Andrea Bocelli Foundation nabízí množství programů určených na pomoc lidem v nouzi způsobené nemocí, postižením, chudobou nebo sociálním vyloučením. Andrea Bocelli v nedávném rozhovoru pro Radiožurnál pochválil a ocenil české publikum takto: A také díky tomuto vztahu mám na Prahu a české publikum pokaždé velice dobré vzpomínky.

Vstupenky budou v prodeji od pondělí Vstupenky VIP Platinum Je jen na Vás, který z nich si vyberete! Nárok na slevu je třeba u vstupu prokázat obecně uznávaným dokumentem. Tradiční koncert Pocta sv. Cecílii si během let získal řadu příznivců a stal se již očekávanou, listopadovou událostí, zmiňovanou již i v odborných publikacích jako každoroční svérázná kulturní akce.

Cecílii Letošní koncert Pocta sv. Cecílii se koná ve čtvrtek Pořadatelem a hlavním protagonistou je multiinstrumentalista Jiří Stivín. Vystoupí za doprovodu Collegia Quodlibet a hostů. Na programu jsou jak skladby barokní, tak improvizace a jazz. Nekonvenčním způsobem v sobě tento večer spojí mimořádný hudební zážitek s bezprostřední atmosférou, hravou improvizací a humorem.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal. Výměna e-ticket voucherů TG Family Výměna e-ticket voucherů, zakoupených přes www. Přijímáme jak vytištěné QR kódy, tak kód pouze v mobilu. Vlajky TroubleGang Na základě individuálního posouzení bezpečnostní službou je povoleno vnášet TG vlajky, které budou připevněny k bezpečným nosičům krátké plastové tyče.

Velké a nebezpečné tyče nebudou vpuštěny. Podnapilost Každá osoba zjevně pod vlivem alkoholu nebo drog či jinak nezpůsobilém stavu nebude vpuštěna do O2 areny nebo bude případně vyvedena z prostor O 2 areny bez náhrady.

Pyrotechnika Platí přísný zákaz vnášení jakékoliv vlastní pyrotechniky do areny - výbušné látky trhaviny, třaskaviny a výbušné hořlaviny , hořlaviny. Doprava po skončení akce Po půlnočním posledním vlaku metra jsou posíleny jak tramvajové, tak autobusové spoje až do Šatny pro veřejnost Dole u hlavní plochy u tiskového střediska a nahoře v 1.

Těhotné návštěvnice, zranění návštěvníci Vyhrazeno přednostních 60 míst pro těhotné či zraněné — horní dvě řady sektorů a pod ZTP-P. Jiří Chvála Koupit vstupenky Kühnův dětský sbor - Závěrečný koncert IV Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal a nebo je můžete zakoupit on-line přímo na ticketportal.

Největší evropská metalová kapela, která má ve svém čele zpěvačku, míří do Prahy. Vstupenky na koncert bude možné zakoupit prostřednictvím sítě Ticketportal od Dnes, o 20 let později, s více než odehranými koncerty a s více než 8 miliony prodaných alb, je Nightwish největší evropskou metalovou kapelou, která má ve svém čele zpěvačku.

Uslyšíte zásadní songy z historie kapely, ale i méně hrané písně s novými aranžemi. Bude to něco opravdu mimořádného, a to nejen pro fanoušky, ale i pro samotnou kapelu.

Tato skvostná kapela bude mít zastávku i u nás v O 2 areně. Velkolepý návrat Sensation do Prahy se nezadržitelně blíží a my vám tímto s potěšením představujeme line-up pro evropskou premiéru zbrusu nové show Sensation RISE.

Sensation RISE ztělesňuje znamení svobody a znovuzrození, které vám otevře mysl a přivede vás do vyššího stavu vědomí. Jejím poselstvím je osvobodit se od starostí a svazujících hranic každodenního života, hodit vše za hlavu, povznést se nad vlastní já, až do bezprostřední euforie. Společně budeme spojeni ve světle bílých barev, synchronizujeme naše srdce v rytmu hudby pod taktovkou špičkových zahraničních umělců a naladíme se na zcela ojedinělý dobrodružný zážitek.

Sensation RISE přináší do Prahy zcela unikátní line-up předních undergroundových house, tech-house a techno umělců, kteří převezmou taktovku nad pražskou O2 arénou v sobotu Jeho produkce je vydávána na známých undergroundových labelech, jako jsou Defected, Toolroom, Relief a Kittball records.

Je považován za jednu z nejrychleji rostoucích tech-house hvězd. Holandský DJ a producent Franky Rizardo je dalším z nové vlny progresivních tech-house umělců. V roce založil vlastní label, kde podporuje umělce zejména z holandské undergroundové scény. Nebyla by to ta pravá Sensation bez legendárního Mr.

Tento rezidentní DJ je nedílným prvkem mozaiky každé show, kterou Sensation přináší. V Praze rozhoupe tisíce lidí na vlnách jeho energického tech-housu. Americký producent a DJ Kevin Saunderson je skutečnou žijící legendou, která v posledních třech desetiletích formovala tvář elektronické hudby.

Je považován za jednoho ze zakladatelů detroitského techna. B, stojí v popředí německé techno scény. Ovládají taneční parkety se zvukem zvaným MotorFunk. Jejich společná láska k hudbě je vedla k vytvoření vlastního labelu Formatik Records, který je momentálně jedním z nejvýraznějších na poli elektronické hudby. Marc Dosem patří mezi producenty, kteří nejzásadněji ovlivnili španělskou techno undergroundovou scénu.

Připravte se na pořádné techno v podání tohoto španělského matadora. MC Gee je bezpochyby jedním z nejvýznamnějších MCs v elektronické taneční hudbě. S nadšením nás provede celým večerem, který promění v nezapomenutelný zážitek.

Na zahájení letní sezóny vystoupí hned 4 rockové kapely LocoLoco, Five o´clock tea, Uprise from the ashes, Elleanor sobota Dnešní koncert španělské megahvězdy Enrique Iglesiase byl již delší dobu beznadějně vyprodaný.

Dnes však pořadatel pustil do prodeje posledních vstupenek, fanoušci tak stále mají šanci dorazit. Iglesias má za sebou první pražský koncert, kdy rytmy svého latino popu rozpumpoval O2 arenu. I v úterý zde budou šílet tisíce fanoušků, koncert navíc připadá na den Iglesiasových narozenin. Ten se je zde rozhodl oslavit svou velkolepou show, potom co před dvěma lety během svého prvního českého koncertu divákům slíbil svůj návrat. Koncert v O2 areně je pojatý opravdu velkolepě, prostředkem celé spodní plochy vede úzké rampa, po které se zpěvák s kapelou během koncertu několikrát přesune na druhé pódium na opačné části haly.

I diváci v zadních řadách si tak přijdou na své a svou hvězdu mají několikrát přímo na dosah. Iglesias si také během show vytáhne vždy někoho z publika, aby si s ním připil a zazpíval některý z jeho hitů. Vstupenky na dnešní koncert jsou v prodeji v síti Ticketportal. Nick Valensi, kytarista slavných The Strokes, prostě zatoužil po novém projektu - chtěl hrát a tak vznikla formace CRX.

