Vystrik do pusy tematicke akce

vystrik do pusy tematicke akce

Ironická rána mezi oči. Scénář je nakonec až moc překombinovaný a tlačící na náhodu, herci jsou moc fajn, vtipných scén se také dočkáme. Hitparáda perverzí v dánském snesitelném balení. Dánsko příliš přitvrdilo a servíruje až tak moc hrubozrnné drama plné perverzních postav, že jsou jejich tragické osudy spíše neuvěřitelné a k smíchu. Lítost ustupuje pocitu znechucení, není ke komu přilnout. A zrejme práve preto, som pochopenie vo svojom vnútri, hľadal akosi ťažšie ako inokedy.

Vysoké hodnotenie ale chápem! Dáni ma už neprekvapia ničím. Exkluzívna prehliadka ľudských úchyliek a slabostí v plnej miere. Trocha mi vadila postava ženy po amputácii prsníka, jej riešenie problému bolo No a Štedrá večera fakt stála za to, nevedel som, či sa smiať alebo plakať: Zároveň si však myslím, že film neocení každý, pretože námet rozvedený do scenára si ide nie práve zaužívanou a normálnou cestičkou, pointa na konci sa totiž zdá rovnako bizarná ako aj nepravdepodobná.

Ja si však myslím, že práve o to v celom filme išlo, proste milí ľudia s rovnakým právom na normálny život ako ostatní. V zájmu snížení počtu sebevražd ve vánočním období nevhodné k štědrovečerní projekci pro osamělé z důvodu ovdovění, amputace, úchylky a ztráty zábran, všem ostatním doporučeno pro delikátní černohumornost, syrovou romantiku, prožitou erotiku i svérázný happyend Jako by nestačilo, že chlastají jako Dáni a jsou světově proslulí sexem se zvířaty který by vláda v nejbližší době ráda zakázala, ale Samozřejmě nelze vyvozovat z jednoho filmu, použil jsem hyperbolu, leč videopůjčovna s bizzare pornem bdsm, piss, spanking, amputace Zábavný propletenec každého s každým, kde se mísí prostituce jojo, dělám od všeho trochu , osamění, smrt, ironie, sarkasmus scénka s krutými dětmi ve škole je na mačetu , exhibicionismus, radost, naděje, konce i krásné začátky.

Spíše posmutnělý snímek, co má několik veselých, byť spíše černohumorných, záblesků, spěje pozvolna ke šťastnému konci. Snad jsme se o tebe pěkně starali, ne? Začiatok bol taký rozpal, že som normálne stratil orientáciu a nevedel, kde je sever!

Som si myslel, že sa mi to všetko iba sníva. Polhodinu pred koncom som to musel vypnúť, pretože som valil do rachoty a tam som premýšľal, že ako to asi skončí. Potom som si ch iba predstavil, vlastne som ich videl akoby z veľkej výšky a hnedˇ mi to bolo všetko jasné. Vždycky když vidím podobný snímek, hned si připadám trochu normálnější: Ale žerty stranou - tenhle film je zajímavý nejen pro diváky dánské televizní série "Zločin", kteří si mohou při jeho sledování lámat hlavu, ve které sezóně "Forbrydelsen" toho kterého herce v menší roli viděli.

Především je to občas docela smutné a depresivní, chvílemi však nečekaně vtipné vyprávění o našich bližních, kteří mají jen tu a tam poněkud bizarnější problémy než je zcela běžné. Pointa je možná trochu vykonstruovaná, ale mě se velmi líbila - nakonec to opravdu byli takoví milí lidé. Hodně zvláštní uchýlná romantická podívaná. Severský film se svýma nápadama nikdy nezklame a pořád přináší něco nového a neokoukaného.

Hlavně je fascinující kolik mají takové mále země skvělých herců. Hodně zajímavý a zvláštní snímek. Ztvárnění je skvělé a rozdělení na kapitoly se jen tak nevidí.

Každá kapitola mi něčím vyrazila dech a buď mě znechutila, pobavila nebo hodně zaujala. Dáni musí mít hodně specifický přístup k sexu, jelikož už jenom v tomto filmu, je to opravdu perla za perlou, že jsem se ani nestíhala divit, co přišlo na řadu za další zvláštnost. Celé vztahové propojení osob je výborně vymyšlené a konec nemá chybu. I když je zde taková tichá, dalo by se říci ponurá atmosféra, tak se Mikkelovi Munch-Falsovi podařilo vykouzlit i hodně vtipných scén, které mě dostali.

Chybělo mi trochu více akce, a toho klasického napětí a odsýpání, ale i tak kvalitní počin. Provozovatel a redakce Reklama a marketing Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů Vývojáři Napište nám.

Server hosting zajišťuje VSHosting s. Uživatelská zóna Přihlásit Registrovat Ztracené heslo. Karneval pro dospěláky dopadl skvěle.

Přišlo přes 80 masek a bylo opravdu na co koukat. Rocková kapela Kiss to vyhrála, ale konkurence byla velká. Druhé místo pro silničáře na E55 a lehké pracovnice bylo zasloužené. O třetí a čtvrté místo se masky musely podělit, neboť Krakonoš, bezdomovec, miminko v chodítku, či Krysař byli úžasní. Zbytek masek byl také úžasný, ale bohužel více cen jsme neměli.

Všichni se bavili, soutěžili a nikomu se nechtělo domů ani nad ránem. Dětské maškarní rejdění nám letos vyšlo na pátek velikonoční a tak i hlavní ceny byly velikonoční — dorty ve tvaru malovaného vel. Děti s nadšením tancovaly, soutěžily o sladkosti, snažily se prokousat koláčem až k desetikorunce a hlavně donutily i rodiče, aby se zapojili do soutěžení a za každý gól na branku vyhráli si tatranku.

Počasí nám nepřálo, a tak jsme při vynášení zimy ze vsi zmokli. Další hasičský ples je za námi. Všem vám moc děkujeme za účast: Již teď se těšíme na další rok…: K poslechu a tanci hrála hudební skupina SONET, na jejíchž stránkách můžete nalézt fotografie z plesu pořízené kapelou - zde. Jako každý rok hasiči vyrazili na tradiční zvaní na ples.

Počasí jim přálo, sice foukal studený vítr, ale zimu zaháněli něčím ostřejším na zahřátí, což občané vyměňovali za rozdané pozvánky. Novinkou byly nové hasičské uniformy, které slušely všem, avšak zejména ženské části sboru. Tuto akci zaštiťoval obecní úřad Dětenice. S organizací vypomáhal SDH Brodek.

Vánoční cukroví, řízky a kapra vypotili brodečtí hasiči při brigádě, jenž se konala Jednalo se o kácení ovocných stromků a úpravu zeleně na území Brodku za autobusovou zastávkou v rámci rekultivace zeleně na Brodku. Mezi svátky nelze jenom mlsat, musíme se i hýbat. Bylo to odpoledne plné zábavy, sportovního napětí i všeobecného veselí. Již se teď se těšíme na další rok. Ve spolupráci s obcí jsme zaštítili již pravidelnou Mikulášskou nadílku, jenž se konala dne 5.

Účast byla hojná, přišlo mnoho dětí, jenž se dušovaly, že byly celý rok hodné, ale jak na sál vběhli čerti bylo úzko všem. Čerty kočíroval Mikuláš a hodní andílci nadělovali radost a dárečky všem dětem bez rozdílu.

Letošní adventní koncert nám bohužel propršel, ale lidi to neodradilo. Přišli si zazpívat koledy, popít svařáček a ochutnat ván. Vánoční atmosféru podpořil ván. Výroční členská schůze neboli valná hromada se konala v Libáni na Radnici. Zhodnotili jsme jak úspěšný byl letošní rok a naplánovali si činnost na rok příští.

Pokud vše vyjde, tak se určitě nudit nebudeme. Pak již došlo na dobrou večeři a volnou zábavu. Myslím, že všichni odcházeli spokojeni. Zábava se skupinou Telegraf i předskupinou Nouzový Východ se vážně povedla. Byla jak jinak než ve stylu rocku, spousta mladých lidí v kožených bundách mnohdy i v kanadách se báječně bavila, sokolovna rockovou muzikou jen duněla.

Vše proběhlo v úžasné atmosféře a přesto v klidu. Komu to nic neříká - tak Brodecké klání dobrovolných hasičů. Papáníčko a pitíčko po celý den v dostatečném množství a vynikající kvalitě. Přijeli totiž hasiči a kolegové a nyní již i naši kamarádi až z  Brodku u Přerova.

Navázali jsme přátelství i spolupráci a hlavně jsme si užili úžasný den i večer. Trénovali jsme hašení požárů i žízně až do brzkých ranních hodin. Letos jsme s naší partou hasičů zavítali do Harrachova. Jeli jsme si prohlédnout nejstarší fungující sklárnu na světě. Navštívili jsme i muzeum skla a brusírnu. Umění sklářů se musíme poklonit.

