Www amateri sex na wc

www amateri sex na wc

Jako děvčátko, ale z každého oka jí kouká deset čertů. No prostě k nakousnutí. Po přípitku na tykání s nezbytnou pusou netrvalo dlouho a došlo k prvnímu milování.

Byla to rychlovka v kanceláři na stole, nestačila se ani svléknout, a tak odcházela domů se skvrnou od semene vzadu na sukni, pod svojí malinkou prdelkou. Vůbec se za to nestyděla, spíš naopak, nesla se pyšně jako páv. Pak jsme se milovali v kanceláři na koberci a postupně hledali a nacházeli různá místa, kde jsme mohli být spolu sami a potěšit jeden druhého. Náš vztah byl založený čistě na sexu, oba jsme ho měli rádi a velice jsme si vyhovovali.

Stačila nám chvilka a už jsme měli ruce v cizích kalhotách nebo kalhotkách a dělali si dobře. Jednou jsme se v práci zase dráždili a dopadlo to tak, že Jana skončila na kolenou pod stolem a velice obratně se zabývala mým ocasem, který mi vytáhla z kalhot. Bylo velice vzrušující tvářit se nahoře, že se nic neděje a přitom mít ptáka v její puse. Uměla to skvěle, hrála si se mnou tak obratně, že jsem brzy viděl všechny svaté. Lízala mi žalud i celou délku ohonu, jemné si pohrávala s mými varlaty, polykala skoro celý můj klacek, jedním slovem bylo to skvělé.

Velice dobře věděla, kdy a kam sáhnout, kde přitlačit, co polechtat. Cloumala mnou rozkoš, zatínal jsem pěsti a snažil se vrážet svůj ocas co nejhlouběji do její pusinky. Potom si nechala mezi rty jenom žalud a masírovala zbylou část mého ocasu rukama. Postupně zrychlovala svoje pohyby tak, že bylo jasné, co musí přijít.

Když pak ještě jemně podráždila koule, výsledek se dostavil. Natáhl jsem nohy, začal sebou škubat, vtlačil jí čuráka daleko do pusy a už putovaly první stříkance do jejího krku. Pevně mě stiskla prsty a její jazyk pracoval na mém žaludu jako o závod. Vysála mě dokonale, a protože velice ráda polykala mrdku, nezbyla ani kapka. Ještě mne jemně dolízala a pak se vynořila zpod stolu se zářícíma očima a kouzelným úsměvem na rtech.

Pak změnila místo a začal jsem chodit já za ní. Tam už bylo obtížnější najít klidné místo pro naše hrátky. Ale kdo hledá, najde, a tak jsme pokračovali. Jednou, to jsme zůstali v kanceláři chvilku sami, jsme zase dostali oba chuť na to jediné. Jana byla v širší a volné sukni, a tak se mi po chvilce zdráhání podařilo stáhnout jí kalhotky. Začal jsem zrovna, když ve stoje telefonovala, aby se nemohla příliš bránit.

Napřed se sice trochu kroutila a uhýbala, ale když už je měla u kotníků, rychle si je sama sundala, aby nás někdo nepřekvapil v tak kompromitující situaci. Bylo velice vzrušující vědět, že pod sukní má jenom holou prcku a zarostlou kundu, která už začínala vlhnout. Vsunul jsem ruku pod sukni a začal si hrát v té rozkošné píče. Jana se opřela o stůl a trochu se rozkročila, aby mi usnadnila vniknutí.

Napřed jsem jenom jezdil hranou ukazováku v tom mokrém horku, které se pod tlakem prstu krásně rozevíralo. Pak dva moje prsty snadno vklouzly dovnitř a palcem jsem dráždil bobtnající poštěváček. Přivřela oči a začala vrnět. V tom se vrátil její kolega. Tak, tak jsem stačil vyškubnout mokré prsty ven. Když jsem si je dal pod nos, krásně voněly. Bylo jasné, že tady pokračovat nemůžeme. Ale Jana si věděla rady. Bylo to kolem oběda, a tak na patře mnoho lidí nebylo.

Pošeptala mi do ucha, co mám dělat, rozloučil jsem se a odešel. Podle její rady jsem našel pánské WC a obsadil tu největší kabinu. Netrvalo dlouho, klaply dveře a Jana vklouzla ke mně. Zamkla, otočila se ke mně zády a zvedla si sukni. Zasvítila na mě její malá, kulaťoučká prdelka. Rozkročila se a opřela o stěnu. Okamžitě jsem jí vrazil dva prsty dovnitř a dráždil její otvor, krásně vlhký po předchozí přípravě v kanceláři.