A představa, že budu hrát po klubech, mě úplně nadchla. První věci, které Valensi složil, byly agresivnější, riffy protkané skladby, jako je hrozivá Unnatural, která svým tempem připomíná speed metal, nebo těžká a zamlžená Broken Bones. Když jeho písničky začaly dostávat tvar, Valensi si pozval pár spolehlivých hudebníků a požádal je o spolupráci. Polovina z deseti písniček alba New Skin vznikla ve spolupráci s dalšími členy kapely. Začala psát nová kapitola Valensiho kariéry. Koncert české rockové kapely Škwor se v O 2 areně uskuteční v pátek Původně stanovený termín - pátek 9.

Jsme ale rádi, že její členové vstřícně zareagovali na prosbu o posun svého koncertu přesně o týden, aby nám umožnili přivítat v O 2 areně další z fedcupových finále, tentokrát proti týmu USA.

Nepochybuji o tom, že o týden posunutá oslava kulatých narozenin kapely Škwor bude stejně intenzivní. Chceme podpořit nejen úspěch českých sportovkyň, ale český sport a jeho světový věhlas jako takový. Náš výroční koncert se tedy posouvá o týden později na datum Věříme, že tento krok nepřinese nikomu z Vás žádné komplikace a postavíme se za český sport společně! Prosím všechny, kteří již mají zakoupené vstupenky, nebo se na jejich zakoupení teprve chystají, aby toto sdělení šířili všemi dostupnými prostředky dál, abychom tak včas předešli případným nedorozuměním.

Vstupenky, zakoupené na původní termín koncertu 9. Fanoušci, kteří si zakoupili vstupenky na původně stanovený termín 9. Vstupenky na koncert v pátek CZ   Pokud Vám nový termín z jakýchkoliv důvodů nevyhovuje, vstupenky je možné vrátit v místě a způsobem jejich zakoupení.

V roce se zrodil nápad, uspořádat v "konzervativním" slovenském prostředí nejodvážnější výstavu v historii - Výstavu skutečných nahých žen VOAYER. Trvala jen 12 hodin a navštívilo ji více než lidí. Nahota je dnes běžnější v online světě, než v realitě. A tak jako sex, i nahotu jiných bytostí, prožíváme v plné přítomnosti. Neměj očekávání, protože bys mohl být zklamán. Stačí mít otevřenou mysl a přijít si prohlédnout skutečné, oddané a nahé ženy ve velmi zajímavém prostředí.

Výstava, pro skutečně životní zážitek, na který nezapomeneš. V pražské O2 areně se Epizoda IV - Nová naděje. Film bude promítán na obří velkoplošné plátno o rozměrech 20 na 10 metrů. Jedná se o první promítání s živým orchestrem této ikony science fiction v České republice.

Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketportal. Filmová sága Star Wars zasáhla miliony fanoušků po celém světě. Jedná se o jeden z nejúspěšnějších filmových příběhů všech dob, jehož sláva a popularita přesáhla filmová plátna a stala se jednou z nejcennějších značek planety. Čeští fanoušci Star Wars se nyní dočkají unikátního zážitku.

V rámci české premiéry Star Wars v konceptu velkoplošného promítání a živého hudebního doprovodu se bude v Praze promítat prvně natočený díl Star Wars: A New Hope - Nová naděje. Ten natočil George Lucas již v roce a představil tak světu nový fenomén. Film, kterým to vše začalo a který změnil budoucnost filmového průmyslu. Nová naděje získala celkem sedm filmových Oscarů. Kromě přelomu v oblasti trikových efektů a celkové výpravy filmu hraje nepřehlédnutelnou roli v snímku samozřejmě hudba.

Stal se tak jedním z nejúspěšnějších filmových hudebních skladatelů všech dob. V podání kompletního filharmonického orchestru půjde o skvělý zážitek," doplňuje Havelková. Celá show bude zajištěna nejmodernějším zvukovým aparátem. Glenn Hughes, bývalý baskytarista a zpěvák Deep Purple, známý milionům rockerů jako "Voice of Rock" Hlas rocku a současný frontman superskupiny Black Country Communion, s potěšením oznamuje, že vystoupí v Praze v klubu Roxy v rámci evropského turné dne Glenn Hughes je přední britský baskytarista a zpěvák, který v Angažmá u této hardrockové kapely mu zaručilo statut celosvětově uznávané hvězdy a pevné místo v rockové historii.

Podle mnohých fanoušků Deep Purple překonaly tyto nahrávky s hlasem Glenna Hughese i původní alba s frontmanem Ianem Gillanem. Ze všech hitů z tohoto období lze zmínit např. Písně z těchto desek dodnes tvoří osu Hughesova koncertního playlistu. Jedním z dalších zásadních momentů v Glennově kariéře byla v V devadesátých letech naplno rozjel svoji úspěšnou sólovou dráhu.

Vydal několik alb, které se pohybovaly ve vodách funku, soulu a hlavně hard rocku. V roce založil spolu s kytaristou a zpěvákem Joe Bonamassou superskupinu Black County Communion.

Na radu producenta skupiny Kevina Shirleyho mezi sebe přibrali ještě bubeníka Jasona Bonhama a klávesistu Dereka Sheriniana.. První studiové album vydali v září V červnu následovalo album 2, na něž téhož roku navázalo evropské turné. Své třetí a na dlouho poslední album nazvané Afterglow kapela vydala v říjnu Zvuk kapely připomíná populární klasické rockové skupiny sedmdesátých let, což odráží Hughesovu dřívější kariéru, stejně jako fakt, že Bonhamův otec působil ve skupině Led Zeppelin.

V březnu , po měsících veřejně známého napětí mezi členy skupiny, Bonamassa oznámil svůj odchod ze skupiny; rovněž řekl, že mu není známo, zda skupina bude pokračovat s jiným kytaristou, nebo se rozpadne.

O několik dní později Hughes potvrdil, že skupina ukončila svou činnost a naznačil, že bude v práci s Bonhamem a Sherinianem pokračovat pod jiným názvem. Sherinian se později stal členem doprovodné skupiny Joea Bonamassy a Hughes s Bonhamem založili novou skupinu nazvanou California Breed, ve které je doplnil kytarista Andrew Watt.

V dubnu , poté, co se Hughes a Bonamassa usmířili, skupina ohlásila na rok reunion, během něhož vydala své čtvrté album a zatím poslední album BCC IV. Února , kde předvedl nekompromisní hardrockovou show bez příkras, ve které přehrál, za nadšeného ohlasu publika, všechny důležité milníky své kariéry.

S každou písní dokazoval, že jeho titul "Voice of Rock" je oprávněný. Vstupenky v předprodeji za ,- Kč v síti Ticketportal.

Dušan Neumann neumann bountyrockcafe. Turnaj bojových sportů se uskuteční Představí se také Miloš Petrášek , jeden z nejtalentovanějších českých bojovníků, jenž se netají ambicí startovat v elitní americké profesionální soutěži ve smíšených bojových uměních UFC, ale láká ho také titul šampiona Oktagonu, a to hned ve dvou vahách 84 a 93 kg. Vstupenky jsou v prodeji od O 2 arena, Praha Největší hvězdy: Zkušený revival Whitesnake zahraje po 10 ročnících opět na legendách, v čele s českým Davidem Coverdalem — Radkem Zíkou.