Byli a jsou to šikulové. Pak jsme popojeli autobusem k Mumlavským vodopádům. Byla to příjemná procházka krásnou přírodou.

V nedalekých Příchovicích jsme si vylezli na rozhlednu "Maják Járy Cimrmana" a prohlédli si originální vynálezy tohoto génia v jeho muzeu. Během zpáteční cesty jsme se stavili na kozí farmě v Pěnčíně. Někteří si nakoupili výrobky z kozího mléka a pak už jsme dojeli do Nové Vsi u Bakova, kde jsme měli objednanou večeři. S plnými žaludky a pocitem příjemně prožitého dne jsme se unaveni vrátili domů.

Zájemců o účast každým rokem přibývá, tak jsme se letos rozdělili a vyjeli s dvěma plavidly. První skupina představovala partu důchodců na útěku, zatímco druhá skupina představovala šestiměsíční manželský pár, kterým se před zraky diváků narodil malý černoušek.

Při velké konkurenci osmi plavidel se naši novomanželé umístili na výborném prvním místě a vyhráli živou cenu - selátko. Na začátku nás postrašila bouřková obloha. Nakonec se ale vyjasnilo a celý den a následně i večer na zábavě panovala výborná nálada.

Při našem fotbalovém utkání nás trápily vysoké letní teploty. Stále jsme měnili studenou vodu, aby se hráči mohli smočit a ovlažit. Vše dopadlo dobře - žádný kolaps, jen radost ze hry!

Zato večer se teplé počasí proměnilo v nádhernou letní noc a zábava se skupinami Nouzový východ a Telegraf byla perfektní. Lidé se s chutí bavili i hasili žízeň. Vše končilo až nad ránem s novými slunečními paprsky. První venkovní zábava se vydařila i přes to, že nám počasí nebylo zcela úplně nakloněno. Lidé si donesli dobrou náladu, kterou během večera podporovala naše oblíbená kapela Soumrak a po půlnoci zahrál ještě Luboš Odháněl.

A již se blíží Takže sraz na hřišti na Brodku od časného odpoledne 17 hod. Hlavně se dostavte v hojném počtu, zalítat si na koštěti a upálit kolegyně co si to zaslouží. Jak poskytnout první pomoc? Jak předejít doma požárům?

Na tyto a spoustu dalších otázek vám dají odpověď renomovaní odborníci z Červeného kříže a Požární ochrany. Akce se koná v sokolovně v Dětenicích od  V neděli jsme vstávali do deštivého rána, ale ani nepříznivé a studené počasí nás neodradilo od dobrovolné akce pořádané společně s OÚ, myslivci a sportovci. Šli jsme si společně uklidit okolí našich obcí. Není to úkol nijak snadný, neboť někdy musíte mít hodně odvahy posbírat vše co "LIDÉ?

A přestože jsme do jednoho měli mokro v botách i za krkem, poseděli jsme společně v kabinách u sportovců v Dětenicích a občerstvili se klobáskou v jedné ruce a pivíčkem v druhé. Tento víkend jsme měli jako hasiči pracovně vytížený. V sobotu jsme se sešli na hřišti a uklidili stromy, které bylo nutné pořezat. Sešlo se nás opravdu hodně, takže práce pěkně ubývala od ruky. Byl to prostě koncert — chlapi s motorovkami či kalačem si snad jen hráli s obrovskými kmeny a ženský zase jakoby baletily kolem ohňů, když pálily větve a uklízely.

Mezi prací byly oddychové pauzy, kde jsme načerpali novou sílu nejen z dobrého papáníčka a něčeho teplého na zahřátí, ale také z dobré nálady, která tam celý den panovala. Přišli jsme domů až večer krásně a příjemně unavení. Máme tady první jarní den a s ním i maškarní plesání. Odpoledne se sešly dětičky v maskách. A ty masky, jedna hezčí než druhá… A pak vybírejte tu nejhezčí… Opravdu těžký úkol!

Celé odpoledne se soutěžilo, tancovalo a nakonec se vynesla zima ze vsi. Večer se zase vydováděli dospělí. Schováni do masek přišli trpaslíci i se Sněhurkou, ve vlastnoručně vyrobeném autobuse přijely květinové děti, zaklel vás čaroděj, k úsměvu vás donutilo spoustu šašků, či kolem vás protancovaly břišní i Havajské tanečnice a další princezny, čertice, staré báby, námořníci, korzáři, … všichni se bavili společně. Vybrat nejlepší masku to byl úkol pro kapelu GRAND a soutěžit o sladkost či o panáka … to byl úkol pro všechny!!!

Přípravy na ples začaly již dva týdny předem, kdy ženy — hasičky jeli do města nakupovat tombolu. Týden nato jsme se ustrojili do hasičských mundůrů a šli pozvat místní občany na tu velkou společenskou událost. V pátek, poslední den před plesem, se opět sešly ženy a dotvořily spolu sladké výhry v podobě 6 marcipánových dortů. Mužské polovičky jim mezitím držely palce u korbele pěnivého moku. Již jsme se dočkali soboty, očekávaného vrcholu plesové sezóny, plesu SDH Brodek.

Poté co jsme vyzdobili sál a připravili vše potřebné, byli jsme odměněni slavnostním večerem, který dopadl nad očekávání dobře.

Úžasná kapela Sonet, příjemně spokojení a veselí hosté i všude přítomná dobrá nálada je to, o co nám všem přece šlo… A kromě našich fotek můžete shlédnout i fotky pořízené kapelou SONET zde. A už je to tady, naši hasiči se nemůžou dočkat jara a tak se sejdou na brigádě i v zimě. Aby se ohřáli, rozdělají oheň; aby se najedli, opečou si buřty — máme my to ale šikovné hasiče. Byla to akce na celou sezónu. Každý se podílel dle svých možností, ale i chuti se do společné akce zapojit.

Hybnou silou pro nás pro všechny byl bezesporu V. Valenta, který lví silou táhl všechny kupředu. A až se nás zima zeptá: Poslední akcí letošní sezóny na hřišti bylo tradiční Klání. Velkolepá akce byla připravována už v prudkém pátečním dešti.

V sobotu jsme si přivstali a na sedmou jsme za mlžného oparu v přípravách pokračovali. A když se dostavila naše zvuková a hudební podpora, mistři zvuku Ruda a Michal, přišlo i sluníčko.

Tématická štafeta "Hasiči staví stánek" si vysloužila všeobecné uznání, a spoustu smíchu při kostýmované ukázce. Hasičský útok z "Káči" zamotal hlavu většině družstev a našim ženám i hadici na uzel. Druhý útok pak zvládla dokončit všechna družstva. Poslední dva útoky poznamenala silná dešťová přeháňka. Ceny už se rozdávaly za sucha.

A pro Brodecké ženy a děti byly v suchu stříbrné medaile - z perníku. Muži neměli štěstí na malou účast ve své kategorii. Příjemný den zakončila barevná, efekty hýřící diskotéka s Rudou a Michalem. Začala také den nový, protože poslední účastníci se rozcházeli před rozedněním. A když jsme přišli po obědě uklízet hřiště, museli jsme si říct: Pekelná zábava na vodě Podmračená vlahá sobota přivítala zástupce brodeckých hasičů na Libáňském koupališti. V konkurenci dalších pěti plavidel získal náš vor opět, ale neuvěřitelně, krásné druhé místo a naši oblíbenou cenu - soudek piva.

Pekelná sedmičlenná posádka dělala možné i nemožné, aby dostala svoje "Peklo První Kategorie" do popředí rychlostní soutěže i zájmu diváků. Rozdávala úsměvy, saze, z pekla štěstí a fotila se s dětmi. Máme jen fotky, které pořídila kapela.

Naleznete je na jejich stránkách - zde. Za soumraku na Soumraku Zase jedna srdeční záležitost. Přípravy, proti celodenní malé kopané, téměř nulové.

Účast, proti legendárnímu Telegrafu poloviční. Parket plný energie od zvukové zkoušky až do časných ranních hodin. Rozžhavená sobota byla dnem objednaným pro Kozodírský výstřik. Všichni ocenili svědomitou přípravu pořadatelů, kteří nám připravili stín, chladnou vodu ve dvou bazénech pokud se hasiči nerozhodli chladit rovnou v kádích a studené nápoje.

Letošní téma srandamače — volby, a jeho zpracování nezklamalo. Nadšeně jsme omazávali politické huby medem, v helmě běhali s rozeběhem do pr Těšíme se na příští ročník a doufáme, že: Velká sportovní záležitost na Brodeckém hřišti proběhla v milé atmosféře a za příjemného mírného počasí.

