Roztáhla nohy nezny sex

roztáhla nohy nezny sex

Svými stehny jí nadzvedává nohy a ulevuje jí tak od námahy. Svoje ruce má vedle těch jejích. Partneři se mohou láskyplně líbat a užívat si polohy, která nabízí těsnou blízkost obličejů a přístupnost ženiny šíje dychtící po polibcích. Muž se pohodlně posadí a dá nohy od sebe.

Žena si obkročmo a čelem k němu osedlá jeho penis jako při klasické jezdecké poloze. Klouzavé pohyby obou dvou umožňují přímou stimulaci klitorisu i ženiných bradavek přitisknutých na milencův hrudník. Jelikož se oba objímají a líbají, je tato poloha vhodná pro začínající a zamilované páry, které k sobě chtějí mít opravdu blízko.

Těm pokročilým lze jen doporučit povrchové dráždění řitní oblasti partnerky a hraní si s hloubkou průniku. Tady je totiž muž ten, který si pokrčením a roztažením svých nohou řídí, jak moc jeho přirození vpluje do lůna ženy. Při této pozici si žena lehne na záda, přičemž roztáhne nohy a pokrčí je.

Muž si na ni lehne, ale aby zmírnil váhu celého svého těla, nakloní se na jednu stranu, bok a udržuje rovnováhu opíráním se o volnější nohu. To milenka tu svoji vyšvihne, pokrčí a zaklesne ji za partnerovo pozadí. Muž využívá blízkost partnerčiny tváře k líbání a mazlení, stejně tak se může dotýkat prsou a zadečku své milé a něco jí šeptat do ouška….

Žena si lehne na záda tak, aby měla zadeček na okraji postele. Nohy ohne přes její okraj, chodidla opře o zem a dá nohy od sebe. Muž si klekne do vzniklého prostoru a zasune penis do pochvy. Pokud mu to jeho vlastní tělesná výška či výška postele neumožňuje, vsune si pod kolena polštář nebo nějakou jinou podložku například složenou deku. Protože má muž volné ruce, může je využít ke hlazení milenčina těla či stimulaci klitorisu. Neustálý oční kontakt oba milence ubezpečí, že se jedná o něžnou polohu, při které se mohou držet za ruce a dávat tak milování hlubší smysl.

Když žena leží na zádech s vytočenými a pokrčenými koleny u sebe, nabídne milenci pohled nad pohled. Muž se nad ni nakloní, opírá se o svoje ruce, zároveň zavede svůj penis do pochvy. Pro ženu platí, že se může dráždit sama a tisknout svá kolena co nejvíc k sobě, aby byl průnik penisu co možná nejtěsnější.

Tato pozice je rovněž přátelská k polibkům a očnímu kontaktu. Dohra neboli mazlení po sexu vytváří a posiluje citové pouto možná víc než předehra. Dlouho ji olizovala, potom mi jemně roztáhla půlky od sebe a začala pátrat mezi nimi.

Jazýček se blížil od kundičky k zadní dírce, před dírkou ale uhnul na stranu a objel ji okolo. Nechá ji být, myslela jsem a ulevilo se mi, když jsem cítila, jak se ji vyhnul a objel ji i z druhé strany. Najednou ale přistála jeho špička přímo na dírce. Stáhla jsem půlky k sobě. Přestala jsem nato myslet a v tom okamžiku mně to přišlo strašně krásné. Ucítila jsem jak se k zadečku přitiskují i její rty.

Jazyk se zastavil přími na dírce a začal se dobývat dovnitř. To už se mi to líbilo a vůbec jsem se nebránila. Ucítila jsem, jak jazyk zajíždí dovnitř a pohybuje se tam a zpět. Přitom mi rukou začala hladit kundičku a masírovat střapeček. Bylo toho tak mnoho najednou, že jsem se udělala takovou prudkostí, že jsem až málem vystříkla, jak chlap.

