Sex s kamaradkou lezby sex

sex s kamaradkou lezby sex

Jednak jsem dostala spoustu dárků mezi nimi třeba vibrátor, když jsem prý teď sama , jednak jsme se nádherně bavili. A taky hodně popíjeli — tedy především já. Zřejmě to na mě mí milí nachystali, aby byla legrace, a nenápadně do mě lili všechno možné. Každý si chtěl se mnou připít a chodili zásadně po jednom. Nejdřív jsem byla jen ohromně veselá. Pak se mi začalo chtít hrozně spát. A pak mi najednou bylo zas dobře, asi mě měl alkoholový bůh rád, a všechno začalo nanovo.

Nakonec třicátníci zvyklí na režim s dětmi začali odpadat a vytrácet se do jednotlivých pokojů, až nás dole u stolu zůstalo asi jen pět statečných.

A někdy nad ránem odpadli i ti tři a nad jednou z posledních lahví jsem zůstala jen se Sašou. Jednou z letitých kamarádek — a lesbičkou. O Saše jsme to věděli všichni roky, nikdy se s tím netajila. Stejně jako já měla poslední dobou na partnerské vztahy spíš smůlu, a tak jsme si navzájem vylévaly srdce, i když už šlo spíš o opilecké blábolení.

Když za oknem začalo svítat a my tam pořád seděly, napadla mě šílená věc — půjdeme si zaplavat! Chalupa stojí přímo u rybníka, byl to ten jeden z parných týdnů, už po ránu dvacet stupňů, přišlo nám to v tu chvíli jako skvělý nápad.

Vyplížily jsme se z chaty na malou travnatou plážičku, kterou mí rodiče pravidelně sekali, tam se svlékly a vlezly do vody. Byla strašně studená, ale nám to ani nepřišlo! Smály jsme se a cákaly po sobě jako malé holky. Najednou Saša doplavala až ke mně a políbila mě.

Ucukla jsem a začala se smát, co to dělá. Dívala se na mě vážně a políbila mě znovu. A já jsem přestala protestovat a vracela jí to. Objaly jsme se a líbaly ve vodě jak o život. Bylo to strašně zvláštní, moje pusa zvyklá na zarostlé mužské tváře byla z nečekané jemnosti ženských rtů úplně vedle. Pak mi Saša sjela jednou rukou na prso. První instinkt byl vytrhnout se a zařvat na ni, co blbne, ale byla jsem pořád natolik opilá, že jsem se jen zahihňala. Jenže ona mě začala hladit tak, že mě smích přešel a místo toho mě to vzrušilo!

A pak už to šlo rychle. Nějak jsme se vypotácely z vody, ležely na trávě, hladily se, líbaly… tedy hlavně ona mě. Já držela a nemohla uvěřit, že může být dotek ženských rukou a úst na těle tak nádherný! Saša mě dovedla ke dvěma orgasmům a když viděla, že opačně si netroufám, jen si položila moje dlaně na prsa, líbala mě a uspokojila se sama.

Nemohla jsem se vynadívat! Pak jsme dlouho jen tak ležely v trávě, dívaly se na nebe a já si připadala skoro jako na drogách. Nakonec jsme takhle usnuly a vzbudily nás až překvapené a trochu vyděšené obličeje dvou kamarádů, kteří nás šli hledat. Bylo poledne a my se na sluníčku pěkně spálily! Mojí první reakcí byl úlek, kde to jsem, pak jsem se podívala na nahou Sašu, zjistila, že jsem taky nahatá, a lekla se. Honem jsem se zakryla oblečením, protože kluci se nějak nemohli vynadívat, a pak přemýšlela, jestli se opravdu stalo to, co si myslím.

Když jsem vykoktala něco ve smyslu, že jsme se šly ráno vykoupat, zaťukali si na čelo a odešli. Saša mě s úsměvem pozorovala, když viděla, že nevím, kam s očima a co říct. A já tě tak trochu zneužila.

Ale tím to končí, neboj, budeš si to pamatovat jako super zážitek, vždyť se ti to líbilo, ne? Je to několik týdnů, o našem úletu víme jen my dvě a myslím, že to tak zůstane. Ani nečekám, že by se někdy opakoval, protože až budu slavit čtyřicítku, počítám a doufám, že už u toho budou i mé děti. Ale když si na to teď vzpomenu, pokaždé mě slastně zašimrá v břiše. Zalíbilo se nám mít své jazyky navzájem propojené a něžně jimi hladit rty.