Fotbalisté a fanoušci mohli poprvé využít k osvěžení nápoje a jídlo z ještě nedokončeného stánku a také to s chutí dělali. Večer pak přišla ta pravá zátěžová zkouška. Telegraf a Nouzový Východ přivedli na hřiště přes dvě stě posluchačů, a tak byla obě výdejová okénka v neustálém obležení. Stánek i obsluha však vydrželi! Hudba byla opět skvělá, parket nabitý a atmosféra jiskrná.

Byl to náročný, ale úžasný víkend, který nás přesvědčil o užitečnosti naší práce na přípravě, průběhu i následném úklidu akce. Pokud dojednáme náhradní termín, určitě dáme včas vědět. Všichni hasiči, kteří měli zájem jet za kulturou, se svátečně ustrojili a vyrazili do Prahy do divadla ABC.

Vybrali jsme pohádkovou komedii "Láska ke třem pomerančům". Divadelní soubor byl skvělý a smáli jsme se celé představení. Pobavila nás i cesta tam - několikrát se naše skupinka v metru různě rozdělila a byli i tací, co se ztratili.

To vše nás tak zaujalo, že nápad vyfotit tuto expedici přišel až na cestě zpět v metru. Abychom té kultury neměli málo, většina hasičů přišla také v neděli Opět jsme se statečně vrhli do jarního úklidu příkopů. Šli jsme do toho s odhodláním, že nás letos nic nepřekvapí, ale opět překvapilo!

To, co dokážou "LIDI" vyhodit do přírody, rozum nebere! Letos se nám, hasičům z Brodku opět povedlo velké maškaření v Dětenické sokolovně. Hojně navštívený dětský maškarní ples, který začínal ve dvě hodiny, plný tance, her a zábavy, končil vynesením Morany - zimy ze vsi.

V osm hodin večer ho pak trumfnul dospělácký maškarní bál. Kde bylo snadnější počítat tanečníky bez masek. Nápaditost nabírá rok od roku na obrátkách. A tak letos po těžké volbě získali třetí místo a šišku salámu Myšpulín, Fifinka, Pinďa a Bobík. Druhou cenu — dvoupatrový dort — získali astronauti z Kozodírek i s raketoplánem. A první cenu — sud piva — si odkulila dvě miminka v "plných plenkách".

Užilo se spousta legrace při tanci, židlované i bramborované, a kdo nevěří, ať přijde příští rok na naše maškarní. Po velkém hasičském zvaní Za to si užili spoustu zábavy, tance a společenského ruchu. Ocenili štědrou podporu plesu sponzory a pak zcela nadšeni, leč unaveni, odcházeli k domovu.

Akce byla úspěšná a její výtěžek podpoří letošní stavbu nového stánku na hřišti. Během podzimních měsíců proběhlo několik pracovních dobrovolných akcí na stavbě nového občerstvovacího centra 8x9 metrů. Budovalo se za každého počasí, mnohdy i nevlídného.

Co jsme si předsevzali máme splněno, tzn. Nyní se již těšíme na jaro, až budeme pokračovat. Tentokrát se schůze konala na Radnici v Libáni, kde jsme zhodnotili letošní úspěšný a činnorodý rok.

Odhlasovali jsme si ještě vyšší cíle a příští rok na další výroční schůzi posoudíme, zda jsme nepřecenili své síly. Přijali jsme nové členy a po dobré večeři se rozjela spontánní zábava, že i ti dříve narození se bavili tak dobře, že odcházeli mezi posledními. Kulturní akce jsme tento rok uzavřeli rockovou zábavou v sokolovně.

Kapela přilákala spoustu fanoušků rockové hudby. Předkapelou byl Nouzový Východ. Hasičský výlet byl tajný až do posledního okamžiku. Teprve v autobuse nám Vláďa Valenta vedoucí zájezdu prozradil cíl cesty. Cesta byla dlouhá, ale stála za to. Exkurze byla zajímavá a poutavá. Návštěva horní velké nádrže nás doslova okouzlila. Zprvu bylo vše zahaleno do husté mlhy, ale ta se brzy rozplynula a ukázalo se úchvatné panorama.

Výlet končil večeří v restauraci a cestu zpět jsme si krátili zpíváním. Letošní ročník Brodeckého klání se velmi vydařil. Účast týmů byla dostačující pro kvalitní soutěžení plné zábavy. Vše začalo nástupem a přivítáním všech zúčastněných, pokračovalo to zábavnou štafetou, která byla na téma Hledání vody, pak pokračovaly klasické útoky a v mezičase se soutěžilo v házení plyšákem, válečkem a sudem o hodnotné ceny.

K tomu všemu přálo počasí a vydařila se i večerní diskotéka s Rudou a Michalem, kteří také celý den moderovali. Za podpory obyvatel Brodku a okolních vesnic jsme vybojovali druhé místo a sud piva, který určitě společně zdoláme. I letos jsme se zúčastnili tradičního hasičského sranda-mače v Kozodírkách.

Celý den byl nabitý přátelskou atmosférou, přesto zde nechyběla zdravá rivalita a soutěžní vzrušení. Večer jsme se pobavili na diskotéce s Rudou a Michalem. Vítězné družstvo "Vikings" si odvezlo putovní pohár do Mladé Boleslavi.

Místní brodečtí borci obsadili krásné 3. Sportovní výkony jsme večer oslavili s rockovými kapelami Nouzový východ a Telegraf. Kapely a pěkné počasí přilákaly spoustu hudbychtivých nadšenců. Zde jsme si vyzkoušeli obrovský rozdíl v útoku za světla a za tmy. Hlavním aktérem večera byla hudební skupina Luboše Odháněla.

... Vystrik do pusy tematicke akce

WWW FREE FOTO CZ CESKA EROTIKA

Každopádně chvílí, kdy mi bylo hrozně za ty herce, bylo požehnaně, ale nakonec jsem byl velice překvapný výsledekem. Originální název, který víceméně souhlasí s tím českým překladem, je ironický stejně jako celý tenhle film a společnost, ve které žijeme. Pro mě tedy opět obrovský zážitek.

Ci sme mladi, stari, krasni, nepekni, uchylni alebo zdravi jedinci: Ok, tak tohle byla i na skandinávský film jízda. Nejdříve jsem měl pocit, že se dívám na jeden z nejdepresivnějších filmů, co jsem kdy viděl chceme-li se pohybovat v dánských výsostných vodách, pak téměř trumfne i Umění plakat , pak se ale můj pocit změnil v úžas, že vidím tu nejbizarnější romanci, se kterou jsem se kdy setkal, poté ovšem přišlo finále a úplně mne odbouralo, je z něho totiž cítit, že jde o DÁNSKÝ film, který v sobě propojuje jak ono povinné depresivní ladění skandinávských snímků, tak ale ilustruje fakt, že zrovna národ dánský je národem sexuálních úchylů když to pojmu globálně, tak asi není náhoda, že právě tam začínají evropské dějiny zoofilní pornografie, jak jsem kdysi vyčetl v Reflexu, a spolu s Nizozemskem se tu objevují snahy prosadit pedofilii z aktivistických hnutí do systému politických stran - viz Dánská asociace pedofilů.

Snad žádná z postav tu není normální, scénář je hrubě překombinovaný, ale díky tomu odzbrojujícímu finále a celkové atmosféře se nelze zbavit výše popisovaného pocitu. Milí lidé z Dánska Jednoduchá, na zbytečnosti skoupá filmařina, ve který se následovníci Larse von Triera, - co maj naštudovanýho Alejandra Gonzáleze Iñárritu , zamejšlej nad osamělostí a láskou a předváděj místy mrazivou, hnusnou, úchylnou, ale hlavně černoftipnou přehlídku několika Milých lidí. Hmm, já jsem si to myslel Mám s doktorem dohodu, že se budu vyhejbat parkům s veterinářem?

A hle - mám nového kandidáta: Nikdo není dokonalý, každý máme své chyby. Ať už se buď jedná o psychické nebo fyzické nedostatky, je těžké najít někoho, kdo nás bude brát takové, jací ve skutečnosti jsme. Postavy v tomto dánském filmu to nemají vůbec lehké a "normální" společnost jimi opovrhuje.

Jenže všechno zlé je k něčemu dobré a my jsme všichni krásní Smukke mennesker je v překladu Krásní lidé. Tady jsem asi nějak nepochopila, co tím "básník" chtěl říct. Ukázat, že jsme vlastně všichni skrytí pervérzáci, každý naštěstí nějak jinak a že tedy ti co se např.

Konec mě nadchnul jako už dlouho ne. Každý po něčem touží, každý to dává jinak najevo. A dánští tvůrci mají potřebu o tom po svém vyprávět. A dělají to znovu velmi zajímavě. Ironická rána mezi oči. Scénář je nakonec až moc překombinovaný a tlačící na náhodu, herci jsou moc fajn, vtipných scén se také dočkáme. Hitparáda perverzí v dánském snesitelném balení. Dánsko příliš přitvrdilo a servíruje až tak moc hrubozrnné drama plné perverzních postav, že jsou jejich tragické osudy spíše neuvěřitelné a k smíchu.