Sáhla rukou dozadu a chytila mě za ptáka. Sundal jsem si kalhoty a dal jí ho do ruky. Chvilku mi ho mnula a pak mě táhla k sobě. Trochu jsem poklesl v kolenou a zasunul ho do připravené píči. Vrazil jsem ho hluboko dovnitř, pak povytáhl a začal jezdit dovnitř a ven.

Netrvalo dlouho a její píča se bohatě zalila sťávou a začalo to mlaskat. Pak mě najednou odstrčila a sedla si se široce roztaženýma nohama na mísu. Začala si sama probírat svoje vlhké údolí, podívala se na mě a otevřela pusu. To byl pro mě jasný povel. Jeden malý krok a měla pusu plnou. Jednu ruku nechala dole, druhou mi začala masírovat ocas. Ale ani to nebyla poslední pozice toho dne. Za chvilku se zvedla, posadila mě na mísu a zase na mě vyšpulila tu svou malinkou prdelku.

Chytila mě za ocas, dřepla a pak se mi posadila zády do klína. Zároveň si zavedla moje kopí do sebe. Chvíli jenom slastně vnímala svoje naplnění, pak se začala zvolna pohybovat. Nebylo tam moc místa, takže jezdila na mém bodle jenom kousek dopředu a do stran, ale i to stačilo k naší rozkoši.

Doširoka roztáhla stehna, takže jsem měl možnost jí zepředu dráždit poštěváček, což se jí samozřejmě velice líbilo. Chvilku jsme se tak milovali, potom Jana sesedla a otočila se ke mně čelem. Prohrábl jsem jí zase kočičku, ona se rozkročila a znovu na mě nasedla. Můj čurák v ní zmizel jako v Bermudském trojúhelníku. Teď už to bylo obtížnější, ale přesto jsem se probojoval k její tuhé fazolce a pomáhal prsty zvýšit její vzrušení.

Nadskakovala na mně jako divá a jen jsme se oba snažily být potichu, aby nás tam někdo neobjevil. Nebylo to snadné, protože rozkoš nás obou stoupala jako vlajka na stožár. Jana se zvedala a spouštěla na mém klacku stále rychleji a razantněji, já jí dráždil poštěvák a zatínal zuby, abych nesténal. Potom se mi podařilo prstem druhé ruky najít její zadní dírku a po chvilce kroužení kolem jsem jí vsunul dovnitř nasliněný ukazováček. Dobře jsem věděl, co to s ní provede, a nemýlil jsem se.

Zrychlila svoje poskoky, spouštěla se na mě tak tvrdě, až to mlaskalo, svírala stěny pochvy a za chvilku byla hotová. Uvolnila se, ale já jsem potřeboval ještě chvilku. Postavil jsem si ji tak, že byla předkloněná a rukama se opírala o mísu.

Přehodil jsem jí sukni nahoru a obnažil zadeček. Jana se rozkročila a nabídla mi tak všechno, co jsem potřeboval. Jediným pohybem jsem do ní tvrdě vnikl zezadu. Zarazil jsem do ní ptáka až po kořen a pak začala zběsilá jízda. Jana se držela mísy, já jí roztahoval půlky a bušil do ní zezadu. Vrážel jsem do ní svoje kopí, jak nejhlouběji to šlo a ona mi pomáhala přirážením. Kdyby teď někdo vešel, mlaskání její kundičky by mu určitě prozradilo, co se v té malé kabince děje. Naštěstí nikdo necítil potřebu navštívit záchod.

Šoustal jsem jí, jak nejrychleji jsem dovedl, a tak netrvalo dlouho a už to na mě přicházelo. Jana to zkušeně poznala, protože přesně v ten pravý okamžik se mi vysmekla, otočila se a posadila na mísu. Hladově chňapla po mém škubajícím se ohonu, pustila si ho do pusy a sála jako nemluvně. Stříkance semene jí proudily do krku a ona nadšeně polykala všechno, co jsem jí mohl poskytnout. Já jsem se škubal v křeči, zatínal zuby, abych nekřičel, ale Jana nepovolila, dokud ze mě nevysála poslední kapku.

Pak mě ještě chvilku žmoulala rty a jazykem, než mě propustila. S úsměvem a mlsnýma očima si otřela pusu a naposled mě políbila. Uklidnili jsme se, ale teď nastal problém. Jak se dostaneme ven? Prozkoumal jsem cestu a naštěstí se nám podařilo opustit záchod bez toho, aby nás někdo viděl.

Ono by se to dost těžko vysvětlovalo. Ale stálo to za tu trochu strachu. Pak se nám podobnou akci podařilo zopakovat ještě jednou. Tentokrát jsem to byl já, kdo měl větší problémy, protože ten záchod byl dámský.