Repertoár kapely zahrnuje téměř celé tvůrčí období Whitesnake a diváci se mohou těšit na mohutný autentický zvuk.

Dalším vystupujícím bude výborný tribute kapely Black Sabbath, zaměřující se na tvorbu a období skupiny s legendárním Ronnie James Diem. Kapela si získala pověst uznávaného revivalu, její video ke skladbě Heaven and Hell má na youtube již přes 2 miliony zhlédnutí.

Live Forever k poctě zakladateli heavy metalu Tony Iommimu. Po velkém úspěchu, který sklidili za svoje vystoupení na Večeru legend, se na akci vrací Metallica revival z Berouna. Výběr jejich repertoáru spadá do celého období tvorby Metallicy.

Na akci se brněnskému publiku představí nový frontman skupiny. Na pódiu uvidíte stejnou sestavu bicích, jako má Lars Ulrich, typický explorer Jamese Hetfielda nebo kytarový zesilovač Mesa Boogie, který používá Kirk Hammett. Našlapaný večer představí také jednu premiéru, na legendách poprvé vystoupí vynikající tribute Iron Maiden Blood Brothers z Ukrajiny.

Pro pětici muzikantů je hudba Maidenů životním stylem. Díky energii, kterou na jevišti předávají, se stali oblíbenými po celé Evropě a vystoupili jako support Scorpions a mnoha dalších rockových hvězd. Vstupenky jsou k dostání za Kč v předprodeji v síti Ticketportal a v obvyklých brněnských předprodejích — KC Semilasso, Indies, v Domě pánů z Lipé.

Vzhledem k obvykle vyprodané akci doporučujeme divákům využít předprodejní sítě. Hodnotu poukazu je třeba vyčerpat, nevyčerpaná hodnota se nevrací. Na pravém okraji je uvedeno evidenční číslo poukazu a doba jeho platnosti. Karel Gott se vrací do O2 areny v Praze! Po čtyřech letech se příznivci legendárního českého zpěváka mohou těšit na jeho samostatný koncert.

Koncert se uskuteční v úterý Bandu Jiřího Dvořáka zazpívá své nestárnoucí hity. V O2 areně bych měl nejraději všechny, ale to si nechám až na příští rok. Pro tento koncert jsem se rozhodl scénu trochu omladit. Koncert Karla Gotta v O2 areně nebude pouze hudebním zážitkem, doprovodí ho také prvotřídní světelná technika, velkolepé LED obrazovky a projekce. Prodej vstupenek v ceně od Kč bude v síti Ticketportal zahájen pro veřejnost 6.

Koncert pořádá O2 arena ve spolupráci s Karel Gott Agency. Nejslavnější česká kapela Lucie opakuje svůj koncertní hattrick z roku a přidává v pražské O 2 areně třetí koncert.

Kromě už avizovaných vystoupení Vstupenky na třetí koncert Lucie v Praze budou v prodeji od 1. Zároveň skupina vyjede na podzim na halové turné k podpoře této nahrávky. Kromě novinek na něm muzikanti zahrají i všechny zásadní hity kapely a průřez celou kariérou. Jak bude koncert vypadat, kapela nedávno avizovala v koncertním videu k hitu Chci zas v tobě spát , který s Lucií zpívá 30 fanoušků v publiku.

Lucie vstoupila na hudební scénu v roce První sólovou deskou byl eponymní debut z roku , posledním řadovým albem pak Dobrá kočzka která nemlsá z roku Lucie za svoji kariéru dosáhla snad všech možných úspěchů a ocenění, které jsou v Česku v hudební branži možné. Kapela je i aktuálně držitelkou titulů interpret, skupina a album dvacátého pátého ročníku jubilejního vyhlášení hudebních cen Anděl. Se všemi svými třemi prvními studiovými alby prorazila magickou hranici prodaných nosičů.

Celkem skupina prodala přes milion hudebních nosičů. Lucie rovněž drží české prvenství v podobě třikrát po sobě vyprodané pražské O 2 areny.

The Backwards, jeden z nejlepších světových Beatles revivalů, vystoupí v Sono Centru! Koncem května rozezní sál brněnského Sono Centra písně slavné britské čtveřice The Beatles. Tato formace si za pouhou dekádu svého působení na hudební scéně získala obrovskou popularitu u fanoušků, uznání kritiků i komerční úspěch. Zapsala se nesmazatelně do historie pop music a její hudba je nesmrtelná.

O tom svědčí fakt, že i po rozpadu je hudba The Beatles hraná, a to nejen v rozhlasovém éteru, ale i naživo. Kdybychom chtěli spočítat revivalové skupiny Beatles celosvětově, patrně bychom se nedopočítali. Do Brna jsme ale pozvali jednu z nejlepších! Košická skupina The Backwards začala svou kariéru v roce původní tvorbou, poté ale přišlo spontánní rozhodnutí věnovat se hudbě své nejoblíbenější skupiny - Beatles.

První koncertní vystoupení se konalo v září a první úspěchy na sebe nenechaly dlouho čekat. Těmi zásadními však byla dvě vítězství na Světovém Beatlefestu v New Yorku v letech a V roce obsadili první místo v konkurenci 36 kapel z celého světa, v roce za sebou nechali dokonce 44 kapel! Backwards také ztvárnili Beatles ve stejnojmenném divadelním představení na Nové scéně v Bratislavě, které se dočkalo více než stovky repríz.

Dalším projektem tohoto typu bylo hudebně-taneční představení Beatles na scéně Národního divadla moravskoslezského v Ostravě v roce Kapela absolvuje ročně mnoho koncertů, vystoupení na veřejných i soukromých akcích různého charakteru a populární se stala i díky vystoupením v hudebně - zábavných pořadech všech našich televizí. Tradicí se už stalo každoroční podzimní turné po České republice. V roce několikrát vystoupila také v slavném liverpoolském Cavern clubu, kolébce Beatles.

Máte-li rádi hudbu slavných Brouků, pak není co řešit. Předprodej vstupenek startuje v ceně od ,- prostřednictvím v síti Ticketportal www. Enrique Iglesias, který v Praze vystoupí 8.

Koncert je již dlouho beznadějně vyprodaný, české publikum však nemusí zoufat. Španělská popová megastar dnes totiž oznámila druhý koncertní termín, kromě 8.

Iglesias, který v Praze koncertoval v prosinci , svým fanouškům tehdy slíbil, že se do České republiky brzy vrátí. Nejen že svůj slib nyní plní, ale publikum potěší hned dvakrát.

Koncerty v O2 areně 7. Svá vystoupení tak pojme jako skutečně velkolepou narozeninovou party a vzhledem ke kapacitě O2 areny — největší tuzemské multifunkční haly, nejspíš půjde o největší oslavu narozenin vůbec! Vstupenky budou k dostání od pátečního rána Elton John vystoupí 7. Elton John oznámil na koncertních termínů v rámci exkluzivního živého přenosu z Gotham Hall v New Yorku podporovaného kanálem Youtube. Sledujte Livestream znovu zde.