Lítost ustupuje pocitu znechucení, není ke komu přilnout. A zrejme práve preto, som pochopenie vo svojom vnútri, hľadal akosi ťažšie ako inokedy. Vysoké hodnotenie ale chápem! Dáni ma už neprekvapia ničím. Exkluzívna prehliadka ľudských úchyliek a slabostí v plnej miere.

Trocha mi vadila postava ženy po amputácii prsníka, jej riešenie problému bolo No a Štedrá večera fakt stála za to, nevedel som, či sa smiať alebo plakať: Zároveň si však myslím, že film neocení každý, pretože námet rozvedený do scenára si ide nie práve zaužívanou a normálnou cestičkou, pointa na konci sa totiž zdá rovnako bizarná ako aj nepravdepodobná.

Ja si však myslím, že práve o to v celom filme išlo, proste milí ľudia s rovnakým právom na normálny život ako ostatní. V zájmu snížení počtu sebevražd ve vánočním období nevhodné k štědrovečerní projekci pro osamělé z důvodu ovdovění, amputace, úchylky a ztráty zábran, všem ostatním doporučeno pro delikátní černohumornost, syrovou romantiku, prožitou erotiku i svérázný happyend Jako by nestačilo, že chlastají jako Dáni a jsou světově proslulí sexem se zvířaty který by vláda v nejbližší době ráda zakázala, ale Samozřejmě nelze vyvozovat z jednoho filmu, použil jsem hyperbolu, leč videopůjčovna s bizzare pornem bdsm, piss, spanking, amputace Zábavný propletenec každého s každým, kde se mísí prostituce jojo, dělám od všeho trochu , osamění, smrt, ironie, sarkasmus scénka s krutými dětmi ve škole je na mačetu , exhibicionismus, radost, naděje, konce i krásné začátky.

Spíše posmutnělý snímek, co má několik veselých, byť spíše černohumorných, záblesků, spěje pozvolna ke šťastnému konci. Již teď se těšíme na další rok…: K poslechu a tanci hrála hudební skupina SONET, na jejíchž stránkách můžete nalézt fotografie z plesu pořízené kapelou - zde. Jako každý rok hasiči vyrazili na tradiční zvaní na ples. Počasí jim přálo, sice foukal studený vítr, ale zimu zaháněli něčím ostřejším na zahřátí, což občané vyměňovali za rozdané pozvánky.

Novinkou byly nové hasičské uniformy, které slušely všem, avšak zejména ženské části sboru. Tuto akci zaštiťoval obecní úřad Dětenice. S organizací vypomáhal SDH Brodek. Vánoční cukroví, řízky a kapra vypotili brodečtí hasiči při brigádě, jenž se konala Jednalo se o kácení ovocných stromků a úpravu zeleně na území Brodku za autobusovou zastávkou v rámci rekultivace zeleně na Brodku.

Mezi svátky nelze jenom mlsat, musíme se i hýbat. Bylo to odpoledne plné zábavy, sportovního napětí i všeobecného veselí. Již se teď se těšíme na další rok.

Ve spolupráci s obcí jsme zaštítili již pravidelnou Mikulášskou nadílku, jenž se konala dne 5. Účast byla hojná, přišlo mnoho dětí, jenž se dušovaly, že byly celý rok hodné, ale jak na sál vběhli čerti bylo úzko všem. Čerty kočíroval Mikuláš a hodní andílci nadělovali radost a dárečky všem dětem bez rozdílu. Letošní adventní koncert nám bohužel propršel, ale lidi to neodradilo.

Přišli si zazpívat koledy, popít svařáček a ochutnat ván. Vánoční atmosféru podpořil ván. Výroční členská schůze neboli valná hromada se konala v Libáni na Radnici. Zhodnotili jsme jak úspěšný byl letošní rok a naplánovali si činnost na rok příští. Pokud vše vyjde, tak se určitě nudit nebudeme. Pak již došlo na dobrou večeři a volnou zábavu.

Myslím, že všichni odcházeli spokojeni. Zábava se skupinou Telegraf i předskupinou Nouzový Východ se vážně povedla. Byla jak jinak než ve stylu rocku, spousta mladých lidí v kožených bundách mnohdy i v kanadách se báječně bavila, sokolovna rockovou muzikou jen duněla. Vše proběhlo v úžasné atmosféře a přesto v klidu. Komu to nic neříká - tak Brodecké klání dobrovolných hasičů.

Papáníčko a pitíčko po celý den v dostatečném množství a vynikající kvalitě. Přijeli totiž hasiči a kolegové a nyní již i naši kamarádi až z  Brodku u Přerova.

Navázali jsme přátelství i spolupráci a hlavně jsme si užili úžasný den i večer. Trénovali jsme hašení požárů i žízně až do brzkých ranních hodin. Letos jsme s naší partou hasičů zavítali do Harrachova.

Jeli jsme si prohlédnout nejstarší fungující sklárnu na světě. Navštívili jsme i muzeum skla a brusírnu. Umění sklářů se musíme poklonit.

Byli a jsou to šikulové. Pak jsme popojeli autobusem k Mumlavským vodopádům. Byla to příjemná procházka krásnou přírodou. V nedalekých Příchovicích jsme si vylezli na rozhlednu "Maják Járy Cimrmana" a prohlédli si originální vynálezy tohoto génia v jeho muzeu. Během zpáteční cesty jsme se stavili na kozí farmě v Pěnčíně. Někteří si nakoupili výrobky z kozího mléka a pak už jsme dojeli do Nové Vsi u Bakova, kde jsme měli objednanou večeři. S plnými žaludky a pocitem příjemně prožitého dne jsme se unaveni vrátili domů.

Zájemců o účast každým rokem přibývá, tak jsme se letos rozdělili a vyjeli s dvěma plavidly. První skupina představovala partu důchodců na útěku, zatímco druhá skupina představovala šestiměsíční manželský pár, kterým se před zraky diváků narodil malý černoušek. Při velké konkurenci osmi plavidel se naši novomanželé umístili na výborném prvním místě a vyhráli živou cenu - selátko. Na začátku nás postrašila bouřková obloha. Nakonec se ale vyjasnilo a celý den a následně i večer na zábavě panovala výborná nálada.

Při našem fotbalovém utkání nás trápily vysoké letní teploty. Stále jsme měnili studenou vodu, aby se hráči mohli smočit a ovlažit. Vše dopadlo dobře - žádný kolaps, jen radost ze hry! Zato večer se teplé počasí proměnilo v nádhernou letní noc a zábava se skupinami Nouzový východ a Telegraf byla perfektní. Lidé se s chutí bavili i hasili žízeň. Vše končilo až nad ránem s novými slunečními paprsky.

První venkovní zábava se vydařila i přes to, že nám počasí nebylo zcela úplně nakloněno. Lidé si donesli dobrou náladu, kterou během večera podporovala naše oblíbená kapela Soumrak a po půlnoci zahrál ještě Luboš Odháněl.

A již se blíží Takže sraz na hřišti na Brodku od časného odpoledne 17 hod. Hlavně se dostavte v hojném počtu, zalítat si na koštěti a upálit kolegyně co si to zaslouží. Jak poskytnout první pomoc? Jak předejít doma požárům? Na tyto a spoustu dalších otázek vám dají odpověď renomovaní odborníci z Červeného kříže a Požární ochrany. Akce se koná v sokolovně v Dětenicích od  V neděli jsme vstávali do deštivého rána, ale ani nepříznivé a studené počasí nás neodradilo od dobrovolné akce pořádané společně s OÚ, myslivci a sportovci.

Šli jsme si společně uklidit okolí našich obcí. Není to úkol nijak snadný, neboť někdy musíte mít hodně odvahy posbírat vše co "LIDÉ? A přestože jsme do jednoho měli mokro v botách i za krkem, poseděli jsme společně v kabinách u sportovců v Dětenicích a občerstvili se klobáskou v jedné ruce a pivíčkem v druhé.

Tento víkend jsme měli jako hasiči pracovně vytížený. V sobotu jsme se sešli na hřišti a uklidili stromy, které bylo nutné pořezat. Sešlo se nás opravdu hodně, takže práce pěkně ubývala od ruky. Byl to prostě koncert — chlapi s motorovkami či kalačem si snad jen hráli s obrovskými kmeny a ženský zase jakoby baletily kolem ohňů, když pálily větve a uklízely.

Mezi prací byly oddychové pauzy, kde jsme načerpali novou sílu nejen z dobrého papáníčka a něčeho teplého na zahřátí, ale také z dobré nálady, která tam celý den panovala. Přišli jsme domů až večer krásně a příjemně unavení.