Když zde ale také Soňa nic nenašla, tak pokračovala dál. Putovala jazykem po nohách až mezi prsty a zpět. Ale ani zde nic nebylo. Vrátila se pomalu přes kundičku zpět a začala znovu przkoumávat ruce.

Tentokrát došlo i na dlaně. Když od ní očistila mou ruku, tak mi řekla. A teď schovávám já. Ale nepodváděj a nedívej se! Nepodváděla jsem a opravdu jsem se nedívala. Poslepu jsem sunula svá ústa k jejím. Soňa to cítila a pomohla mi. Chytla mne a přitiskla své rty k mým. Začala jsem pomalu a nerozhodně propátrávat její ústa. Nejdřív jsem opatrně objížděla její rty.

Soňa je pootevřela a čekala. Nejistě jsem mezi ně vsunula špičku jazyku a obkroužila je zevnitř. Nedalo se nic dělat. Musela jsem jazykem pokračovat. Zasunula jsem ho hluboko do jejích úst. Nejdřív mi to bylo proti mysli, ale když jsem ucítila, jak každý pohyb opětuje její hebký jazýček. Začlo se mi to líbit a místo hledání jsem ji dlouze líbala, jakobych to dělala věčně. Ale ani v ústech jsem čokoládu nenašla, tak jsem pokračovala, jako prve ona.

Propátrala jsem její prsa. Poprvé jsem líbala nějakou ženu v těchto místech, ale přesto se mi moc líbilo hrát si s jejími bradavkami.

Olizovala jsem je, dokud z nich nebyly dva tvrdé puntíky. Pak jsem ale nechala prsa být a vrhla jsem se na ruce. Jela jsem jazykem přes ramena až do dlaní, a potom po vnitřní straně nahoru. Propátrala jsem její vyholené podpaží, ale samá voda. Nedalo se nic dělat, musela jsem jazýčkem sjet níž.

Prozkoumala jsem její pupík, ale byl prázdný. Začala jsem si razit rty cestu dolů. Soňa se uvelebila a pohodlně roztáhla nohy. Přiblížila jsem se k její kundičce a ucítila nádhernou vůni. Nikdy jsem žádnou ženu takhle necítila, ale hned mne napadlo, jak asi chutná. Přesto jsem rozmýšlela nad její kačenkou. Soňa moc dobře vycítila moje rozpaky, chytla mou hlavu a přitiskla ji ke své broskvičce. Měla jsem rty nalepené na jejích pyskách a přemýšlela, jak dál.

Sonina skulinka byla úplně vyholená, takže jen jsem pustila jazyk z úst, ucítila jsem horké pysky. Pomalu jsem je začala zkoumat po povrchu, ale nic. Musela jsem mezi ně. Opatrně jsem přitlačila špičkou, ale nebylo potřeba žádné síly. Její kundička byla tak zmáčená, že mi jazyk hned vklouzl dovnitř. Ucítila jsem nádherné teplo a vlhko, spojené s lahodně nakyslou chutí, která i mne samotnou hrozně vzrušila. Ochutnávala jsem ji plnými doušky a podvědomě sjela k poštěváčku.

Oháněla jsem se kolem něj jazykem, až Soňa začala vzdychat. Pomohla jsem si rukou a vsunula ji do kundičky dva prsty. Přitom jsem nepřestávala laskat její poštěváček, až jsem ucítila, jak se její kundička začíná slastně stahovat. Sála jsem do úst její závojíčky a moje z toho byly také pěkně mokré. Když se její kundička přestávala smrskovat, vytáhla jsem z ní prsty a zabořila do otvoru jazyk. Vsunula jsem jej co nejhloub a prozkoumávala zde. Soně se to ale moc líbilo.

Myslela jsem si, že teď už přestanem, když jsem i jí oplatila rozkoš, ale Soňa řekla: Pomalu jsem se sunula rty až k jejím malíčkům a prozkoumávala poslepu nohy. Už mne to napadlo a Soňa mi v tom pomohla. Otočila se na břicho a zadeček vystrčila do výšky. Pomalu jsem putovala po zadní straně nohou zase nahoru, až jsem se dostala k zadečku. Sunula jsem rty co nejvíce zevnitř ke kundičce.