Živé přenosy byly vysílány i ze speciálních akcí v Londýně a Los Angeles. Po více než půlstoletí na cestě a bezkonkurenční kariéře, která redefinovala kulturní mapu a potvrdila, že je opravdovým umělcem celosvětového významu, dnes Elton John prostřednictvím exkluzivního živého vysílání VR na YouTube oznámil termíny "Farewell Yellow Brick Road". Turné odstartuje v USA 8. Elton John se v rámci tohoto turné vrátí po třech letech do České republiky. Půjde o poslední turné superhvězdy, která je půl století na cestě a zároveň je jednou z nejvíce trvalých umělců pop kultury.

Eltonova nová pódiová produkce nabídne fanouškům dosud nevídanou hudební a vizuálně ohromující cestu, která obsáhne jeho padesátiletou kariéru plnou hitů. Na turné se velmi těším a ukončím jím tak kapitolu svého koncertování.

Potřebuji věnovat více času výchově svých dětí. Novinky o turné byly světu ohlášeny způsobem, který definoval Eltona a jeho tvůrčí přínos během jeho oslnivé kariéry - jako inovativního a odvážného umělce. Fanouškům po celém světě vysílání přineslo díky technologii YouTube VR neopakovatelný zážitek, který jim umožnil znovu prožít některé důležité chvíle Eltonovy nezastavitelné cesty k celosvětové slávě. Transformace je koneckonců součástí jeho DNA a Elton rád využívá nejmodernější technologii, která mu pomáhá vzdorovat prostoru a času a spojuje jeho minulost s budoucností.

Záběry z akce spolu s dalšími videozáběry "ze zákulisí" sledujícími Eltonovu cestu podporuje služba YouTube a jsou k vidění na adrese youtube. Loni Eltonův projekt "The Cut" podporovaný YouTube poskytl neznámým talentovaným tvůrcům příležitost vytvořit nová hudební videa k jeho největším hitům.

Způsobem oznámení svého posledního turné posunul experimentování na další úroveň - živé vysílání ve VR, "řekla Vivien Lewit, celosvětová umělecká šéfka ve společnosti YouTube. Dnes bylo také oznámeno, že společnost Gucci bude výhradním návrhářem kostýmů pro Eltonovo "Farewell Yellow Brick Road". Dosavadní Eltonovy kariérní úspěchy jsou ve své šíři a trvalosti nepřekonatelné.

Elton je jedním z nejprodávanějších sólových umělců všech dob s 38 zlatými deskami a 31 platinovými a multiplatinovými alby. Má více než 50 Top 40 hitů a prodal více než milionů alb po celém světě. Je držitelem rekordů za nejprodávanější singl všech dob "Candle in the Wind ", kterého se prodalo přes 33 milionů kusů.

Nahrávka "Diamonds" obsahující největší hity se v listopadu roku usadila v první pětce britského žebříčku a byla ověnčena zlatem.

Touto nahrávkou zároveň Elton John oslavil 50 let svého skladatelského partnerství s Berniem Taupinem. Mimo jiné také složil hudbu k úspěšným divadelním i muzikálovým titulům, jako jsou Billy Elliot: Musical, Aida nebo Lví Král, který se stal show i filmem s nejvyšším celosvětovým ziskem. K dnešnímu dni odehrál Elton od zahájení svého prvního turné v roce více než koncertů ve více než 80 zemích.

Od královny Alžběty II. Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i třídu. Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení ve vlivech soulu, funku a rocku Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny GRAMMY a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii "Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon".

Hudební úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Kromě hudby a účinkování ve filmu se Kravitz od roku věnuje své kreativní firmě Kravitz design Inc, která poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek.

Nejslavnější swingový orchestr na světě přijede začátkem příštího roku zahřát české a moravské publikum svou unikátní show. Hity jako Moonlight Serenade či In the Mood si chodí poslechnout naživo stovky lidí a koncerty bývají často rychle vyprodány. Pro koncert v pražské O2 areně si vybrala i svého předskokana, kterým se stane česká zpěvačka Lenny.

Čtyřiadvacetiletá rodačka z Prahy má se skotskou soulovou hvězdou mnoho společného, včetně vstupu na hudební scénu. Obě oslnily hned svým debutovým albem, za které posbíraly řadu hudebních cen. Lenny zaujala už svým prvním singlem v roce All My Love. Svůj specifický hlas pak naplno ukázala o tři roky později ve svém dosud největším hitu Hell. Singl mladé zpěvačky se samozřejmě objevil i na debutovém albu Hearts, kterým posléze triumfovala i na hudebních Cenách Anděl.

Akademie populární hudby ocenila Lenny hned čtyřmi soškami. Deska Hearts se stala albem roku, píseň Hell. V současné době Lenny koncertuje po celé Evropě, velké úspěchy sklízí se svou kapelou zejména v Itálii. Lenny se v hudební branži pohybuje odmala. Se svou matkou, známou zpěvačkou a kytaristkou Lenkou Filipovou, koncertovala po celém světě jako doprovodná zpěvačka. Díky tomu, že vyrůstala v anglickém prostředí, Lenny zpívá své písně rovněž v angličtině. Navíc je velmi zdatnou skladatelkou a textařkou, všechny její písně jsou autorské.

Při koncertech se i sama doprovází na piano. Kromě toho, že naším hlavním hudebním nástrojem je piano, inspiruje mne především jako písničkářka. A jak se česká zpěvačka nachystá na samotné vystoupení v O 2 areně?

Už se opravdu moc těším i na samotnou O 2 arenu. Za poslední roky jsem měla možnost zde několikrát hrát a pokaždé to byl ohromně silný zážitek. Vstupenky jsou k dostání v prodejní síti Ticketportal na www. Pořadatelem koncertu je Bestsport ve spolupráci s Multimedia Organisation. Už potřetí se na podzim v pražské O 2 areně odehraje koncert, který u nás nemá obdoby. Největší hvězdy české a slovenské populární hudby se vystřídají Vrcholem celého večera bude hodinový koncert kapely Kryštof , která letos vystoupí na takto velkém pódiu v hale právě jen na Českém mejdanu s Impulsem.

Návštěvníci se mohou těšit na největší hity kapely. Některé z nich se přitom skrývají pod ikonkami, které se objevily na vizuálech nové kampaně zvoucí na jednu z hudebních akcí roku. Jsou to všechno písničky, které mají posluchači Ráááádia Impuls ráááádi.

Právě tyto písničky mohou přinést posluchačům v souvislosti s Českým mejdanem i něco navíc. Letošní program Českého mejdanu s Impulsem trochu připomíná letní hudební festivaly, ale odehraje se v klidu a v pohodlí pod střechou. Novou kategorií vstupenek je letos stání přímo u pódia a jejich předprodej byl právě spuštěn. Těšit se můžete na stále populárnější skupinu Jelen , která se na Český mejdan s Impulsem po roční pauze vrací stejně jako Peter Nagy , který navíc přiveze svou kapelu Indigo.