Máme tady první jarní den a s ním i maškarní plesání. Odpoledne se sešly dětičky v maskách. A ty masky, jedna hezčí než druhá… A pak vybírejte tu nejhezčí… Opravdu těžký úkol! Celé odpoledne se soutěžilo, tancovalo a nakonec se vynesla zima ze vsi. Večer se zase vydováděli dospělí. Schováni do masek přišli trpaslíci i se Sněhurkou, ve vlastnoručně vyrobeném autobuse přijely květinové děti, zaklel vás čaroděj, k úsměvu vás donutilo spoustu šašků, či kolem vás protancovaly břišní i Havajské tanečnice a další princezny, čertice, staré báby, námořníci, korzáři, … všichni se bavili společně.

Vybrat nejlepší masku to byl úkol pro kapelu GRAND a soutěžit o sladkost či o panáka … to byl úkol pro všechny!!! Přípravy na ples začaly již dva týdny předem, kdy ženy — hasičky jeli do města nakupovat tombolu. Týden nato jsme se ustrojili do hasičských mundůrů a šli pozvat místní občany na tu velkou společenskou událost. V pátek, poslední den před plesem, se opět sešly ženy a dotvořily spolu sladké výhry v podobě 6 marcipánových dortů.

Mužské polovičky jim mezitím držely palce u korbele pěnivého moku. Již jsme se dočkali soboty, očekávaného vrcholu plesové sezóny, plesu SDH Brodek. Poté co jsme vyzdobili sál a připravili vše potřebné, byli jsme odměněni slavnostním večerem, který dopadl nad očekávání dobře.

Úžasná kapela Sonet, příjemně spokojení a veselí hosté i všude přítomná dobrá nálada je to, o co nám všem přece šlo… A kromě našich fotek můžete shlédnout i fotky pořízené kapelou SONET zde. A už je to tady, naši hasiči se nemůžou dočkat jara a tak se sejdou na brigádě i v zimě.

Aby se ohřáli, rozdělají oheň; aby se najedli, opečou si buřty — máme my to ale šikovné hasiče. Byla to akce na celou sezónu. Každý se podílel dle svých možností, ale i chuti se do společné akce zapojit.

Hybnou silou pro nás pro všechny byl bezesporu V. Valenta, který lví silou táhl všechny kupředu. A až se nás zima zeptá: Poslední akcí letošní sezóny na hřišti bylo tradiční Klání. Velkolepá akce byla připravována už v prudkém pátečním dešti. V sobotu jsme si přivstali a na sedmou jsme za mlžného oparu v přípravách pokračovali.

A když se dostavila naše zvuková a hudební podpora, mistři zvuku Ruda a Michal, přišlo i sluníčko. Tématická štafeta "Hasiči staví stánek" si vysloužila všeobecné uznání, a spoustu smíchu při kostýmované ukázce.

Hasičský útok z "Káči" zamotal hlavu většině družstev a našim ženám i hadici na uzel. Druhý útok pak zvládla dokončit všechna družstva.

Poslední dva útoky poznamenala silná dešťová přeháňka. Ceny už se rozdávaly za sucha. A pro Brodecké ženy a děti byly v suchu stříbrné medaile - z perníku.

Muži neměli štěstí na malou účast ve své kategorii. Příjemný den zakončila barevná, efekty hýřící diskotéka s Rudou a Michalem. Začala také den nový, protože poslední účastníci se rozcházeli před rozedněním. A když jsme přišli po obědě uklízet hřiště, museli jsme si říct: Pekelná zábava na vodě Podmračená vlahá sobota přivítala zástupce brodeckých hasičů na Libáňském koupališti.

V konkurenci dalších pěti plavidel získal náš vor opět, ale neuvěřitelně, krásné druhé místo a naši oblíbenou cenu - soudek piva. Pekelná sedmičlenná posádka dělala možné i nemožné, aby dostala svoje "Peklo První Kategorie" do popředí rychlostní soutěže i zájmu diváků.

Rozdávala úsměvy, saze, z pekla štěstí a fotila se s dětmi. Máme jen fotky, které pořídila kapela. Naleznete je na jejich stránkách - zde. Za soumraku na Soumraku Zase jedna srdeční záležitost. Přípravy, proti celodenní malé kopané, téměř nulové. Účast, proti legendárnímu Telegrafu poloviční. Parket plný energie od zvukové zkoušky až do časných ranních hodin.

Rozžhavená sobota byla dnem objednaným pro Kozodírský výstřik. Všichni ocenili svědomitou přípravu pořadatelů, kteří nám připravili stín, chladnou vodu ve dvou bazénech pokud se hasiči nerozhodli chladit rovnou v kádích a studené nápoje.

Letošní téma srandamače — volby, a jeho zpracování nezklamalo. Nadšeně jsme omazávali politické huby medem, v helmě běhali s rozeběhem do pr Těšíme se na příští ročník a doufáme, že: Velká sportovní záležitost na Brodeckém hřišti proběhla v milé atmosféře a za příjemného mírného počasí.

Fotbalisté a fanoušci mohli poprvé využít k osvěžení nápoje a jídlo z ještě nedokončeného stánku a také to s chutí dělali. Večer pak přišla ta pravá zátěžová zkouška. Telegraf a Nouzový Východ přivedli na hřiště přes dvě stě posluchačů, a tak byla obě výdejová okénka v neustálém obležení.

Stánek i obsluha však vydrželi! Hudba byla opět skvělá, parket nabitý a atmosféra jiskrná. Byl to náročný, ale úžasný víkend, který nás přesvědčil o užitečnosti naší práce na přípravě, průběhu i následném úklidu akce.

Pokud dojednáme náhradní termín, určitě dáme včas vědět. Všichni hasiči, kteří měli zájem jet za kulturou, se svátečně ustrojili a vyrazili do Prahy do divadla ABC. Vybrali jsme pohádkovou komedii "Láska ke třem pomerančům". Divadelní soubor byl skvělý a smáli jsme se celé představení. Pobavila nás i cesta tam - několikrát se naše skupinka v metru různě rozdělila a byli i tací, co se ztratili.

To vše nás tak zaujalo, že nápad vyfotit tuto expedici přišel až na cestě zpět v metru. Abychom té kultury neměli málo, většina hasičů přišla také v neděli Opět jsme se statečně vrhli do jarního úklidu příkopů. Šli jsme do toho s odhodláním, že nás letos nic nepřekvapí, ale opět překvapilo! To, co dokážou "LIDI" vyhodit do přírody, rozum nebere! Letos se nám, hasičům z Brodku opět povedlo velké maškaření v Dětenické sokolovně.

Hojně navštívený dětský maškarní ples, který začínal ve dvě hodiny, plný tance, her a zábavy, končil vynesením Morany - zimy ze vsi. V osm hodin večer ho pak trumfnul dospělácký maškarní bál. Kde bylo snadnější počítat tanečníky bez masek. Nápaditost nabírá rok od roku na obrátkách. A tak letos po těžké volbě získali třetí místo a šišku salámu Myšpulín, Fifinka, Pinďa a Bobík.

Druhou cenu — dvoupatrový dort — získali astronauti z Kozodírek i s raketoplánem. A první cenu — sud piva — si odkulila dvě miminka v "plných plenkách". Užilo se spousta legrace při tanci, židlované i bramborované, a kdo nevěří, ať přijde příští rok na naše maškarní. Po velkém hasičském zvaní Za to si užili spoustu zábavy, tance a společenského ruchu.

Ocenili štědrou podporu plesu sponzory a pak zcela nadšeni, leč unaveni, odcházeli k domovu. Akce byla úspěšná a její výtěžek podpoří letošní stavbu nového stánku na hřišti. Během podzimních měsíců proběhlo několik pracovních dobrovolných akcí na stavbě nového občerstvovacího centra 8x9 metrů. Budovalo se za každého počasí, mnohdy i nevlídného. Co jsme si předsevzali máme splněno, tzn. Nyní se již těšíme na jaro, až budeme pokračovat.

Tentokrát se schůze konala na Radnici v Libáni, kde jsme zhodnotili letošní úspěšný a činnorodý rok. Odhlasovali jsme si ještě vyšší cíle a příští rok na další výroční schůzi posoudíme, zda jsme nepřecenili své síly. Přijali jsme nové členy a po dobré večeři se rozjela spontánní zábava, že i ti dříve narození se bavili tak dobře, že odcházeli mezi posledními. Kulturní akce jsme tento rok uzavřeli rockovou zábavou v sokolovně.

Kapela přilákala spoustu fanoušků rockové hudby. Předkapelou byl Nouzový Východ. Hasičský výlet byl tajný až do posledního okamžiku. Teprve v autobuse nám Vláďa Valenta vedoucí zájezdu prozradil cíl cesty. Cesta byla dlouhá, ale stála za to. Exkurze byla zajímavá a poutavá. Návštěva horní velké nádrže nás doslova okouzlila. Zprvu bylo vše zahaleno do husté mlhy, ale ta se brzy rozplynula a ukázalo se úchvatné panorama.