Když jsme zvolna přestali a dívali se navzájem rozklepaně do očí, zeptala se mě Lenka, jestli jsem to s lesbami myslela vážně. Já jsem odpověděla, že asi ano, proč taky ne. Na to Lenka jen zareagovala, že si to myslí taky, že to musí být super. V tom mě otočila na záda a svou rukou přejela přes mé kalhotky.

Celé to byl naprosto neskutečný zážitek, kterého jsem se najednou přestala bát a hlavou se mi míjela představa, jestli má Lenka v úmyslu zkusit mi to dělat pusou, že už si přeji, aby to tak bylo. Nastalo něco tak krásného, co jsem doposud nezažila. Lenku jsem držela jemně za hlavu a hladila ji. Bylo to božské, viděl svou nejlepší kamarádku, jak mi dělá blaho v klíně.. Po chvilce mi bylo jasné, že k orgasmu není daleko a bylo to tak, svůj první orgasmus s Lenkou byl tak silný, že jsem se nemohla v křeči ovládat.

Lenka to dělala skvěle a také mě moc vzrušovalo to, že je to Lenka, není se proto snad ani čemu divit. Vzájemné mazlení a hraní nám vystačilo na celý zbytek večera. Rodiče nás ráno obě vzbudili, což nebylo divné, protože Lenka u nás už dříve přespávala a oznámili, že chápou, že jsme se večer bavili, ale že by bylo slušné zbylé lahve po pití uklidit, s úsměvem samozřejmě.

Od té doby jsem měla sex s několika kluky i s pár holkami, ale zážitek s Lenkou je nezapomenutelný. Proto si ho také společně připomínáme, a obzvlášť poté, co jsme si pronajali společný byt. Milujeme se a je nám dobře. Jak jsme se poznali s kamarádkou - jinak. Nicol, Ústí nad Labem. Prověřené erotické podniky HolkyNajisto: Priváty Praha a escort agentury.

Hledala jsem tedy na seznamce pro holky, co hledají holky. Nejsem autorkou erotických povídek, takže se tady nehodlám do detailu rozepisovat o tom, jak to probíhalo dál. Jednak jsem dostala spoustu dárků mezi nimi třeba vibrátor, když jsem prý teď samajednak jsme se nádherně bavili. Jednou jsme byly na super party a trochu jsme se tam uvolnily víc než obvykle. Lenka vyprávěla, jak jí to jednou jeden kluk neohrabaně rukou, a vůbec, sexuální historky se staly hlavní náplní večera. Moje sestra je lesba!

A já jsem přestala protestovat a vracela jí to. Objaly jsme se a líbaly ve vodě jak o život. Bylo to strašně zvláštní, moje pusa zvyklá na zarostlé mužské tváře byla z nečekané jemnosti ženských rtů úplně vedle. Pak mi Saša sjela jednou rukou na prso. První instinkt byl vytrhnout se a zařvat na ni, co blbne, ale byla jsem pořád natolik opilá, že jsem se jen zahihňala. Jenže ona mě začala hladit tak, že mě smích přešel a místo toho mě to vzrušilo! A pak už to šlo rychle. Nějak jsme se vypotácely z vody, ležely na trávě, hladily se, líbaly… tedy hlavně ona mě.

Já držela a nemohla uvěřit, že může být dotek ženských rukou a úst na těle tak nádherný! Saša mě dovedla ke dvěma orgasmům a když viděla, že opačně si netroufám, jen si položila moje dlaně na prsa, líbala mě a uspokojila se sama.

Nemohla jsem se vynadívat! Pak jsme dlouho jen tak ležely v trávě, dívaly se na nebe a já si připadala skoro jako na drogách. Nakonec jsme takhle usnuly a vzbudily nás až překvapené a trochu vyděšené obličeje dvou kamarádů, kteří nás šli hledat. Bylo poledne a my se na sluníčku pěkně spálily! Mojí první reakcí byl úlek, kde to jsem, pak jsem se podívala na nahou Sašu, zjistila, že jsem taky nahatá, a lekla se.

Honem jsem se zakryla oblečením, protože kluci se nějak nemohli vynadívat, a pak přemýšlela, jestli se opravdu stalo to, co si myslím. Když jsem vykoktala něco ve smyslu, že jsme se šly ráno vykoupat, zaťukali si na čelo a odešli.