To patrně nebude kultovní písnička Profesor Indigo chybět. Mladší publikum nepochybně přivítá skupinu Mirai , která v loňském roce sbírala jednu hudební cenu za druhou, od Českých Slavíků, až po Anděly. Snad udrží letos laťku stejně vysoko v duchu jejich největšího hitu, Když nemůžeš, tak přidej. Jeho hity Po schodoch nebo Jako kníže Rohan si určitě s radostí zazpívá celá O 2 arena.

Milovníci Impulsovic krabičky si zase užijí naživo hity jako Mýdlový princ, Miluju a maluju nebo Tu kytaru jsem koupil kvůli Tobě v podání Václava Neckáře. A to stále není všechno.

Český mejdan s Impulsem získal do letošní sestavy i další skvělá jména. Xindl X zahraje své nejznámější písničky, mezi kterými nebude chybět Popelka nebo seriálová Na vodě a přidá i novinku, která vyjde na jeho letošním chystaném albu. Ve skvělé formě je také Michal Hrůza s kapelou Hrůzy , který oslavil 20 let na scéně i velkým filmovým hitem Pro Emu.

Živě zazní také jeho starší písničky Bílá velryba, Černý brejle nebo Zakázané uvolnění. Velké finále pak bude patřit kapele Kryštof , která po loňských vyprodaných stadionech na Strahově zamíří do O 2 areny na Český mejdan s hodinovým skvělým závěrečným koncertem. Srdcebeat, Ty a já, Šnůry, Obchodník s deštěm, Lolita, a mnohem víc zazní živě na letošním 3.

Nenechte si Český mejdan s Impulsem Vstupenky v ceně - Kč v prodeji na www. Nevzpomínám si, že bych od koncertu Jimiho Hendrixe někdy v Máte rádi filmovou hudbu, klasiku nebo rock?

Oba jsou držiteli nespočtu mezinárodních ocenění, vítězi nejprestižnějších hudebních soutěží. Skladba se takřka přes noc stala masivním virálním hitem na YouTube, který okamžitě vynesl duu nejen nahrávací smlouvu se Sony Masterworks, ale také pozvání na turné Sira Eltona Johna.

Za uplynulých šest let nahráli čtyři alba, jejich videa na YouTube vykazují celkově přes milionů zhlédnutí, vyprodávají největší koncertní sály, sportovní haly a amfiteátry od Ameriky přes Asii či Austrálii po Evropu.

Hráli pro britskou královnu Alžbětu II. Vstupenky k dostání v síti Ticketportal od pondělí Aktuálně šestičlenné seskupení Arcade Fire pochází z kanadského Montrealu, vzniklo v roce a u jeho zrodu stáli manželé Régine Chassagne a Win Butler, jeho mladší bratr William a dále Richard Parry a Tim Kingsbury. Vycházejíce z pestrých hudebních vlivů, Arcade Fire začali produkovat originální hudební směs, a tak v jejich skladbách jsou krom rockových či popových postupů slyšet styly jako bossa nova, punk nebo francouzský šanson.

Během své hudební kariéry vydali pět studiových alb - průlomovým se stalo hned debutové album Funeral, které vyšlo v roce , a krátce poté získalo i nominaci na prestižní cenu Grammy v kategorii Nejlepší alternativní album. Následovaly neméně úspěšné desky Neon Bible z roku , The Suburbs , Reflektor z roku a stále aktuální Everything Now, které kanadská kapela svým fanouškům nadělila v červenci tohoto roku.

Arcade Fire doposud prodali po celém světě miliony kopií svých alb a singlů, obdrželi celou řadu nejrůznějších hudebních ocenění, mezi kterými nechybí ani cena Grammy či Brit Award, a jednotliví hudebníci jsou proslulí svými multi-instrumentálními schopnostmi, za které sklízejí úspěchy po celém světě.

Samostatnou kapitolou jsou živá vystoupení Arcade Fire. Jejich koncerty bývají pověstné svojí originalitou i uhrančivostí, nádherně syrovým zvukem a upřímnými emocemi, díky čemuž patří k nejvyhledávanějším kanadským umělcům posledních dvou dekád. O jejich jedinečnosti se budeme moci v červnu příštího roku konečně přesvědčit i v České republice, kdy vystoupí v pražské O2 areně. Světová show Rock Meets Classic představí hned několik super hvězd rockové scény, jejichž nejznámější rockové skladby zazní v aranžmá pro velký symfonický orchestr.

To vše na jediném velkém podiu. Show Rock Meets Classic za 8 let její existence navštívilo několik milionu fanoušků a na jejích pódiích vystupoval např. V roce se tato světová show představí poprvé v České republice a to za doprovodu takových jmen rockové scény jako:. Leo Leoni a Nic Maeder — kytarista a zpěvák ze švýcarské hard rockové kapely Gotthard. John Helliwell a Jesse Siebenberg — saxofonista a zpěvák z britské legendární kapely Supertramp.

Eric Bazilian - zpěvák amerických The Hooters, kteří ve své tvorbě mísí prvky klasického rocku, ska i reggae. Každý zástupce slavných kapel předvede ve svém setu to nejlepší z jejich legendární tvorby v doprovodu symfonického orchestru, což rockovým hitů dodá nový velkolepý zvuk.

Praha tak může očekávat rockovou show, která nemá obdoby. Dvoudenní vstupenka první kategorie na pět zápasů do spodního patra O2 areny stojí 2. Jednodenní vstupenky na sobotu do horního ochozu areny jsou v prodeji za a korun, na neděli za a korun. Moc se těším na návrat do týmu a na atmosféru, která se dá prožít právě jen při Fed Cupu. Přeji všem našim holkám, aby jim vyšla příprava a start do sezóny.

Vyberte vstupenky a slevu zvolte v nákupním košíku. O slevu můžete požádat i na jakémkoliv prodejním místě Ticketportal.

Oba dubnové koncerty Leoše Mareše vzbudily takový ohlas mezi fanoušky, že původní záměr ponechat horní sektory uzavřené, vzal brzy za své. Takže pozor, na Původně jsme si mysleli, že čtvrté patro necháme zavřené, protože by o lístky v horních sektorech nebyl zájem.

Ale příjemně jste nás překvapili. Zahrnuli jste nás dotazy a požadavky, abychom i tato místa uvolnili, protože lístky na plochu už nejsou k sehnání a přesto chcete show vidět. Takže jsme vaše přání vyslyšeli — a nejen proto, že se blíží Vánoce. Na oba koncerty ve dnech Váš enormní zájem nás moc těší a slibujeme, že uděláme o to větší show! Vstupenky do horních sektorů se začnou prodávat v pondělí 4.

Premiéru si nenechala ujít celá řada britských osobností sportovního i společenského života. O největší překvapení večera se ale postaral sám hlavní představitel filmové ságy Vin Diesel, který si před představením našel čas na setkání s fanoušky a vzápětí dokonce celou show velmi emotivně uvedl.

Ale výsledek stojí za to. Dvouhodinová, adrenalinem nabitá show plná na milimetr přesných kaskadérských kousků má nakročeno stát se naprostou senzací mezi dosavadními živými halovými produkcemi. Jednotící dějovou linku celé show představuje pátrání po neustále unikajícím super-zločinci, kterým diváky provází charizmatická dvojice moderátorů — okouzlující Elysie Wren a mužného Marka Ebulueho v rolích federálních agentů.