Výlet končil večeří v restauraci a cestu zpět jsme si krátili zpíváním. Letošní ročník Brodeckého klání se velmi vydařil. Účast týmů byla dostačující pro kvalitní soutěžení plné zábavy. Vše začalo nástupem a přivítáním všech zúčastněných, pokračovalo to zábavnou štafetou, která byla na téma Hledání vody, pak pokračovaly klasické útoky a v mezičase se soutěžilo v házení plyšákem, válečkem a sudem o hodnotné ceny.

K tomu všemu přálo počasí a vydařila se i večerní diskotéka s Rudou a Michalem, kteří také celý den moderovali. Za podpory obyvatel Brodku a okolních vesnic jsme vybojovali druhé místo a sud piva, který určitě společně zdoláme. I letos jsme se zúčastnili tradičního hasičského sranda-mače v Kozodírkách.

Celý den byl nabitý přátelskou atmosférou, přesto zde nechyběla zdravá rivalita a soutěžní vzrušení. Večer jsme se pobavili na diskotéce s Rudou a Michalem. Vítězné družstvo "Vikings" si odvezlo putovní pohár do Mladé Boleslavi. Místní brodečtí borci obsadili krásné 3. Sportovní výkony jsme večer oslavili s rockovými kapelami Nouzový východ a Telegraf. Kapely a pěkné počasí přilákaly spoustu hudbychtivých nadšenců.

Zde jsme si vyzkoušeli obrovský rozdíl v útoku za světla a za tmy. Hlavním aktérem večera byla hudební skupina Luboše Odháněla. I přes nepříznivé podmínky, které způsobilo počasí se sešlo hodně lidí, kteří se chtěli pobavit a poslechnout si dobrou muziku. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na příští akci: Letos se pořádala u nás na Brodku.

Vzhledem k deštivému počasí jsme ani nedoufali v tak hojnou účast. Z okrsku přijelo 7 družstev mužů, 4 družstva žen a 2 družstva dětí. Dále tu byla 2 hostující družstva. Vše proběhlo dle pravidel s jedním drobným zraněním.

Naši muži skončili na 4. Letos byl na Brodku opravdu slet čarodějnic. Dokonce se zde volila "miss čarodějnice". O titul se nakonec ty ježibaby popraly. Přesto odvedly všechny zúčastněné k ohni, kde upálily svoji hadrovou kolegyni a pak nastal opravdový rej, neboť začaly hrát na honěnou.

Vystrik do pusy tematicke akce

A dělají to znovu velmi zajímavě. Ironická rána mezi oči. Scénář je nakonec až moc překombinovaný a tlačící na náhodu, herci jsou moc fajn, vtipných scén se také dočkáme. Hitparáda perverzí v dánském snesitelném balení. Dánsko příliš přitvrdilo a servíruje až tak moc hrubozrnné drama plné perverzních postav, že jsou jejich tragické osudy spíše neuvěřitelné a k smíchu.

Lítost ustupuje pocitu znechucení, není ke komu přilnout. A zrejme práve preto, som pochopenie vo svojom vnútri, hľadal akosi ťažšie ako inokedy. Vysoké hodnotenie ale chápem! Dáni ma už neprekvapia ničím. Exkluzívna prehliadka ľudských úchyliek a slabostí v plnej miere. Trocha mi vadila postava ženy po amputácii prsníka, jej riešenie problému bolo No a Štedrá večera fakt stála za to, nevedel som, či sa smiať alebo plakať: Zároveň si však myslím, že film neocení každý, pretože námet rozvedený do scenára si ide nie práve zaužívanou a normálnou cestičkou, pointa na konci sa totiž zdá rovnako bizarná ako aj nepravdepodobná.

Ja si však myslím, že práve o to v celom filme išlo, proste milí ľudia s rovnakým právom na normálny život ako ostatní. V zájmu snížení počtu sebevražd ve vánočním období nevhodné k štědrovečerní projekci pro osamělé z důvodu ovdovění, amputace, úchylky a ztráty zábran, všem ostatním doporučeno pro delikátní černohumornost, syrovou romantiku, prožitou erotiku i svérázný happyend Jako by nestačilo, že chlastají jako Dáni a jsou světově proslulí sexem se zvířaty který by vláda v nejbližší době ráda zakázala, ale Samozřejmě nelze vyvozovat z jednoho filmu, použil jsem hyperbolu, leč videopůjčovna s bizzare pornem bdsm, piss, spanking, amputace Zábavný propletenec každého s každým, kde se mísí prostituce jojo, dělám od všeho trochu , osamění, smrt, ironie, sarkasmus scénka s krutými dětmi ve škole je na mačetu , exhibicionismus, radost, naděje, konce i krásné začátky.

Spíše posmutnělý snímek, co má několik veselých, byť spíše černohumorných, záblesků, spěje pozvolna ke šťastnému konci. Snad jsme se o tebe pěkně starali, ne? Začiatok bol taký rozpal, že som normálne stratil orientáciu a nevedel, kde je sever! Som si myslel, že sa mi to všetko iba sníva. Polhodinu pred koncom som to musel vypnúť, pretože som valil do rachoty a tam som premýšľal, že ako to asi skončí. Potom som si ch iba predstavil, vlastne som ich videl akoby z veľkej výšky a hnedˇ mi to bolo všetko jasné.

Vždycky když vidím podobný snímek, hned si připadám trochu normálnější: Ale žerty stranou - tenhle film je zajímavý nejen pro diváky dánské televizní série "Zločin", kteří si mohou při jeho sledování lámat hlavu, ve které sezóně "Forbrydelsen" toho kterého herce v menší roli viděli.

Především je to občas docela smutné a depresivní, chvílemi však nečekaně vtipné vyprávění o našich bližních, kteří mají jen tu a tam poněkud bizarnější problémy než je zcela běžné. Pointa je možná trochu vykonstruovaná, ale mě se velmi líbila - nakonec to opravdu byli takoví milí lidé.

Hodně zvláštní uchýlná romantická podívaná. Severský film se svýma nápadama nikdy nezklame a pořád přináší něco nového a neokoukaného. Hlavně je fascinující kolik mají takové mále země skvělých herců. Hodně zajímavý a zvláštní snímek. Ztvárnění je skvělé a rozdělení na kapitoly se jen tak nevidí. Každá kapitola mi něčím vyrazila dech a buď mě znechutila, pobavila nebo hodně zaujala. Dáni musí mít hodně specifický přístup k sexu, jelikož už jenom v tomto filmu, je to opravdu perla za perlou, že jsem se ani nestíhala divit, co přišlo na řadu za další zvláštnost.

Celé vztahové propojení osob je výborně vymyšlené a konec nemá chybu. I když je zde taková tichá, dalo by se říci ponurá atmosféra, tak se Mikkelovi Munch-Falsovi podařilo vykouzlit i hodně vtipných scén, které mě dostali. Chybělo mi trochu více akce, a toho klasického napětí a odsýpání, ale i tak kvalitní počin. Provozovatel a redakce Reklama a marketing Všeobecné podmínky užívání a ochrana osobních údajů Vývojáři Napište nám. Server hosting zajišťuje VSHosting s. Počasí jim přálo, sice foukal studený vítr, ale zimu zaháněli něčím ostřejším na zahřátí, což občané vyměňovali za rozdané pozvánky.

Novinkou byly nové hasičské uniformy, které slušely všem, avšak zejména ženské části sboru. Tuto akci zaštiťoval obecní úřad Dětenice. S organizací vypomáhal SDH Brodek. Vánoční cukroví, řízky a kapra vypotili brodečtí hasiči při brigádě, jenž se konala Jednalo se o kácení ovocných stromků a úpravu zeleně na území Brodku za autobusovou zastávkou v rámci rekultivace zeleně na Brodku.

Mezi svátky nelze jenom mlsat, musíme se i hýbat. Bylo to odpoledne plné zábavy, sportovního napětí i všeobecného veselí. Již se teď se těšíme na další rok. Ve spolupráci s obcí jsme zaštítili již pravidelnou Mikulášskou nadílku, jenž se konala dne 5. Účast byla hojná, přišlo mnoho dětí, jenž se dušovaly, že byly celý rok hodné, ale jak na sál vběhli čerti bylo úzko všem.

Čerty kočíroval Mikuláš a hodní andílci nadělovali radost a dárečky všem dětem bez rozdílu. Letošní adventní koncert nám bohužel propršel, ale lidi to neodradilo.

Přišli si zazpívat koledy, popít svařáček a ochutnat ván. Vánoční atmosféru podpořil ván. Výroční členská schůze neboli valná hromada se konala v Libáni na Radnici. Zhodnotili jsme jak úspěšný byl letošní rok a naplánovali si činnost na rok příští. Pokud vše vyjde, tak se určitě nudit nebudeme. Pak již došlo na dobrou večeři a volnou zábavu. Myslím, že všichni odcházeli spokojeni. Zábava se skupinou Telegraf i předskupinou Nouzový Východ se vážně povedla. Byla jak jinak než ve stylu rocku, spousta mladých lidí v kožených bundách mnohdy i v kanadách se báječně bavila, sokolovna rockovou muzikou jen duněla.