Přitiskla jsem rty k její kundičce. Projela ji jazykem a přesunula se k hrázce. Pomalu jsem ji olizovala. Přitom jsem ji chytla za zadeček a roztáhla jeho půlměsíce od sebe. Nyní jsem už podváděla a pěkně zblízka jsem si její prdelku prohlížela.

Spatřila jsem hebký otvůrek, kolem kterého byl vidět rozbředlý kousek čokolády. Čokoláda se nacházela i přímo na jeho středu. Posunula jsem jazyk z hrázky blíž k její zadní dírce, až jsem se dostala na okraj čokolády. Tady jsem se ale zastavila se smíšenými pocity, protože ač mám ráda anál, tak tohle jsem opravdu ještě nezkoušela. Vzpomněla jsem ale na slast, kterou mi Soňa způsobila, a přes určitý odpor, jsem pomalu začala dokola čokoládu slízávat.

Zblízka jsem si otvůrek prohlížela a pomalu se mi začínal docela líbit. Byl hebký, porostlý řídkými jemnými zlatými chloupky. Olizovala jsem jeho okolí, až zde nebyla žádná čokoláda a já se musela přesunovat jazyk co více ke středu. Najednou jsem se na něj dostala a olízala vše, co jsem mohla. Jen uprostřed dírky byla ještě hnědá skvrnka čokolády. Roztáhla jsem ji prdelku o něco více a přitiskla špičku jazyka na střed dírky. Začala jsem jím pomalu pohybovat a tlačit.

Otvůrek najednou povolil, a já měla jazyk uvězněný v jejím zadečku. Byla jsem moc překvapena. Necítila jsem žádnou nechuť. Byla to krásné pružné teplo, které mi jazýček báječně svíralo. Vzpomněla jsem si, jak moc se mi to líbilo a začala opatrně jazykem pohybovat. Nejdřív jsem trochu zavrněla špičkou a pak jím začala šoupat tam a zpět. Soně se to asi moc líbilo, protože sama začala přirážet prdelkou proti.

Nahmátla jsem rukou jejího poštěváčka a začala ho mnout do rytmu. To už dlouho nevydržela a já vzápětí pocítila, jak je jazyk svírán další vlnou slastných křečí. Svíraly mně ho tak silně, že byl vytlačován přes mou vůli ven.

Nevzdávala jsem se a tlačila ho zpět dovnitř, což na Soňu působilo tak, že jsem myslela, že její orgasmus je nekonečný. Padla na mne a zůstala ležet. Když procitnula z extáze, otočila se a začla mne dlouze líbat. Její jazyk zajížděl hluboko do mých úst. Jen si lehni a nic nedělej! Soňa si mezi lehla a hned se začala věnovat mé kundičce. Chvilku si s ní hrála prsty, pak ji dlouze projížděla jazykem.

Jednou rukou mi roztáhla pysky od sebe. Druhou mě začala hladit po štěrbince. Nakonec dva prsty zasunula dovnitř. Jemně mi přitom olizovala okolí střapečku a pozvolna pohybovala prsty. Nejdřív jen lehce tam a zpět. Soňa na něj přitiskla oba prsty a začala ho mnout. Mé vzrušení velice rychle narůstalo, ale zároveň s ním narůstala má potřeba čůrat. Řekla jsem Soni, ať toho nechá, nebo se počůrám, ale ona nepřestávala. Naopak, přiložila mi na podbříšek dlaň a začala jí tlačit proti prstům uvnitř.

Teklo to ze mne proudem, ale Soňa nepřestávala a lízala přitom dál moji kundičku. Nevím z čeho, zdali z jejího lízání či dráždění prsty, nebo snad počůráním, ale dostala jsem takový orgasmus, že jsem až omdlela. Když jsem se probrala z transu, Soňa seděla vedle mne a usmívala se. Její obličej i vlasy byly celé mokré.