Tisíce špičkových kaskadérů a řidičů se ucházely o příležitost vystupovat v této show. Po mnoha náročných konkurzech se podařilo vybrat skupinu profesionálů, která v rámci příprav na světové turné prošla tvrdým 4-měsíčním výcvikovým kempem.

Spolu s nimi tvoří kompletní tým i nejlepší parkouristé. Výsledné mezinárodní obsazení je zárukou, že si diváci vychutnají neuvěřitelné akce a kaskadérské kousky, které naživo nebyly nikdy dříve k vidění. A dosavadní divácké ohlasy po londýnské premiéře a několika následných reprízách napovídají tomu, že si představení užijí nejen dospělí návštěvníci, ale také děti. Show se z Londýna vydává na turné po největších a nejmodernějších evropských halách, mezi nimiž samozřejmě nebude chybět Vstupenky je možné zakoupit v předprodejní síti Ticketportal.

Pearl Jam zahájí čtrnáctidenní evropské turné v červnu koncertem v Amsterdamu a zakončí ho v červenci téhož roku v Lisabonu. Kapela se na tomto turné představí poprvé od roku v Římě a zcela poprvé v Padově a Krakově. Do Prahy se vrátí po šesti letech od své poslední koncertní návštěvy. Kapela, která vydala deset studiových alb, odehrála stovky jedinečných živých představení, které zaznamenala na oficiálních koncertních bootlegech, je i nadále uznávána kritikou i komerčně úspěšná - s více než 85 miliony alb prodaných po celém světě.

V roce pak byli Pearl Jam uvedeni do Rock and Rollové síně slávy. Pearl Jam nedávno vydali dokumentární film a doprovodný soundtrack, kterými připomínají legendární vyprodaná vystoupení na Wrigley Field v Chicagu.

Podrobné informace najdete na www. Mistrovství světa ve florbale Největší světová florbalová akce po deseti letech v Praze! Po deseti letech se do České republiky vrací největší světová florbalová akce — Mistrovství světa mužů. V kvalifikaci o Dva nejlepší týmy ze skupin A a B postupují přímo do čtvrtfinále.

Týmy z třetích a čtvrtých míst v těchto skupinách odehrají předkolo vyřazovací části s prvními dvěma týmy ze skupin C a D. Pak následuje vyřazovací část turnaje a dodatečné zápasy o umístění. Rozdělení týmů do skupin, rozpis utkání a předprodej pro veřejnost bude k dispozici na jaře Informace o akci naleznete na www. V případě poptávky více jak 5Ks vstupenek nás kontaktujte na e-mail ticketing prague Strhující proud vokálního a instrumentálního mistrovství — takový bude osmý ročník olomouckého Bounty Rock Café Open Air, který v sobotu V areálu Korunní pevnůstky se vystřídá sedm skupin a interpretů: Předprodej vstupenek startuje už 1.

Line-up tradičního bigbítového svátku má celkem sedm položek. Večerními hvězdami programu budou The Magic of Santana a blues rockový kytarový virtuos a bravurní zpěvák Ryan McGarvey. Ryanovi McGarveymu, další superstar červnového festivalu, ještě nebylo třicet, ale už je jednou z největších blues rockových osobností. Důkazem je dlouhý seznam různých ocenění. Ačkoliv je samouk, posbíral už skoro dvacet různých cen. Koncert rodáka z Albuquerque v Novém Mexiku bude o to zajímavější, že s ním přijede i fenomenální baskytarista Carmine Rojas.

Že se v Olomouci v červnu příštího roku v Olomouci sejdou jedni z nejlepších rockových zpěváků, dokazuje další jméno v programu — Doogie White. Instrumentální a vokální mistrovství charakterizuje i další vystupující skupinu, českou Supergroup. Korunní pevnůstkou se kromě toho prožene taky dánský rockový uragán Blindstone, zahraje jedna z nejvýraznějších českých kapel současnosti Dymytry a celý festival uvede olomoucká metalová legenda Skramasax v čele se zpěvákem Miroslavem Spilkou.

Do června daleko, říkáte si. A ti, kteří si lístky koupí do konce roku, můžou počítat s dárkovou vánoční cenou korun. Je známý po celém světě svou energií v ringu, vzrušujícími manévry ve vzduchu a absolutní sebejistotou.

Všude, kde vystoupil, sklízel úspěchy, které mu psaly neuvěřitelně působivý životopis zakončený nejprestižnějším titulem sportovní zábavy z Mistrovství WWE.

Po dosažení celosvětového úspěchu a uznání se Owens v roce připojil k ostatním konkurentům, kdy debutoval na NXT TakeOver: R Evolution a o několik měsíců později se zúčastnil mistrovství NXT, kde porazil Zayna, svého nejstaršího přítele.

V ringu uplatňuje tvrdý styl, v němž jsou zahrnuty prudké údery a smrtící stisky. Korunním klenotem jeho arzenálu je zničující kop kolenem, kterým již uspal řadu soupeřů. Navzdory všem úspěchům v taneční branži nedokázaly taneční kroky uspokojit jejího soutěživého ducha, a tak se ocitla jako soutěžící na WWE NXT.

Navzdory tomu, že byla v posledním týdnu sezóny vyřazena, se Naomi brzy pustila na oběžnou dráhu kolem Planety Funk jako polovina The Funkadactyls. Indická hvězda se v rámci své cesty na vrchol na mistrovství WWE potýkala s řadou problémů a utrpení, které by jen málokdo vydržel. Po krátké pauze se v roce Jinder Mahal vrací do ringu — s neustále se vyvíjejícím stylem a také s pozoruhodnou fyzickou transformací. Viděli jste je ve filmu.

Fast and Furious live! Kultovní nadupané káry a ikonické kaskadérské kousky v unikátní vysokooktanové show s příměsí nitráku a vůní spálených pneumatik. Rychlá a zběsilá jízda startuje Vstupenky v prodeji od 1. Judas Priest, pocházejí z anglického Birminghamu, kde se dali dohromady v roce Ovšem až v roce přišel do kapely zpěvák Rob Halford a nahradil Alana Atkinse.

Během druhé půlky   Ještě před vydáním pravděpodobně nejtěžší nahrávky celé své kariéry "Painkiller" přichází do kapely bubeník Scott Travis. Členové kapely Judas Priest obnovili osobní i profesionální vztahy v roce Judas Priest a Ripper Owens, který v minulosti nahradil Halforda, se rozešli v dobrém po vzájemné dohodě. Kapela si velice váží práce, kterou pro ně Owens udělal, a pomohl tak vrátit hudbu Judas Priest k milionům fanoušků po Halfordově odchodu, který se v roce vydal na sólovou dráhu.

Rok se nesl ve znamení vydání dvojalba "Nostradamus". V roce Judas Priest oslavili ti leté výročí vydání jejich klasiky "British Steel", které podpořili na masivním koncertním turné. V listopadu se kytarista K. Downing rozhodl odejít z kapely na   a na jeho místo byl povolán talentovaný jednatřicetiletý kytarista Richie Faulkner, který do Judas Priest výborně zapadl a podílí se plnou měrou na jejich energické show.