Vše proběhlo v úžasné atmosféře a přesto v klidu. Komu to nic neříká - tak Brodecké klání dobrovolných hasičů. Papáníčko a pitíčko po celý den v dostatečném množství a vynikající kvalitě. Přijeli totiž hasiči a kolegové a nyní již i naši kamarádi až z  Brodku u Přerova. Navázali jsme přátelství i spolupráci a hlavně jsme si užili úžasný den i večer.

Trénovali jsme hašení požárů i žízně až do brzkých ranních hodin. Letos jsme s naší partou hasičů zavítali do Harrachova. Jeli jsme si prohlédnout nejstarší fungující sklárnu na světě. Navštívili jsme i muzeum skla a brusírnu. Umění sklářů se musíme poklonit. Byli a jsou to šikulové.

Pak jsme popojeli autobusem k Mumlavským vodopádům. Byla to příjemná procházka krásnou přírodou. V nedalekých Příchovicích jsme si vylezli na rozhlednu "Maják Járy Cimrmana" a prohlédli si originální vynálezy tohoto génia v jeho muzeu. Během zpáteční cesty jsme se stavili na kozí farmě v Pěnčíně. Někteří si nakoupili výrobky z kozího mléka a pak už jsme dojeli do Nové Vsi u Bakova, kde jsme měli objednanou večeři. S plnými žaludky a pocitem příjemně prožitého dne jsme se unaveni vrátili domů.

Zájemců o účast každým rokem přibývá, tak jsme se letos rozdělili a vyjeli s dvěma plavidly. První skupina představovala partu důchodců na útěku, zatímco druhá skupina představovala šestiměsíční manželský pár, kterým se před zraky diváků narodil malý černoušek. Při velké konkurenci osmi plavidel se naši novomanželé umístili na výborném prvním místě a vyhráli živou cenu - selátko. Na začátku nás postrašila bouřková obloha.

Nakonec se ale vyjasnilo a celý den a následně i večer na zábavě panovala výborná nálada. Při našem fotbalovém utkání nás trápily vysoké letní teploty. Stále jsme měnili studenou vodu, aby se hráči mohli smočit a ovlažit. Vše dopadlo dobře - žádný kolaps, jen radost ze hry! Zato večer se teplé počasí proměnilo v nádhernou letní noc a zábava se skupinami Nouzový východ a Telegraf byla perfektní.

Lidé se s chutí bavili i hasili žízeň. Vše končilo až nad ránem s novými slunečními paprsky. První venkovní zábava se vydařila i přes to, že nám počasí nebylo zcela úplně nakloněno. Lidé si donesli dobrou náladu, kterou během večera podporovala naše oblíbená kapela Soumrak a po půlnoci zahrál ještě Luboš Odháněl. A již se blíží Takže sraz na hřišti na Brodku od časného odpoledne 17 hod. Hlavně se dostavte v hojném počtu, zalítat si na koštěti a upálit kolegyně co si to zaslouží.

Jak poskytnout první pomoc? Jak předejít doma požárům? Na tyto a spoustu dalších otázek vám dají odpověď renomovaní odborníci z Červeného kříže a Požární ochrany. Akce se koná v sokolovně v Dětenicích od  V neděli jsme vstávali do deštivého rána, ale ani nepříznivé a studené počasí nás neodradilo od dobrovolné akce pořádané společně s OÚ, myslivci a sportovci. Šli jsme si společně uklidit okolí našich obcí.

Není to úkol nijak snadný, neboť někdy musíte mít hodně odvahy posbírat vše co "LIDÉ? A přestože jsme do jednoho měli mokro v botách i za krkem, poseděli jsme společně v kabinách u sportovců v Dětenicích a občerstvili se klobáskou v jedné ruce a pivíčkem v druhé. Tento víkend jsme měli jako hasiči pracovně vytížený. V sobotu jsme se sešli na hřišti a uklidili stromy, které bylo nutné pořezat.

Sešlo se nás opravdu hodně, takže práce pěkně ubývala od ruky. Byl to prostě koncert — chlapi s motorovkami či kalačem si snad jen hráli s obrovskými kmeny a ženský zase jakoby baletily kolem ohňů, když pálily větve a uklízely. Mezi prací byly oddychové pauzy, kde jsme načerpali novou sílu nejen z dobrého papáníčka a něčeho teplého na zahřátí, ale také z dobré nálady, která tam celý den panovala.

Přišli jsme domů až večer krásně a příjemně unavení. Máme tady první jarní den a s ním i maškarní plesání. Odpoledne se sešly dětičky v maskách. A ty masky, jedna hezčí než druhá… A pak vybírejte tu nejhezčí… Opravdu těžký úkol! Celé odpoledne se soutěžilo, tancovalo a nakonec se vynesla zima ze vsi.

Večer se zase vydováděli dospělí. Schováni do masek přišli trpaslíci i se Sněhurkou, ve vlastnoručně vyrobeném autobuse přijely květinové děti, zaklel vás čaroděj, k úsměvu vás donutilo spoustu šašků, či kolem vás protancovaly břišní i Havajské tanečnice a další princezny, čertice, staré báby, námořníci, korzáři, … všichni se bavili společně.

Vybrat nejlepší masku to byl úkol pro kapelu GRAND a soutěžit o sladkost či o panáka … to byl úkol pro všechny!!! Přípravy na ples začaly již dva týdny předem, kdy ženy — hasičky jeli do města nakupovat tombolu. Týden nato jsme se ustrojili do hasičských mundůrů a šli pozvat místní občany na tu velkou společenskou událost. V pátek, poslední den před plesem, se opět sešly ženy a dotvořily spolu sladké výhry v podobě 6 marcipánových dortů.

Mužské polovičky jim mezitím držely palce u korbele pěnivého moku. Již jsme se dočkali soboty, očekávaného vrcholu plesové sezóny, plesu SDH Brodek. Poté co jsme vyzdobili sál a připravili vše potřebné, byli jsme odměněni slavnostním večerem, který dopadl nad očekávání dobře. Úžasná kapela Sonet, příjemně spokojení a veselí hosté i všude přítomná dobrá nálada je to, o co nám všem přece šlo… A kromě našich fotek můžete shlédnout i fotky pořízené kapelou SONET zde. A už je to tady, naši hasiči se nemůžou dočkat jara a tak se sejdou na brigádě i v zimě.

Aby se ohřáli, rozdělají oheň; aby se najedli, opečou si buřty — máme my to ale šikovné hasiče. Byla to akce na celou sezónu. Každý se podílel dle svých možností, ale i chuti se do společné akce zapojit. Hybnou silou pro nás pro všechny byl bezesporu V. Valenta, který lví silou táhl všechny kupředu. A až se nás zima zeptá: Poslední akcí letošní sezóny na hřišti bylo tradiční Klání.

Velkolepá akce byla připravována už v prudkém pátečním dešti. V sobotu jsme si přivstali a na sedmou jsme za mlžného oparu v přípravách pokračovali. A když se dostavila naše zvuková a hudební podpora, mistři zvuku Ruda a Michal, přišlo i sluníčko. Tématická štafeta "Hasiči staví stánek" si vysloužila všeobecné uznání, a spoustu smíchu při kostýmované ukázce. Hasičský útok z "Káči" zamotal hlavu většině družstev a našim ženám i hadici na uzel.

Druhý útok pak zvládla dokončit všechna družstva. Poslední dva útoky poznamenala silná dešťová přeháňka. Ceny už se rozdávaly za sucha.

A pro Brodecké ženy a děti byly v suchu stříbrné medaile - z perníku. Muži neměli štěstí na malou účast ve své kategorii. Příjemný den zakončila barevná, efekty hýřící diskotéka s Rudou a Michalem. Začala také den nový, protože poslední účastníci se rozcházeli před rozedněním. A když jsme přišli po obědě uklízet hřiště, museli jsme si říct: Pekelná zábava na vodě Podmračená vlahá sobota přivítala zástupce brodeckých hasičů na Libáňském koupališti.

V konkurenci dalších pěti plavidel získal náš vor opět, ale neuvěřitelně, krásné druhé místo a naši oblíbenou cenu - soudek piva.

Pekelná sedmičlenná posádka dělala možné i nemožné, aby dostala svoje "Peklo První Kategorie" do popředí rychlostní soutěže i zájmu diváků. Rozdávala úsměvy, saze, z pekla štěstí a fotila se s dětmi. Máme jen fotky, které pořídila kapela. Naleznete je na jejich stránkách - zde. Za soumraku na Soumraku Zase jedna srdeční záležitost.

