Sex se sousedkou prvni sex

sex se sousedkou prvni sex

Přestal se mnou spát, koupil si kolo, jezdil na služební cesty. Navenek jsme pořád tvořili dokonalý pár. Svěřila jsem se rodičům. Nikdy bych to neudělal, tvrdil jim a oni nadávali mně, že jsem paranoidní. Jednoho dne si sbalil věci a odstěhoval se k sousedce přes ulici.

Dlouho jsem hledala chybu, kterou jsem udělala. Možná jsem si to zavinila sama, nic jsem od něj nechtěla, doma mi s ničím nepomohl a opečovávala jsem ho jako třetí dítě. Měl všechno, co si zamanul. Dlouho jsem si to taky myslela. Dovede si někdo představit ten šok? O půlnoci mi přišla SMS. Nebylo tam ani její oblečení, osobní věci. Zato na stole byl lístek, že už to nemůže vydržet a odchází. Je sice ve věku mého otce, ale má ohromné charizma. Přitahují mě jeho životní zkušenosti, nadhled a nebudu lhát, že mi imponuje i tím, co už dokázal.

Děti má dospělé, s manželkou stejně nespí a tak žádné výčitky nemám, že jsem ho svedla. Chybělo mi dobrodružství, dobývání a obdiv. A tak jsem si našel milenku. Jenže se bojím, když budu s milenkou, nastane po určité době stejná situace. Jo, přiznávám, že jsem sobec, ale jinak to neumím. Ostatně v téhle době může rodit a plodit děti jedině nezodpovědný jedinec. Zajímalo ji jenom mimino. Zpočátku jsem jí to toleroval, ale pak toho už bylo moc. Pořád jenom on, on, a nikdy se nezeptala, co já.

Odstrčila mě na druhou kolej a já se tedy porozhlédl jinde, no! Rychlým pohybem jsem sáhla za sebe, podala si z opěradla židle bundu a zapnula ji až ke krku.

Ze zápěstí stáhla gumičku a naučeným pohybem vytvořila z vlasů culík, ke kterému mi kamarádka nedávno řekla: Přestože mě jeho pocity a pohnutky hodně zajímaly, omluvila jsem se a zbaběle odešla. Život píše různé příběhy. Kapitoly knihy života mohou být veselé, příjemné, milé, radostné, zábavné, ale i smutné, truchlivé, tragické, politováníhodné, kruté.

Některé kapitoly jsou nudné, jiné zase dobrodružné, či s nepředvídatelným koncem. Dočteme se tady o bolesti, která je až k nevydržení, ale i o radosti do morku kostí. Najdeme dokonce příběhy nemající pointu. V některých kapitolách se člověk ztrácí, aby se v jiných našel. A občas člověk vůbec nemá chuť tuhle knihu života číst až do konce. Autorka je normální žena, která poté, co jí odrostly děti, začala běhat a následně i psát. Agátin byt neměl pokojové dveře.

Místo nich byly nainstalovány visací korálky. Před ložnicí jsem se zastavil. Ležela přikrytá lehkou přikrývkou zády ke mě. Byla naprosto nahá, jen na krku měla tenký sametový opasek posázený třpytivými kamínky. Zkoumal jsem ji pohledem a pochopil, že už jistě spí, čemuž nasvědčovalo i její pravidelné oddychování.

Přikrývka zdůrazňovala její ladné křivky. Potichu jsem se vrátil zpět do obýváku, svlékl se a nahý se vrátil zpět do ložnice. Téměř jsem ani nedýchal, když jsem se ocitl těsně vedle postele. Pomalinku jsem z Agáty stáhnul přikrývku a odhalil její tělo. Sáhl jsem si na špičku penisu a mezi prsty jsem ucítil lepkavou tekutinu.

Moje vzrušení bylo tak silné, že mi sperma samo vytékalo ven. Poklekl jsem vedle postele a prohlížel si zblízka její andělský obličej. Jí že je 40? Vypadala tak na necelých Zblízka byla ještě krásnější než v mých představách. Měla nádherně dlouhý řasy jak dva vějíře, který občas kmitly jak se jí něco zdálo. Roztomilej nosánek, ty nejvíc sexy plný rty na světě a navíc pleť jak modelka.

Lehce jsem políbil Agátu na pravé rameno. Ani se nepohnula a tak jsem si dodal odvahy a dotkl se jejího stehna. Měla hebounkou pokožku, jako ze sametu. Zatoužil jsem spatřit její prsa a kundičku. Vstal jsem a obešel postel abych se k Agátě dostal z druhé strany. Už během obcházení postele jsem nedočkavě mihal pohledy směrem mezi Agátiny nohy. Konečně jsem jí uviděl. Ten rozkošný srůst, hladce vyholený, jen v horní části pár jemných chloupků. Zatoužil jsem se dotýkat toho andělskýho těla.