V roce vydali Judas Priest zatím poslední studiové album 'Redeemer of Souls,' které debutovalo   na 6. Od roku , kdy se u nás po delší přestávce představili poprvé,   k nám Judas Priest jezdí pravidelně — potěšili již fanoušky v Praze, Brně, Ostravě, Pardubicích a Liberci, nyní míří do Plzně. Drtivá síla skladeb   a strhující texty zaujaly fanoušky již od samých začátků kapely, tedy od roku , kdy se tato formace, pocházející z Los Angeles, dala dohromady. Název kapely je zkomoleninou slova megadeath, což doslova znamená masová smrt - texty se zabývají hlavně proti politickou a proti válečnou tematikou, také ale běžnými lidskými problémy.

Hudbu Magadeth charakterizuje především typický kytarový styl, komplexnost, komplikované hudební motivy, pompézní kytarová sóla a samozřejmě Mustainův typický vokál. Kapela za více jak třicet let aktivního koncertování a vydávání desek získala mnohá ocenění. Šest alb v pořadí jdoucích po sobě bylo oceněno platinovou deskou a sedmkrát v řadě byli Megadeth nominováni na nejlepší metalovou kapelu.

Do dnešního dne vydali Megadeth patnáct alb, s posledním titulem Dystopia se ozvali loni. David Mustaine je jediným členem kapely, který vydržel ve skupině od jejího vzniku až dodnes. Umocněte si váš zážitek o prvotřídní catering a pohodlí VIP míst formou all inclusive.

Z Kaskáda baru klubového patra budete mít nejen úžasný výhled, znamenitou večeři, ale i míchané nápoje v ceně. Po skončení koncertu se také v Kaskáda baru budou slavit Leošovy narozeniny. Takže proběhne afterparty s Leošem, na kterou zaručeně nikdy nezapomenete. Pro objednání nás prosím kontaktujte na E: Frontman kapely Jožo Ráž se totiž rozhodl, že po posledním koncertu výpravné šňůry v pražské O2 areně Nevylučuje, že se jednou za čas s muzikanty někde výjimečně objeví, ale další turné nebo nahrávání zcela vylučuje.

Tentokrát je pravdou, že po oslavách ti let Elánu v roce se kapela zcela odmlčí. Co bude dál zatím nikdo neví. Ve vzduchu jsou i možnosti Elánu bez Joža. Zda tomu ale tak bude, je ještě ve hvězdách" , vysvětluje Vladimír Moško z manažerské agentury Elánu MC production.

Jožo Ráž říká, že chce skončit na vrcholu slávy. A to je prý nyní. Tentokrát jsem rozhodnutý a nenechám se přemluvit. Nejsem unavený a publikum miluju, ale vím, že končím a hotovo. Seknout s kariérou je potřeba tehdy, kdy vás lidé žerou. Když je už nebudete zajímat, je pozdě" , říká Jožo Ráž. Poslední možností vidět kapelu na turné bude v rámci koncertní šňůry Elán 50 na podzim Naplánované koncerty v Ostravě, Hradci Králové, Brně, Bratislavě, Zvolenu, Košicích, Ústí nad Labem nebo Praze se prodávají tak rychle, že se kapela rozhodla přidat další dvě města — Trenčín a Žilinu, a jedná se i o možném open air v rámci turné.

A co bude dělat zbytek kapely po odchodu Ráže? Uvidíme, pro co se rozhodnou. Urazili jsme dlouhou cestu, ale já moc na minulost nevzpomínám. Prostě co bylo, bylo a je pryč. Hrajeme už devětačtyřicet let a musím říci, že Elán má momentálně pořád Elán. Za rok slavíme padesátiny, ke kterým chystáme řadu monstrkoncertů. A ty budou současně i rozloučením s naší činností. Tím prostě a jednoduše skončíme.

Nebo skončím já" , doplňuje Ráž. Cesar Millan, který je označován za výjimečného znalce psí duše, se téměř na den přesně po roce od jeho první show v České republice vrátí do Prahy.

Stane se tak Cesar Millan, který po "Zaříkávači psů" nyní sklízí neméně velký úspěch se svým novým televizním pořadem "Psí národ Cesara Millana", poodhalí publiku ve zbrusu nové live show tajemství šťastnějšího a zdravějšího vztahu mezi lidmi a jejich psími miláčky. Na psech různých ras vybraných od českých majitelů bude opět demonstrovat své unikátní výcvikové metody, které jsou výsledkem jeho více než pětadvacetileté praxe. Ukáže publiku, jak jednoduše lze mezi lidmi a psy při oboustranném respektu a důvěře navodit harmonii a rovnováhu.

A tyto chyby povedou k jeho nežádoucím návykům. Doufám, že když lidé pochopí svět psů, budou je schopni změnit. A možná trochu i sami sebe," říká Cesar Millan. Vyrůstal v chudých poměrech na farmě, kde se však brzy projevil jeho mimořádný talent v "komunikaci" se zvířaty, především se psy.

Už v Mexiku se mu proto začalo přezdívat "el perrero" neboli "zaříkávač psů". Ilegálně se dostal do Spojených států, kde jeho hvězdnou kariéru odstartovala "převýchova" psa hollywoodského herce Willa Smithe. Celosvětovou popularitu mu ale přinesl až pořad na televizní stanici National Geographic, který v dnešní době sleduje každý týden na 30 miliónů diváků ve více než stovce zemí světa a vysloužil si tři nominace na prestižní televizní ceny Emmy. Z knih Cesara Millana jsou bestsellery, které pravidelně obsazují první příčky prodejního žebříčku New York Times, jeho vystoupení plní arény po celém světě.

Je držitelem nespočtu ocenění, provozuje psí psychologickou kliniku a díky "převýchově" zachránil život tisícům psů, kteří měli být pro svoji nezvladatelnou agresivní povahu utraceni. Více informací na www. Pirates of the Caribbean: Třpytivé vody Karibiku jsou pro darebáckého, ale šarmantního kapitána Jacka Sparrowa Johnny Depp nevyčerpatelným zdrojem tajemných a vzrušujících dobrodružství.

Jeho idylický život se však razantně změní ve chvíli, kdy se lstivý kapitán Barbossa Geoffrey Rush zmocní jeho lodi Černá perla a napadne město Port Royal, odkud unese guvernérovu okouzlující dceru Elizabeth Swannovou Keira Knightley. Její kamarád z dětství Will Turner Orlando Bloom se spolu s Jackem vydává na palubě nejrychlejší lodi britské flotily na odvážnou výpravu za záchranou Elizabeth a ukradené Černé perly.

V patách je jim Elizabethin snoubenec, sympatický a ctižádostivý Commodore Norrington Jack Davenport. Will ale netuší, že je Barbossa i s celou svou pirátskou posádkou pod vlivem prokletí, které jej odsuzuje k věčnému životu ve světě nemrtvých a každou noc jej proměňuje v živého kostlivce.