Přípravy, proti celodenní malé kopané, téměř nulové. Účast, proti legendárnímu Telegrafu poloviční. Parket plný energie od zvukové zkoušky až do časných ranních hodin.

Rozžhavená sobota byla dnem objednaným pro Kozodírský výstřik. Všichni ocenili svědomitou přípravu pořadatelů, kteří nám připravili stín, chladnou vodu ve dvou bazénech pokud se hasiči nerozhodli chladit rovnou v kádích a studené nápoje. Letošní téma srandamače — volby, a jeho zpracování nezklamalo. Nadšeně jsme omazávali politické huby medem, v helmě běhali s rozeběhem do pr Těšíme se na příští ročník a doufáme, že: Velká sportovní záležitost na Brodeckém hřišti proběhla v milé atmosféře a za příjemného mírného počasí.

Fotbalisté a fanoušci mohli poprvé využít k osvěžení nápoje a jídlo z ještě nedokončeného stánku a také to s chutí dělali. Večer pak přišla ta pravá zátěžová zkouška. Telegraf a Nouzový Východ přivedli na hřiště přes dvě stě posluchačů, a tak byla obě výdejová okénka v neustálém obležení. Stánek i obsluha však vydrželi! Hudba byla opět skvělá, parket nabitý a atmosféra jiskrná. Byl to náročný, ale úžasný víkend, který nás přesvědčil o užitečnosti naší práce na přípravě, průběhu i následném úklidu akce.

Pokud dojednáme náhradní termín, určitě dáme včas vědět. Všichni hasiči, kteří měli zájem jet za kulturou, se svátečně ustrojili a vyrazili do Prahy do divadla ABC. Vybrali jsme pohádkovou komedii "Láska ke třem pomerančům". Divadelní soubor byl skvělý a smáli jsme se celé představení. Pobavila nás i cesta tam - několikrát se naše skupinka v metru různě rozdělila a byli i tací, co se ztratili.

To vše nás tak zaujalo, že nápad vyfotit tuto expedici přišel až na cestě zpět v metru. Abychom té kultury neměli málo, většina hasičů přišla také v neděli Opět jsme se statečně vrhli do jarního úklidu příkopů.

Šli jsme do toho s odhodláním, že nás letos nic nepřekvapí, ale opět překvapilo! To, co dokážou "LIDI" vyhodit do přírody, rozum nebere! Letos se nám, hasičům z Brodku opět povedlo velké maškaření v Dětenické sokolovně. Hojně navštívený dětský maškarní ples, který začínal ve dvě hodiny, plný tance, her a zábavy, končil vynesením Morany - zimy ze vsi. V osm hodin večer ho pak trumfnul dospělácký maškarní bál.

Kde bylo snadnější počítat tanečníky bez masek. Nápaditost nabírá rok od roku na obrátkách. A tak letos po těžké volbě získali třetí místo a šišku salámu Myšpulín, Fifinka, Pinďa a Bobík. Druhou cenu — dvoupatrový dort — získali astronauti z Kozodírek i s raketoplánem. A první cenu — sud piva — si odkulila dvě miminka v "plných plenkách". Užilo se spousta legrace při tanci, židlované i bramborované, a kdo nevěří, ať přijde příští rok na naše maškarní.

Po velkém hasičském zvaní Za to si užili spoustu zábavy, tance a společenského ruchu. Ocenili štědrou podporu plesu sponzory a pak zcela nadšeni, leč unaveni, odcházeli k domovu.

Akce byla úspěšná a její výtěžek podpoří letošní stavbu nového stánku na hřišti. Během podzimních měsíců proběhlo několik pracovních dobrovolných akcí na stavbě nového občerstvovacího centra 8x9 metrů. Budovalo se za každého počasí, mnohdy i nevlídného. Co jsme si předsevzali máme splněno, tzn. Nyní se již těšíme na jaro, až budeme pokračovat. Tentokrát se schůze konala na Radnici v Libáni, kde jsme zhodnotili letošní úspěšný a činnorodý rok.

Odhlasovali jsme si ještě vyšší cíle a příští rok na další výroční schůzi posoudíme, zda jsme nepřecenili své síly. Přijali jsme nové členy a po dobré večeři se rozjela spontánní zábava, že i ti dříve narození se bavili tak dobře, že odcházeli mezi posledními. Kulturní akce jsme tento rok uzavřeli rockovou zábavou v sokolovně.

Kapela přilákala spoustu fanoušků rockové hudby. Předkapelou byl Nouzový Východ. Hasičský výlet byl tajný až do posledního okamžiku. Teprve v autobuse nám Vláďa Valenta vedoucí zájezdu prozradil cíl cesty. Cesta byla dlouhá, ale stála za to.

Exkurze byla zajímavá a poutavá. Návštěva horní velké nádrže nás doslova okouzlila. Zprvu bylo vše zahaleno do husté mlhy, ale ta se brzy rozplynula a ukázalo se úchvatné panorama. Výlet končil večeří v restauraci a cestu zpět jsme si krátili zpíváním. Letošní ročník Brodeckého klání se velmi vydařil.

Účast týmů byla dostačující pro kvalitní soutěžení plné zábavy. Vše začalo nástupem a přivítáním všech zúčastněných, pokračovalo to zábavnou štafetou, která byla na téma Hledání vody, pak pokračovaly klasické útoky a v mezičase se soutěžilo v házení plyšákem, válečkem a sudem o hodnotné ceny.

K tomu všemu přálo počasí a vydařila se i večerní diskotéka s Rudou a Michalem, kteří také celý den moderovali. Za podpory obyvatel Brodku a okolních vesnic jsme vybojovali druhé místo a sud piva, který určitě společně zdoláme. I letos jsme se zúčastnili tradičního hasičského sranda-mače v Kozodírkách.

Celý den byl nabitý přátelskou atmosférou, přesto zde nechyběla zdravá rivalita a soutěžní vzrušení. Večer jsme se pobavili na diskotéce s Rudou a Michalem. Vítězné družstvo "Vikings" si odvezlo putovní pohár do Mladé Boleslavi. Místní brodečtí borci obsadili krásné 3. Sportovní výkony jsme večer oslavili s rockovými kapelami Nouzový východ a Telegraf. Kapely a pěkné počasí přilákaly spoustu hudbychtivých nadšenců.

Zde jsme si vyzkoušeli obrovský rozdíl v útoku za světla a za tmy. Hlavním aktérem večera byla hudební skupina Luboše Odháněla. I přes nepříznivé podmínky, které způsobilo počasí se sešlo hodně lidí, kteří se chtěli pobavit a poslechnout si dobrou muziku.

Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na příští akci: Letos se pořádala u nás na Brodku. Vzhledem k deštivému počasí jsme ani nedoufali v tak hojnou účast. Z okrsku přijelo 7 družstev mužů, 4 družstva žen a 2 družstva dětí. Dále tu byla 2 hostující družstva.

Vše proběhlo dle pravidel s jedním drobným zraněním. Naši muži skončili na 4. Letos byl na Brodku opravdu slet čarodějnic. Dokonce se zde volila "miss čarodějnice". O titul se nakonec ty ježibaby popraly. Přesto odvedly všechny zúčastněné k ohni, kde upálily svoji hadrovou kolegyni a pak nastal opravdový rej, neboť začaly hrát na honěnou. Přidali jsme fotky z hřiště než jsme vyrazili k ohni.

Dobrovolní hasiči se společně s myslivci, sportovci a obecním úřadem zúčastnili každoročního úklidu okolí našich obcí. Celé dopoledne jsme čistili příkopy.

: Vystrik do pusy tematicke akce

SEX VIDEO KRASNE PRDELKY 415
Prsaté ženy blechovi cz Amateri ona hleda jeho sex havirov
Rozzlobenímuži prvni sex Počasí jim přálo, sice foukal studený vítr, ale zimu zaháněli něčím ostřejším na zahřátí, což občané vyměňovali za rozdané pozvánky. Hudba byla opět skvělá, parket nabitý a atmosféra jiskrná. Těšíme se na příští ročník a doufáme, že: Zúčastnilo se 53 lidiček a počasí nám přálo. Na závěr odpoledne se vyhlásily a ocenily nejlepší a nejaktivnější masky, a vynesla zima ze vsi.
Vystrik do pusy tematicke akce Tančilo se, soutěžilo, taškařilo a bumbalo až do brzkých ranních hodin. Kulturní akce jsme tento rok uzavřeli rockovou zábavou v sokolovně. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Maškarní ples pro děti FOTO Dětské maškarní rejdění nám letos vyšlo na pátek velikonoční a tak i hlavní ceny byly velikonoční — dorty ve tvaru malovaného vel. Děti se koupaly v bazénu, hasiči cvičili a někteří co zlobili se nedobrovolně koupali v kádi.
Jen pornuj eroticke dopisovani Lezbicky czech xxx