Navíc během naší akce dvakrát někdo použil sousední kabinku, což bylo docela vzrušující, protože jsme zrovna byli v nejlepším. Ale ani podruhé se nic neprozradilo, jenom ta kabinka byla o něco menší, a tak bylo míň místa pro naše dovádění. Nicméně to byla docela zajímavá zkušenost. Naše hrátky v autě nebo v přírodě nebudu popisovat, ty jsou docela běžné a každý už to jistě nejednou zkusil. Zajímavé bylo snad jen to, když mi to Jana udělala pusou v kině a jednou dokonce na zadních sedadlech prázdného nočního autobusu.

Ale tehdy jsme museli dost pospíchat, protože se blížila konečná. Po jednom pěkném milování se mi Jana svěřila, že by se svým přítelem rádi vyzkoušely to, o čem spolu už dlouho mluví a zatím nenašli odvahu to opravdu zkusit. Totiž milování ve trojici. Vzhledem k tomu, že já jsem pro každou dobrou špatnost, domluvili jsme se na jednom večeru a sešli se u Mirka doma.

Po úvodním seznamování jsme zahájili naše setkání konzumací třešňovice, což se později ukázalo jako ne příliš šťastný krok. Sice jsme postupně ztratili první ostych v této souvislosti mě napadá slovo panenský, ale panna už nebyl nikdo z nás , ale v závěru plánované akce byl alkohol spíš na závadu. Začali jsme pomalým svlékáním, samozřejmě, že první byla na řadě Jana.

Je sice poměrně malá, ale velice pěkně rostlá, souměrné a tvrdé kozičky jí trčí výbojně dopředu a pod krásně formovaným bříškem se v houštině schovává její největší poklad. Dychtivá, lačná a téměř vždy připravená píča. A to už vůbec nemluvím o její kouzelné prdelce, které se tak rád držím, když ji mrdám zepředu, a která vypadá úplně skvěle při mrdání zezadu. Poté, co jsme svlékli Janu a cesta zpátky už nevedla, zbavili jsme se oblečení i my dva.

Jana nedělala dlouhé cavyky a přesto, že domácí pán byl Mirek, zahájila akci se mnou. Malinko si promnula poštěváka tak, že její prsty byly vlhké, s milým úsměvem se ke mně přiblížila, rozkročila se nade mnou, roztáhla si kundu a pomaloučku se nabodla na ocas, který jsem si už delší dobu mnul ostatně stejně jako Mirek, který se na nás se zalíbením díval. Nechala si špičku napřed jenom na krajíčku, pomalu a lehce se chvilku pohybovala a pak najednou klesla dolů a už jsem byl celý uvnitř.

Mám rád ten první pocit krásného a překvapivého tepla, které mi obalí klacek, tu nádhernou vlhkost, která se nedá srovnat s ničím jiným na světě. Přivřel jsem oči a slastně zavrněl. Janě se to líbilo určitě taky, protože se začala na mém čuráku zvolna pohybovat nahoru a dolů. Tiché vzdechy jí unikaly ze rtů a z kundy jí začínala prýštit ta nejvoňavější šťáva na světě. Netrvalo dlouho a Jana přitvrdila a zrychlila, měnila směry pohybu, kvedlala se do stran, dopředu a dozadu a zase nahoru a dolů.

Prostě rajtovala na mně jako při dostihu. Líbilo se nám to oběma, ale byl tu ještě Mirek. Nechal honění péra, přiblížil se k nám a začal Janě dráždit zezadu bradavky.

To má taky ráda, ostatně jako většina žen. Stojící klacek jí přiložil k zadnímu otvůrku mezi půlkami, přitiskl se k ní a pohyboval s ní na mém kůlu.

Natáhl jsem ruku dozadu za Janu a uchopil jeho ocas. Sex na wc ujde ale kabinky v nákupáku jsou super občas si ho tam jdu i jen vyhonit Krásný příběh, který snad zažil každý z nás Autor takovýchto příběhů musí být velmi pozorný aby nenpsal nějaké chujoviny! Pakliže ti dal kalhotky stranou při zavádění penysu, nemohla jsi logicky po aktu kalhotky natahovat, byt by byly z nejemnějšího mikrovlákna, páč jsi je měla celou dobu oblečené Na začátečníka ale dobrý Ale kdo by se pídil po detailech, ze?