Bylo mi jasné, že v důsledku mojí další činnosti se Agáta může kdykoliv probudit…. Opatrně jsem kleknu na postel a pomalými pohyby se přiblížil těsně k Agátě. Slyšel jsem, jak jemně oddychuje, i své stále divočeji bušící srdce. Navíc jsem se opět začal třást po celém těle a sperma mi už vzrušením začalo ukapávat na Agátinu postel. Nechtěl jsem se už penisu dotýkat, protože jsem se bál, že jakýkoliv dotyk by mohl znamenat výstřik. Když už, tak ať se mně dotkne Agáta. Můj pohled se znovu soustředil na Agátina prsa, která se zvedala a zase klesala v pravidelných intervalech.

Zhluboka jsem se nadechl: Její ňadra jsem měl už téměř na dosah. Ještě kousek, kousíček a mohl jsem se jich dotknout špičkou nosu. Mírně jsem pozvedul hlavu a pomalinku jsem se k prsům začal blížit svými rty až jsem se jich konečně dotknul.

Lehounce, jako bych se bál, že těsnějším dotykem se rozplynou, jsem přitisknul rty na měkkou pokožku Agátiných ňader. Hned poté jsem vysunul jazyk a začal prsa lízat. Okolí pro mě přestávalo existovat a já jsem byl jak v transu. Když jsem procitnul, vrátil jsem se znovu do klečící polohy na posteli.

Automaticky jsem zamířil zrakem k Agátině hlavě a vytřeštěnýma očima jsem se díval do těch jejích. Krve by se mě v tu chvíli nedořezaly. Hlavou se mi začaly honit myšlenky: Vyhodí mě ven a zavolá policii?

Jinak bys nepřišel nahý a nedotýkal se mého těla, co? Agáta se posadila, zadívala se na mě svýma velkýma nádhernýma očima a po chvíli její pohled sjel dolu. Proč myslíš že jsem otevřela to okno.

Zatočila se mi hlava. Sotva jsem ucítil Agátin vlhký jazyk na kořenu svýho ptáka, zatnul jsem zuby a cítil tu pulzující vlnu rozkoše. Měl jsem pocit, že exploze semene mi roztrhala všechny orgány. Břicho se mi křečovitě sevřelo a já jsem pumpoval všechno sperma do Agátiny pusinky. Viděl jsem, jak se ho snaží rychle polykat, ale bylo ho tolik, že jí vytékalo z koutků úst a kapalo na její kozičky. Bylo to, jako by mnou projel blesk. Vyšťavenej jsem se svalil na záda.

Hned jsem ale ucítil na břiše Agátiny ruce a zaslechl její slova: Převalil jsem se na bok a pohladil ji přes prsa. Teď už jsem se jich mohl dotýkat dosyta. Hladil jsem je, mačkal a po chvíli i políbil. Lízal jsem pokožku, cucal bradavky. Mé rty si hrály s jedním ňadrem, zatímco tomu druhému se věnovala moje ruka. Začal jsem je teda kousat s většími intervaly a Agátino vzdychání přerostlo mocné sténání.

Prsty prohrabávala mé vlasy a mírně mi tlačila hlavu blíž a těsněji ke svým výstavním kozičkám. Jakmile jsem se nabažil Agátiných ňader, klesnul jsem na bříško a zulíbal její pupík. Tak jsem se však dlouho nezdržel a nedočkavě jsem sjížděl dolů. Začínal jsem cítit zvláštní odér linoucí se z její vzrušené mušličky.

Jakmile se mi ta intenzivní nádherná vůně dostala až do mozku, můj penis se v tu chvíli zvětšil snad dvojnásobně a byl jak kámen.

Ihned potom jsem narazil na jemné chloupky, které zdobily okolí klitorisu. Lehounce jsem přes ně přejel dlaní a pozoroval Agátinu reakci. Jen hluboce dýchala a slastí zavřela oči. Vrátil jsem svůj pohled zpět ke kundičce a olíznul její horní část. Agáta s sebou mírně cukla. Dalším pohybem jazyka jsem zavadil o klitoris a cuknutí Agátina těla bylo ještě mocnější. Už jsem na nic nečekal. Přesunul jsem se mezi Agátiny nohy a zabořil svoje rty přímo na ústí její jeskyňky. To už Agáta vykřikla a když jsem do ni vsunul prsty, zasténala znovu.

Začal jsem kunčičku oblizovat kolem dokola a přitom jsem strkal prsy dovnitř. Agáta sténala stále víc, čímž mě povzbuzovala a umocňovala moje vzrušení. Znovu jsem si nahmatal svůj ztopořený penis, chtěl jsem dovnitř. Přestal jsem jí lízat a ona spokojeně otevřela oči a usmála se. Díval jsem se na ní a nevěděl jak si o to říct. Ona jako by to vytušila povídá: Zrudnul jsem ještě víc.