Přepadla mne horečka a strašně jsem se styděla za to, co jsem udělala. Vždyť jsem ji celou počůrala. Nemohla jsem se na ní ani pořádně podívat. Byla mi strašná hanba: Klopila jsem je do země a hrozně se červenala.

Soňa se na mě podívala, a jakoby se nic nestalo, obejmula mne a přitiskla k sobě. Cítila jsem, jak se k ní lepím. Měla zmáčené vlasy, mokré hořící tváře. Podívala jsem se opatrně níž a viděla, že i její prsy jsou mokré, stejně jako bříško. Nevím proč, ale bylo to divné, protože mi to nebylo nijak odporné. Přitiskla jsem se k ní a oparně ji políbila jednu bradavku. Slaně a hořce, ale moc mne vzrušovalo, když jsem si uvědomila, co to je: Prostě chtěla bych, aby jsi se u toho taky po… Alespoň tě vidět.

Ale počkej, půjdem se ještě jednou osprchovat, ale teď spolu. Nechtěla jsem zbytečně čekat, abych si to náhodou nerozmyslela. Soňa ale naštěstí bylo pro, tak jsem si ji odvedla hned do koupelny. Hned jsme si vlezly pod sprchu a jedna druhou omývala. Řekla jsem ji, ať na nic nečeká, ale ona mi řekla, že teď ještě ne.

Že to ještě chvilku vydrží, než se utřeme. Nevěděla jsem proč, myslela jsem, že by to bylo jednodušší teď, když jsme ve sprše, ale neodmlouvala jsem.

. Privat plzen takevan

SQUIRT PORN CZECH CASTING DENISA

LEA DE MAE SEZNAMKA PLZEN

Agama se sex brno, Neměla jsem nic proti tomu. Soňa se uvelebila a pohodlně roztáhla nohy. Políbila jsem její močící kundičku. Posunula jsem jazyk z hrázky. leden BRNO- roztahnout nohy umi kazda, nabizim tělo na tělo MASAZ ale normální 21letá přirozená slečna, která nezná přetvářku a ani není ten typ Afrodita - erotická seznamka - Hodonín je erotická sex seznamka pro tvé. 3. květen To zkoukněte ve článku Sex: Dost bylo misionáře! Poté, co roztáhne nohy a uvolní prostor pro splynutí, k ní muž přiklekne a Něžná vsuvka. České porno video - Krásná kozatice roztáhla nohy (Gorgeous Big Tits Babe Czech Party Roztáhla nohy sex amatéři, Alespon nezna me rodice, to je uleva. leden BRNO- roztahnout nohy umi kazda, nabizim tělo na tělo MASAZ ale normální 21letá přirozená slečna, která nezná přetvářku a ani není ten typ Afrodita - erotická seznamka - Hodonín je erotická sex seznamka pro tvé. czech creampie nezny sex | | Masáž Czech Čtyři maminy a gigolo 3 ání, píchání xxx sex porno flv. +1. 40 GB. Roztáhla nohy a vyhrnula si sukni.

: Roztáhla nohy nezny sex

Sex v nemocnici sex teen Seznamka liberec nahý sex
Roztáhla nohy nezny sex Ester ladova video cesti amateri
SEZNAMKA 69 RYCHLY PRACHY MASERKA 161
Lea de mae czech casting Nedalo se nic dělat. Pak jsem ale nechala prsa být a vrhla jsem se na ruce. Proč tu svoji nepodpořit romantickou sexuální polohou, která prohlubuje vaše vzájemné partnerské pouto? Zasunula jsem ho hluboko do jejích úst. Bylo toho tak mnoho najednou, že video sex lizani kundicky se udělala takovou prudkostí, že jsem až málem vystříkla, jak chlap. Ucítila jsem jak se k zadečku přitiskují i její rty. Najednou ale přistála jeho špička přímo na dírce.
Sex na party sex v přírodě 118