Kletbu může zlomit pouze vrácení ukradené části prokletého pokladu na jeho původní místo. The Curse of the Black Pearl in Concert - nejslavnější pirátské dobrodružství všech dob v jedinečném spojení filmu, promítaného na gigantické HD plátno, a živé hudby hrané symfonickým orchestrem za doprovodu sborů. Z produkce Disney In Concert přichází projekt, který jako vůbec první položil základy světového fenoménu filmových projekcí s živým orchestrálním doprovodem.

Nejslavnější hudební motivy skladatele Klause Badelta a filmovou akademií oceněného Hanse Zimmera ožívaly před zraky nadšených diváků po celém světě ve vyprodaných halách a nyní tento unikátní projekt konečně přijíždí ohromit i české publikum, a to 9.

Film bude doprovázen živou hudbou v podání Filharmonie Hradec Králové, tělesem uznávaným po celé Evropě nejen díky svému dlouholetému působení v nejslavnějších evropských koncertních síních, ale také svým pravidelným účinkováním na významných mezinárodních hudebních festivalech jako jsou Pražské Jaro, operní festival Smetanova Litomyšl či Janáčkovy Hukvaldy.

Vše se bude odehrávat pod taktovkou renomovaného dirigenta Helmuta Imiga, který stál u samotného zrodu spojení pirátských dobrodružství Jacka Sparrowa s živým symfonickým orchestrem a od roku pod jeho rukou ožívá slavná hudba Pirátů z Karibiku v koncertních síních a halách po celém světě. První díl hvězdně obsazené ságy Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly obdržel 5 nominací na Oscara hl.

Kapela v čele s legendárním kytaristou Deep Purple existovala jen něco málo přes deset let, ale bezesporu významně ovlivnila historii rockové hudby.

Po zklamání z hudebního směru, kterým se tvorba Deep Purple ubírala, se Ritchie v roce rozhodl kapelu opustit, aby usiloval o osobní uměleckou vizi a realizoval vlastní hudební ambice.

Všichni, kdo od Muže v černém čekali bombastický rockový počin, byli zklamáni: Kombinací své romantické záliby v mystických středověkých motivech a vokálu výjimečného zpěváka Ronnieho Jamese Dia Blackmore zručně vytvořil rockové písně se zřetelnými odkazy na renesanční a barokní hudbu dob minulých. Po mnoha personálních podobách a rozchodech Rainbow odehráli poslední koncert A jak říkají, zbytek je historie… až doposud.

Po dlouhé přestávce se v roce Blackmore úspěšně vrátil do říše rockové hudby s novými, osobně vybranými hudebníky. Předprodej vstupenek pro Live Nation klub: Kanadská country-popová superstar Shania Twain právě oznámila další zastávky jejího nadcházejícího světového turné. Poté, co v průběhu léta ohlásila americkou část turné a následně sedm koncertů po Velké Británii, nyní představuje dalších devět evropských zastávek, mezi kterými nechybí ani Česká republika, kde se představí úplně poprvé.

V pažské O2 areně vystoupí již 6. Kanaďanka Shania Twain patřila na konci dvacátého a na začátku jednadvacátého století ke komerčně nejúspěšnějším zpěvačkám vůbec. Její alba se prodávala po miliónech, její singly obsazovaly první příčky světových hitparád a její koncertní turné platila za ta nejrychleji vyprodaná. Doposud prodala více než 90 milionů hudebních nosičů a již téměř dvě dekády si drží pozici nejprodávanější zpěvačky country. Právě její geniální propojení tohoto hudebního stylu s popem a mainstreamem bylo v tehdejší době revoluční a posluchači jej přijali s nadšením.

Dlouhých patnáct let si ale fanoušci museli počkat na její nové album. Ještě před vydáním desky dvaapadesátiletá zpěvačka ohlásila velké světové Shania Now Tour , které bude od května příštího roku čítat jen v Americe téměř padesát zastávek. V minulých týdnech zpěvačka potvrdila i koncerty v Evropě, kam se v rámci turné vrátí po dlouhých třinácti letech. V pražské O2 areně se Shania Twain se svou jedinečnou show představí již 6.

Tomu již nyní napovídá její název: Dlouholetí příznivci show si přijdou na své, stejně tak i diváci, kteří tohle zcela mimořádné představení chtějí navštívit poprvé: Kromě osvědčené koncepce uceleného uměleckého díla s působivou, speciálně komponovanou hudbou, velkolepými světelnými efekty, skvělým jezdectvím a tanečním uměním a samozřejmě s nádhernými koňmi, přinese toto vystoupení také celou řadu novinek.

Představí se i mnoho nových plemen koní, kteří předvedou své umění, samozřejmě opět společně s nejlepšími evropskými jezdci. Kromě toho nebudou chybět ani poetické scény, drezúra a volný styl, stejně jako okouzlující komediální program s malými čtyřnohými hvězdami.

Právě tahle skvělá kombinace každý rok nadchne přibližně půl miliónu lidí všech generací po celé Evropě. Opět vás čeká rodinná show, ve které se představí několik desítek koní, nejlepší evropští jezdci, krásná hudba a úžasné speciální efekty. Nechte se pohltit magickými chvilkami a příbojem emocí. Pro velký zájem přidán další termín 4. To se pyšní mnohamilionovými prodeji po celém světě. Bude to skvělá show, to vám slibuji.

Bude to velkolepé, tak jako v případě všech mých předešlých show. Legendární živá vystoupení Rogera Waterse jsou proslulá - jsou hlubokým zážitkem pro všechny smysly se špičkovou a nejmodernější vizuální produkci a úchvatným kvadrofonním zvukem. Toto nové turné slibuje, že nebude v tomto ohledu výjimkou, že se stane inspirujícím diváckým zážitkem po mnoha měsících pečlivého plánování a vizionářské práce tvůrců a že svým působivým provedením vezme publikum na úchvatnou hudební pouť.

Ahoj dívky 18 až 25 let. Hledáme kolegyně ke spolupráci na čistém diskrétním privátu na nejlepší adrese v centru Pražských Vinohrad. Je nás tu jen Natalie privat Sexy Dolls. Hodonin, Erotický privát, sex doma - Erotické služby. Brno - město Nabizim eroticke sluzby v soukromi.

Diskretne a na urovni. Se mnou se da domluvit temer na cemkoliv za solidni odmenu. Complete listings of local Czech escort, incall, and club girls for your sexual pleasure. Pick your female companion for tonight. Silva Brno - Privát Brno. Příjemná milá Silva, 33 let tě zve do svého privátku na příjemný relax. Natalie privat Sexy Dolls Ahoj jsem nová studentka Natálka. Budu vděčná za Vaše návštěvy a slibuji že se vynasnažím aby to nebyl ztracený čas.

Mohu nabídnout klasiku,orálek bez,hluboký orál v kterém jsem opravdu dobrá. Holky na sex - Největší výběr holek na sex v privátech, nočních klubech i na escort z Prahy, Brna a celé ČR. Vyberte si svou holku na dnešní den. Privát Erotika Brno Podnik

Privat vinohrady ester ladova

FREE VIDEO BDSM SEXY SKOLACKY

Udělal se do mě sexi videa