Zákulisí cz ženský výstřik

Rád si před Tebou vyhoním. Ty si budeš honit kundičku a já péro. Ve vane proudem vody ze sprchy Prstem kdekoli, venku na lavičce i v posteli. Ukázala by mi nektera holka sve honeni???

Nebo kluk svuj vystrik nekde v přírodě? Jo, tak takhle to mám taky moc ráda. Taky musím masturbovat každý den. Dělá mi to moc dobře a ještě více mě vzrušuje,když se na mě dívájí ženy. REád si to dělám i před kamerkou. Jo jo je to tak. S kamarádkou rádi masturbujeme před sebou a díváme se na sebe,je to super.

Nie je nic krajsie nez sa pozerat ako zena masturbuje. Velmi ma to vzrusuje. Na zivo jeto najlepsie ale webka je tiez dobra.. Amatérská videa od TOP uživatelů. Amatérské fotky od TOP uživatelů. TOP uživatelé Více info zde. Zajímavé recenze Night Club Praha. Fórum - erotická diskuze - Masturbace - ženská masturbace Napsat nový příspěvek. Má skleněnou láhev podobnou od kečupu,tu náplnila hodně teplou vodou a pak si na ni nasedla tím širokým dnem do sebe.

Orgasmus přišel během chvilky a tak ji vytáhla a napřed myslela,že vytekla ta voda. Rychle jsem do ní zasunul prsty a začal prstit. Mlaskavý zvuk se změnil v čvachtavý. Postel byla totálně zmáčená. Teď když se jí to daří stále,máme na zemi pěnové desky a já lehávám pod ní a jsem totálně mokrý. Chytám i do pusy. Čůráni to není,je to naprosto průhledná tekutina. Před třemi roky jsem poznal jednu divošku která se živila jak jsem časem zjistil jako kurvička v jednom nejmenovaném podniku,měla hodně ráda měla to hodně ráda čubička jedna: U ní jsem mohl zkusit všechno a opravdu mě naučila hodně věcí který jsem ještě v tu dobu neznal.

Byla o 6 let starší a pořád tvrdila že ji už nemůže nic překvapit natož se něčemu přiučit Mým snem bylo přivést ženu k mokrému orgasmu,hodně jsem to studoval na internetu a když u ní jsem mohl cokoliv,tak jsem si říkal že to musím vyzkoušet Jeden večer jsem koupil vínko,zapálil svíčky,nahodil správnou atmosféru a po dvou hodinách předehry a pořádný divočiny jsem ji podle toho co jsem vykoukal z netu začal dvouma prsty dráždit bod G.

Trvalo asi 20 minut než jsem správně přišel jak na to a pak to přišlo Prvně se tomu začala bránit ale nakonec pomalu začala cákat,bylo to neuvěřitelný a pokaždé když jsme si to rozdaly tak to i dokonce vyžadovala a cákala čím dál víc i několikrát za sebou. Do dnes nezapomenu na to jak se pokaždé svíjela v křečích než orgasmus odezní,v tem moment to byl nejlepší pocit na Světě když jsem viděl jak je zničená,kolikrát jsem se ani nemusel udělat ale hlavně když jsem ji dokázal totálně zničit Po ní jsem poznal ještě pár holek a u každé tahle technika zabrala,některá to nechala zajít až do sladkého konce a některá zas těsně před tím uhnula Takže kočičky,pokud narazíte na někoho kdo tuhle techniku jak vás přivést k mokrému orgasmu ovládá tak to rozhodně aspoň jednou zkuste a neuhýbejte Nechte ho ať to dotáhne do konce,jakmile to jednou okusíte,tak nejspíš zažijete vrchol rozkoše který nemusí přijít každý den

...

NAHATÁ SMIROVANI

Zákulisí cz ženský výstřik

1. leden Komentáře k videu - Vagína a výstřik do rána .hezky jsem si to u tvéhoo videjka udělala,jsi užasný štastná ženská která stebou šoustá. červen Robertek a ženský výstřik 2. Masturbace s velkým robertkem a ženský výstřik. Bodové hodnocení. Pro hodnocení videa se musíte přihlásit. květen To je neco pro ženy ;-). Bodové hodnocení. Pro hodnocení videa se musíte přihlásit. Video nemůžete komentovat. Musíte být přihlášen. 9. září Výstřik bez honění. Chcete také naučit jak se udělat bez použití rukou? Napište mi zprávu. Bodové hodnocení. Pro hodnocení videa se musíte. Ženský výstřik. takhle krásně dokáže téct:D. Bodové hodnocení. Pro hodnocení videa se musíte přihlásit. Video nemůžete komentovat. Musíte být přihlášen. květen To je neco pro ženy ;-). Bodové hodnocení. Pro hodnocení videa se musíte přihlásit. Video nemůžete komentovat. Musíte být přihlášen.