Ta kabinky jsou super, navíc když víš, ze za zrcadlem je kamera a sekuritaci pak nahonujou. Nee, v obchode v kabince ze jsou za zrdcadlem kamery? Tak to budou mit z minuleho tydne v CA docela dobre zabery. Snad to nehodi na net. To by se doma asi nelibilo Z těchto výmyslů se stávají příběhy.. Vždyť to ty holky přece tak strašně rajcuje ;. Dneska si jdeme zablbnout na Sečskou. Provokovat budeme na některém místečku na Ústupkách: Nepůjdete zase někdy blbnout???

Šli bychom s vámi Co takhle zajít na Jezerku? Ahojky jsem 27 letý zvrhlík nejdu slečnu nebo zralou ženu která to má kousek do Nymburka aby se přijela podívat jak si to pěkně udělám a jak mi to cáká když bude chtít může přijít i blíž dnes v Někdo v Plzni na sex na veřejných místech není?

Samý příběh a realita žádná. Ahoj, zítra B dz Tesco Letňany. Kdyby jsi chtěl můžeš si ho vzít do Pusinky, nebo mě ošukat WC, nebo kabinka někde. Písni do SZ, jestli máš zájem. Ja muz 60 l. Ahoj, sháním zde všechny inteligentní a zdravé lidi všech pohlaví i zaměření se zájmem o trochu ,,společenštější" dělání si dobře.

Myslím, a spousta inzerátů my to jen potvrzuje, že nás takových je víc. Bylo by proto škoda nevytvořit nějakou skupinu podobného zájmu a ražení, která by se občas potkávala. Pokud vás můj inzerát zaujal, neváhejte mě kontaktovat na e-mail onanieparty post. Varuji předem, že jsem byl nucen vytvořit jistá pravidla, která oddělí zrna od plev. Jsi-li zrno, neváhej mě kontaktovat Ahoj která se přijdete podívat?

Já 29 léty sameček z Nymburka doraž na ostrov budu si hrát v altánku divačka by byla příjemná Jirka. Rád si honím venku a jsem rád že se někdo občas podívá. Strašně mě to vzrušuje.

Chodí někdo honit nebosexovatna kopeček nad tesco kr pole?? Na lavičce v parku sedí dívka a čte si knihu. Je to způsobná dívka a nic nenaznačuje, že se schyluje k něčemu neobvyklému. Snad jen její hluboce rozepnutá košile, odhalující prsa více než je běžné. Ve vzduchu je cítit blížíci se léto, park je naplněn zpěvem ptáků a línou, uvolněnou atmosférou. Po cestičce přichází muž. Dojde až k lavičce a stoupne si čelem před dívku. Tak k němu ani nezdvihne oči, položí rozevřenou knihu vedle sebe na lavičku a začne mu rozepínat poklopec.

Vyndá mu penis, stáhne předkožku a krouživými pohyby jazyka mu začne olizovat žalud. Po chvilí si vloží penis do úst a začne jej kouřit. Muž stále nehnutě stojí. Ale netrvá to dlouho a vystříká dívce do úst svou dávku semene.

Dívka ještě chvíli kouří, pak si vytáhne penis z úst a spolkne semeno.

Seznamka jihlava freevideo zdarma

: Www amateri sex na wc

Uzka vagina sex amateri Sex otrokovice rychly prachy online
Amaterska seznamka dlouha videa com 231
Www amateri sex na wc 249
SWINGERSAKCE CZ PORNORAMA 773

Www amateri sex na wc

Název v češtině: Rychlovka na WC; Počet přehrání: x; Délka porno videa: Anální sex s kudrnatou zrzkou (HD porno) Amatérské porno jedné zrzky. Jana miluje sex na veřejného WC. Představa, že má České amatérky a amatéři na erotických fotkách a domácím porno videu zcela zdarma · České amatérky .. Sex na veřejném WC se zvrhnul ve vášnivé mrdání mé kundy. Svědí píča nebo. 5. březen Láká mě představa sexu na WC, kabince obchoďáku, nebo tam, kde hrozí přistižení, třeba i absolutně anonymně se zavázanýma očima.Má s tímto tématem.

PRIVAT HAVIROV MAMINY

Sex seznamka | makelearnshare.eu | makelearnshare.eu Navigace: Zvolte kategorii Videa, Sranda Právě se nacházíte: Porno -> Amatéři -> Načapáni na školních WC. Jana miluje sex na veřejného WC. Představa, že má České amatérky a amatéři na erotických fotkách a domácím porno videu zcela zdarma · České amatérky .. Sex na veřejném WC se zvrhnul ve vášnivé mrdání mé kundy. Svědí píča nebo. Název v češtině: Rychlovka na WC; Počet přehrání: x; Délka porno videa: Anální sex s kudrnatou zrzkou (HD porno) Amatérské porno jedné zrzky.