Téměř jsem na ní ležel a můj penis se dotýkal jejího pevnýho bříška. Tolik jsem toužil Agátu šoustat a teď se mi to splní. Vzala mi ho do ruky a jedním pohybem vsunula mezi své vlhké pysky. Můj žalud projel dovnitř hrdlem agátiny lasturky, jak nůž do másla. Podívala se na mě svýma krásnýma velkýma očima a usmála se: Chvíli jsem nic nedělal, jen jsem s penisem zabořeným až po kořen vychutnával to nádherné teplo, které sálalo z nitra Agátiny rozpálený vagíny a přecházelo do mýho tvrdýho péra.

První pohyb udělala Agáta, svojí pánví se mi oddálila a vzápětí zase vyšla vstříc. Přirazil jsem, a pak znovu a znovu a znovu a znovu a znovu a znovu. Začala se mi motat hlava jak se mi všechna krev nahrnula dolů. Bylo to něco tak intenzivního až jsem myslel, že mi snad praskne. Pomalu jsme zvyšovaly tempo až o sebe naše těla začly mlaskat v prudkých přírazech čím dál tím víc.

Při každém přírazu mi bouchly koule o její zadeček což jenom zvyšovalo moje vzrušení. Šukal jsem nádhernou paní Agátu a byl jsem v sedmém nebi. Její slabé kňourání přešlo v hlasité sténání a až téměř brečení. Řvala jako když jí na nože berou. Něco podobnýho jsem neviděl ani v pornáčích, a že jsem jich viděl dost! Když jsme byly v nejlepším, nesrozumitelně zakřičela: Odvážil jsem se jenom na: Oba nás to rajcovalo a já přirážel jak smyslů zbavený.

Agáta zase roztahovala nohy co nejvíc to šlo, abych pronikal co nejhlouběji do její kundičky. Celou dobu se mi dívala do očí a svýmy pohledy mě uváděla v šílenství. Agátino tělo se chovalo neklidně, neustále sebou zmítala a hlasitě u toho sténala: Okolo ptáka začla vytékat její kundí šťáva.

Vyndal jsem ho a v tom na mě vytryskl proud jejího výstřiku a další. Neváhal jsem a ihned pritiskl otevřenou pusu na její nádherně zrudlou stříkající kundičku a polykal erupce tepkýho ženskýho ejakulátu.

Do toho jsem jí dráždil klitoris jazykem a ona nepřestávala cákat. Spolykal jsem všechno co vystříkala a olízal její kočičku dosucha. Její šťáva byla tak teplá, nakysle slaďoučká, výborná a lepkavá, že jsem se nepřestával olizovat. Vrazil jsem ho zpátky a pokračoval v šukání. Hned poté se Agáta zase položila na záda a ve svém doznívajícím orgasmu za dalšího mírného sténání ještě přijímala moje stále rychlejší přírazy.

Ona nabízí teenky

Nikam se Ti nechce? Navštiv katalog escortů Prijedu. Zavolej jim a ony za Tebou přijedou a vyplní Tvá přání! Projekt s exkluzivní doménou LiveChat. Na stránkách najdete přehled registrovaných i momentálně dostupných dívek. Chceš zažít intenzivní erotický zážitek prostřednictvím nezapomenutelné masáže? Přijď ke mně a již nebudeš chtít jinam! Jsem tady jen pro Tebe! Budu se s něhou věnovat každému kousku Tvého těla. Hledáš si brigádu přes den? Chceš mít každý den nĕjáky penízky?

Jsi milá,sympatická a umíš se bavit? Tak hledám právě Tebe! Zavedený,denní privát se stálou a zabĕhlou klientelou,pomůcky,reklama zajištĕno. Nabídka je určena pouze pro muže na úrovni!!!!! Příjemná a pohodová , mazlivá, ale i sexuálně náruživá Sandra s sexy pevným zadečkem Ti může nabídnout příjemné chvíle nabité něhou, vášní či silně vzrušujícím sexem Jsem zábavná, komunikativní,hravá a pro každou špatnost.

Erotika mi není cizí,jsem hravá a mazlivá. Zároveň mám ráda vášeň a dravost,lízání. Hrátky s kamarádkou Míšou Možnost i použití dámského kondomu Teasing and licking girl tits délka: Juicy ass brunette teen getting doggy style rear fucked délka: Skinny nymph and wicked massage délka: Teen Zoey swallows a full load of jizz délka: Super hot eighteen year old cutey délka: Naughty skinny amateur chick fucked on a barbecue délka: Catie Minx Fan Compilation délka: Celebration turns into an orgy délka: Teeny craves for big cock délka: Hot oldyoung fucking in the sauna délka: Eliza feels super horny délka: Chubby coed Christine Rhydes gets her pussy banged délka:

..