Saša mě s úsměvem pozorovala, když viděla, že nevím, kam s očima a co říct. A já tě tak trochu zneužila. Ale tím to končí, neboj, budeš si to pamatovat jako super zážitek, vždyť se ti to líbilo, ne? Je to několik týdnů, o našem úletu víme jen my dvě a myslím, že to tak zůstane.

Ani nečekám, že by se někdy opakoval, protože až budu slavit čtyřicítku, počítám a doufám, že už u toho budou i mé děti. Ale když si na to teď vzpomenu, pokaždé mě slastně zašimrá v břiše. Udělejte si čas na rozhovor se svými nejbližšími.

Tentokrát se vyhněte praktickým tématům, protože jsou mnohem závažnější věci, které trápí někoho z rodiny. Nejde-li o zdraví, tak si s tím…. Přestože to vím už od časných středoškolských let, kdy jsem si se spolužáky na školních výletech testovala, co vydržím, teprve teď, ve svých třiceti, jsem zjistila, co opravdu dovede.

Například díky němu zažijete úžasný sex se ženou. I přesto, že jste jinak heterosexuální. Nebo jste si to aspoň doteď myslela. Jaký byl jejich první sexuální zážitek, na který se nezapomíná?

Na rozdíl od toho, co je vidět v televizních seriálech a filmech,…. Zážitek, na který nezapomeneme   Na letní lásky a románky vzpomínáme často i po letech nostalgicky a s…. Život očima známých osobností. Jaké mají rady, postřehy a názory? Láska a vztahy Lesba Úlet Kamarád.

Z mojho prieskumu klikne na mysku aspon raz v zivote tak 6 z Adrainnnnnna Napište příspěvek do diskuze. Chce se s vámi rozejít?

Včera 2 Muži často neradi dělají zásadní rozhodnutí a kroky a doufají,…. Manžel přišel o práci a ani se ji nesnaží najít Včera 12 Když Karolíny manžel přišel o práci, myslela si, že to je jen…. Z manžela se vyklubal gay, dodnes spolu nemluvíme Čekám dítě, ale nevím, zda bude otcem manžel, nebo jeho syn. Budu proto nazývat toto místo takto. Co následovalo dále, bouřlivý smích a pár panáku pití. Lenka na moji předchozí větu reagovala tak, že jestli si tohle myslím, že bych asi chtěla mít sex s holkou, načež roztáhla jemně nohy a párkrát povytáhla obočí, což mě skutečně rozesmálo.

Hlavou se nám honilo milion věcí, ale nám se to jednoduše zalíbilo. Zalíbilo se nám mít své jazyky navzájem propojené a něžně jimi hladit rty. Když jsme zvolna přestali a dívali se navzájem rozklepaně do očí, zeptala se mě Lenka, jestli jsem to s lesbami myslela vážně. Já jsem odpověděla, že asi ano, proč taky ne. Na to Lenka jen zareagovala, že si to myslí taky, že to musí být super. V tom mě otočila na záda a svou rukou přejela přes mé kalhotky. Celé to byl naprosto neskutečný zážitek, kterého jsem se najednou přestala bát a hlavou se mi míjela představa, jestli má Lenka v úmyslu zkusit mi to dělat pusou, že už si přeji, aby to tak bylo.

Nastalo něco tak krásného, co jsem doposud nezažila. Lenku jsem držela jemně za hlavu a hladila ji. Bylo to božské, viděl svou nejlepší kamarádku, jak mi dělá blaho v klíně.. Po chvilce mi bylo jasné, že k orgasmu není daleko a bylo to tak, svůj první orgasmus s Lenkou byl tak silný, že jsem se nemohla v křeči ovládat. Lenka to dělala skvěle a také mě moc vzrušovalo to, že je to Lenka, není se proto snad ani čemu divit. Vzájemné mazlení a hraní nám vystačilo na celý zbytek večera.

Rodiče nás ráno obě vzbudili, což nebylo divné, protože Lenka u nás už dříve přespávala a oznámili, že chápou, že jsme se večer bavili, ale že by bylo slušné zbylé lahve po pití uklidit, s úsměvem samozřejmě.

Od té doby jsem měla sex s několika kluky i s pár holkami, ale zážitek s Lenkou je nezapomenutelný. Proto si ho také společně připomínáme, a obzvlášť poté, co jsme si pronajali společný byt. Milujeme se a je nám dobře.

Sex s kamaradkou lezby sex

Sex s kamaradkou nahe sexy holky

Sex s kamaradkou lezby sex